Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Doda wywołała burzę w sieci wypowiedzią o Elżbiecie II. „Nie wierzę, że ona to powiedziała”, nie hamowała się
Michał Fitz
Michał Fitz 09.09.2022 12:30

Doda wywołała burzę w sieci wypowiedzią o Elżbiecie II. „Nie wierzę, że ona to powiedziała”, nie hamowała się

Doda
Pawel Wodzynski/East News

Doda znana jest ze swojego kontrowersyjnego humoru. Już nie raz zdarzyło jej się zebrać krytykę za to, co mówiła. Mimo to jest konsekwentna i wierna samej sobie, dlatego wciąż nie gryzie się w język. Udowodniła to też teraz, przy okazji śmierci Elżbiety II. Wokalistka na kanwie tej tragedii oparła swój żart.

Fani piosenkarki mają podobne poczucie humoru do niej, ale te słowa nie przez wszystkich zostały przyjęte z aprobatą. Pojawiło się wiele komentarzy, w których słuchacze dają gwieździe do zrozumienia, że tym razem naprawdę przesadziła.

Doda i jej kontrowersyjny żart

Wokalistka opublikowała w sieci krótkie nagranie. Piosenkarka informuje w nim o śmierci królowej Elżbiety II i podkreśla, że jest jej z tego względu bardzo przykro. Później jednak zdecydowała się na nieco bardziej niewybredny tekst związany z jej odejściem.

– Jaką to daje nam lekcję? Żebyście mnie doceniali, bo ludzie tak szybko odchodzą — stwierdziła Doda z zupełnie poważną miną.

Już sam ten tekst mógł zostać uznany za kontrowersyjny, a Doda dolała oliwy do ognia chwilę później. Już z uśmiechem na twarzy skierowała się do legendy polskiej muzyki rozrywkowej:

– Marylka, bierz Rutinoscorbin!

Nie ma wątpliwości, że Doda wytknęła tym zaawansowany wiek Maryli Rodowicz. Choć sama chciała pewnie, by zabrzmiało to zabawnie i sympatycznie, jej słowa zostały przez widzów odebrane jako zbyt obraźliwe oraz po prostu niestosowne.

Jak fani zareagowali na słowa Dody?

Jak można się było spodziewać, na tyle kontrowersyjny żart wywołał ogrom reakcji w sekcji komentarzy. Użytkownicy TikToka dali znać, co myślą o zachowaniu Dody. Choć zwykle jest za swoje beztroskie podejście do życia i humor chwalona przez wierne grono fanów, część z nich uznała, że granica została tym razem przekroczona.

– Lekka przesada, że tak grzecznie powiem stwierdza jedna z obserwujących.

– Jakoś mi to nie imponuje – dodaje inna z fanek.

– Ona nie rozumie, że z pewnych rzeczy się nie żartuje? – dopytuje kolejna użytkowniczka.

Warto jednak zaznaczyć, że mimo wszystko można znaleźć odpowiedzi, w których najwierniejsi fani bronią swojej idolki, podkreślając, że ta nie chciała tylko zażartować, ale przy okazji przekazać naprawdę istotny, życiowy morał o przemijaniu.

Przecież ona nie żartowała, tylko chciała uświadomić, że ludzie szybko odchodzą brzmi jeden z takich komentarzy.

Zobacz post:

Doda
Doda
Doda
Doda

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Królowa Elżbieta II nie żyje. Koniec pewnej epoki
  2. Ciężarna Dominika Gwit pokazała, jak teraz wygląda. „Dzieciątko rośnie, a ja trochę maleję”
  3. Katarzyna Golec zwykle usuwa się w cień, ale teraz zabrała głos. Przykre, co powiedziała o swoich marzeniach