Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Danuta Holecka dostała podobno od Marii Kaczyńskiej niezwykły prezent. Jego przeznaczenie może dziwić
Marta Kulik
Marta Kulik 20.08.2019 17:09

Danuta Holecka dostała podobno od Marii Kaczyńskiej niezwykły prezent. Jego przeznaczenie może dziwić

mąż
fot. screen z youtube.com publicystykatvp

Danuta Holecka, jedna z najważniejszych twarzy TVP, może pochwalić się nie tylko imponującą karierą, ale także ciekawymi znajomościami. Prezenterka miała zaszczyt poznać Marię Kaczyńską, od której dostała niezwykle oryginalny prezent. Do czego służy? Jego przeznaczenie jest zaskakujące!

Danuta Holecka musiała być zdziwiona, gdy dostała od pierwszej damy porcelanowy drobiazg. Uznała go jednak za rodzinny talizman! Choć dziennikarka nie spodziewała się takiego prezentu, to jej mąż naprawdę musiał być w szoku!

Co Danuta Holecka dostała od Marii Kaczyńskiej?

Danuta Holecka dostała od Marii Kaczyńskiej porcelanowy dzwoneczek. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że pierwsza dama zasugerowała dość nietypowe użycie tego przedmiotu. Szczegóły opisała Polityka:

– Zwierzyła się katolickiej prasie, że ten rodzinny talizman otrzymała kiedyś przed Bożym Narodzeniem od Marii Kaczyńskiej. Mówiła znajomym, że z panią Marią można o wszystkim porozmawiać. Pierwsza dama miała jej powiedzieć, że ten dzwoneczek świetnie dyscyplinuje każdego męża — czytamy w Polityce.

Jak zareagował mąż Danuty Holeckiej? Tego nie wiemy, choć z pewnością musiał być zdziwiony, ale dziennikarka miała zdradzić, że na jej wybranka dzwoneczek nie działa, bo mężczyzna lubi chodzić własnymi drogami.

Danuta Holecka i Maria Kaczyńska

Wyjątkowy i oryginalny prezent Danuta Holecka otrzymała od Marii Kaczyńskiej w grudniu 2009 roku, czyli kilka miesięcy przed tragedią w Smoleńsku, gdzie pierwsza dama zginęła. Wcześniej zawsze mogły liczyć na wzajemną serdeczność.

Danuta Holecka darzyła ogromną sympatią nie tylko Marię Kaczyńską, ale niemal wszystkie osoby związane z Prawem i Sprawiedliwością. Jak podaje newsweek.pl, w TVP ma krążyć anegdota, że dziennikarka prosiła Andrzeja Dudę, aby na wywiady przychodził tylko do niej.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Danuta Holecka

Maria Kaczyńska podarowała Danucie Holeckiej wyjątkowy prezent.

danuta holecka

Dziennikarka miała testować dzwoneczek na opornym mężu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Emerycie, jeśli pracujesz, to ZUS może odebrać Ci emeryturę. Sprawdź obowiązujące zasady
  2. Nie żyje znany polski aktor i reżyser. Był gwiazdą m.in. „Pierwszej Miłości” i ”Świata według Kiepskich”
  3. Czarny lakier do paznokci, fikuśne okulary, luźna kurtka. Agata Duda na zdjęciach sprzed lat wygląda zupełnie inaczej
  4. Anna Kalczyńska pokazała zdjęcie z mężem. Jednak uwaga fanów skupiła się na czymś innym
  5. To musiało doprowadzić do tragedii. Tuż przed wypadkiem Woźniak-Starak dodał zdjęcia, które nie pozostawiają złudzeń
  6. Potwierdziły się straszne doniesienia dot. Piotra Woźniaka-Staraka. Jest komunikat prokuratury

Źródła: se.pl, Newsweek, Polityka