Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Mieszkańcy wsi na Mazurach wspominają Piotra Woźniaka-Staraka, ich słowa są poruszające
Robert Głowacki
Robert Głowacki 23.08.2019 12:16

Mieszkańcy wsi na Mazurach wspominają Piotra Woźniaka-Staraka, ich słowa są poruszające

zdjęcie
fot.youtube.com/EaglesTalent

Dom Piotra Woźniaka-Staraka znajdował się na Mazurach. Producent zmarł 18 sierpnia w wyniku wypadku na motorówce, na jeziorze Kisajno. Mieszkańcy wsi, nieopodal której mieszkał, wspominają zmarłego producenta. Ich słowa są poruszające.

Do tej pory cała Polska nie może się otrząsnąć po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Mężczyzna zaginął na jeziorze Kisajno w nocy z 17 na 18 sierpnia, a jego ciało zostało znalezione dopiero wczoraj. Dom Staraków znajdował się nieopodal feralnego jeziora. Jaki był Piotr Woźniak-Starak? Sąsiedzi zmarłego producenta wspominają nieżyjącego producenta.

Dom Piotra Woźniaka-Staraka

Dom rodziny Staraków znajduje się we wsi Fuleda na Mazurach. Posiadłość, jaką zakupił ojczym nieżyjącego producenta: Jerzy Starak liczy około 200 hektarów i jest wystylizowana na stanicę kozacką. Dom leży nad jeziorem Kisajno, niedaleko Giżycka. Rezydencja ma własną przystań, którą łączy ją z jeziorem i jest pilnie chroniona. Odgradzają ją dwa płoty, na terenie są zamieszczone czujniki ruchu, które uruchamiają kamery i dają znać czuwającemu strażnikowi. To właśnie w mazurskiej rezydencji Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak spędzali niemalże wszystkie wolne chwile.

Jaki był Piotr Woźniak-Starak? Opowiadają sąsiedzi

Piotr Woźniak-Starak był bardzo dobrze znany okolicznym mieszkańcom, ponieważ w swojej willi na Mazurach spędzał bardzo dużo czasu. Jak sąsiedzi wspominają Piotra Woźniaka-Staraka? W rozmowie z fakt24.pl kelner ze znajdującej się niedaleko knajpy wspomina nieżyjącego producenta jako dobrze wychowanego, który nigdy nie obnosił się ze swoim bogactwem.

Stonowany, dobrze wychowany, nigdy nie obnosił się ze swoim bogactwem. Przyjeżdżał z żoną i teściami, zawsze mówił „proszę”, „dziękuję”, jak prawdziwy człowiek z klasą i kulturą – wyznał w Fakcie.

Piotr Woźniak-Starak był duszą towarzystwa, jednak jego skłonności do imprez nigdy nie sprawiały problemu okolicznym mieszkańcom.

-Lubił się zabawić, ale zawsze był w porządku. Co ważne, Woźniak-Starak starał się przesadnie nie imprezować w okolicznych lokalach. Rzadko imprezował po knajpach. Jeśli już chciał zrobić grubszą imprezę, to zawsze w domu– wspomina jeden z sąsiadów.

Piotr Woźniak-Starak zaginął na jeziorze Kisajno w nocy z 17 na 18 sierpnia. Okazało się, że producent podczas skrętu wypadł z motorówki, jaką prowadził. Po ponad 4 dniach poszukiwania ciało męża Agnieszki Woźniak-Starak znaleziono w czwartek rano. Śmierć producenta jest wielką tragedią dla jego żony, rodziny i wszystkich przyjaciół.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dom

Jerzy Starak zakupił kupił wielki dom na Mazurach.

dom

Posiadłość liczyła ponad 200 hektarów.

dom

To właśnie tam Piotr i Agnieszka Woźniak-Starakowie spędzali niemalże każdą wolną chwilę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jola i Adam zrzucili już 120 kg! Chudną 16-18 KG co miesiąc, ich sposób na błyskawiczne wypalanie tłuszczu jest banalnie prosty
  2. Żałoba na ramówce TVN. Jedna z gwiazd oddała hołd zmarłem producentowi „Klasa i ogromny szacunek”
  3. Martyna Wojciechowska na zdjęciu sprzed 18 lat. Fani: ” Im starsza, tym lepsza”
  4. Pożar w Amazonii płonie las deszczowy w Brazylii. Jest tak potężny, że chmury dymu widać z kosmosu
  5. Do szamponu dodała trochę sody oczyszczonej. Nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła, gdy spojrzała w lustro
  6. Fatalne doniesienia o Agnieszce Woźniak-Starak. Konieczna była pomoc specjalisty

źródło: fakt24.pl