Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Dowbor opowiedziała o reakcjach sąsiadów rodzin, które mają robiony remont
Natalia Niewczas
Natalia Niewczas 06.06.2021 13:32

Dowbor opowiedziała o reakcjach sąsiadów rodzin, które mają robiony remont

Katarzyna Dowbor
Fot. facebook.com/Katarzyna.Dowbor.FanPage

Katarzyna Dowbor opowiedziała o tym, jak na remonty przeprowadzane przez ekipę Polsatu reagują sąsiedzi bohaterów programu „Nasz nowy dom”. Jak wyjawiła prezenterka, zdecydowana większość osób z otoczenia rodzin dodatkowo wyciąga pomocną dłoń. Zdarzają się jednak również nieprzyjemne sytuacje.

Katarzyna Dowbor od dawna stoi na czele formatu „Nasz nowy dom”. W każdym odcinku programu poznajemy nową rodzinę mieszkającą w niegodnych do życia warunkach. Tu z pomocą przychodzi ekipa Polsatu; fachowcy zakasują rękawy i odmieniają całe wnętrze budynku.

Katarzyna Dowbor o tym, jak sąsiedzi bohaterów show reagują na obecność ekipy Polsatu

W jednym z ostatnich wywiadów Katarzyna Dowbor przyznała, że sąsiedzi rodzin z programu „Nasz nowy dom” najczęściej chcą włączyć się w niesioną bohaterom show pomoc. I tak, mówi prezenterka, sąsiedzi często pomagają podczas sprzątania pozostałości po remoncie. Niekiedy wspierają ekipę także poprzez podzielenie się pysznymi domowymi wypiekami.

Bardzo często widać w programie, jak sąsiedzi przychodzą z ciastkami. Przechodzą posprzątać po remoncie, bo to jest dla nas najtrudniejszy moment, kiedy musimy już kończyć, a jeszcze trzeba podwórko zagrabić, śmieci pozbierać. (…) W 90 procentach przypadków są bardzo fajne reakcje sąsiadów, bardzo często mówią O dobrze, że im robicie, bo żyło im się ciężko” – relacjonuje Katarzyna Dowbor.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:


Pozostaje jednak te 10% sąsiadów, którzy niekiedy inicjują negatywne sytuacje. Katarzyna Dowbor podkreśla, że jest ich jednak niezwykle mało i ekipa zgodnie nie poświęca im zbyt wiele uwagi.

Katarzyna Dowbor nie wyjawiła, do jakich przykładowo przykrych incydentów z udziałem sąsiadów dochodziło podczas realizacji „Naszego nowego domu”. Przyznała jednak, że producenci pozostają z bohaterami formatu w kontakcie, dzięki czemu prezenterka orientuje się, co słychać u rodzin, które pojawiły się w programie.

Zobacz artykuły polecane przez Redakcję Lelum:

Źródło: Plotek