Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Katarzyna Cichopek pierwszy raz pokazała twarze dzieci. Jej córeczka jest prześliczna
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 15.03.2020 09:51

Katarzyna Cichopek pierwszy raz pokazała twarze dzieci. Jej córeczka jest prześliczna

Katarzyna Cichopek
instagram.com/katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek i jej mąż Marcin Hakiel solidarnie nie występują poza próg swojego mieszkania. Cała Polska jednoczy się w walce z koronawirusem i pozostaje w domu. Dzieci Katarzyny i Marcina, chociaż nie chodzą do szkoły, to nie marnują wolnego czasu. Wspólne chwile zdecydowali się spędzić na rodzinnej zabawie.

Dzieci Katarzyny Cichopek nie często bywają na jej zdjęciach, aktorka bardzo chroni swoją prywatność i do tej pory wizerunek swoich pociech trzymała dla siebie. Akcja #zostajewdomu przyczyniła się do tego, że gwiazda M jak miłość, chcąc dawać dobry przykład, podzieliła się z nami rodzinnym zdjęciem. Na fotografii możemy ujrzeć Adasia i małą Helenkę.

Dzieci Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela niezwykle podobne do rodziców

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel są w związku już od 2008 roku. Mają dwójkę dzieci Adasia i Helenkę. Do tej pory para nie pokazywała swoich pociech publicznie. Ostatnie dni jednak nieco różnią się od innych. Wszyscy starają się walczyć z rozprzestrzeniającym się koronawirusem. Ogólnym zaleceniem władz państwa jest niewychodzenie z domu i ograniczenie kontaktów z innymi osobami do minimum.

W związku z tym w internecie powstała akcja #zostajewdomu. Osoby publiczne masowo zaczęły dodawać zdjęcia, wprost ze swoich mieszkań nawołując do tego, aby w miarę możliwości nie wychodzić na zewnątrz. Niektórzy dodatkowo pokusili się o stworzenie list rzeczy, które ewentualnie można by zrobić podczas przymusowego siedzenia w swoich czterech kątach.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel postawili na ruch. Rodzice przejęli dowodzenie i postanowili nauczyć swoje dzieci nowej choreografii.

  1. Gwiazda ”M jak miłość” utknęła za granicą. Jest zrozpaczona: ”Błagam, niech się ktoś odezwie”
  2. Julia Wieniawa nie wytrzymała emocji. Decyzja Polsatu ws. koronawirusa wywołała morze łez
  3. Telefon jest największym siedliskiem bakterii. Niemal nikt nie wie, jak poprawnie go wyczyścić, a to bardzo źle

Rodzice postanowili nauczyć swoje dzieci nowego tańca

Dobór aktywności fizycznej wybrany przez tę dwójkę nie jest zaskoczeniem. Katarzyna i Marcin jako tancerze postanowili również swoje dzieci zachęcić do tego rodzaju aktywności. Rodzice pragnęli pokazać, jak przestrzegają zaleceń w związku z epidemią i uwiecznili moment kiedy całą czwórką spędzają wolny czas w domu.

Jednocześnie jest to pierwszy raz kiedy para dzieli się zdjęciem swoich dzieci publicznie. Dla obserwatorów Katarzyny było to wielkie zaskoczenie, a jednocześnie radość, że w końcu mogą poznać Adasia i Helenkę. Dzieci aktorki są naprawdę śliczne i niewiarygodne, że tyle czasu udało jej się zachować ich twarze w ukryciu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dzieci

Katarzyna Cichopek pierwszy raz ujawniła wizerunek swoich dzieci – Adasia i Helenki.

dzieci

Trzeba przyznać, że dzieci aktorki to naprawdę piękne maluchy.

dzieci

Katarzyna i Marcin postanowili pokazać, jak wspierają akcję #zostajewdomu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zadanie dla dzieci, którego dorośli nie są w stanie rozwiązać. Nieliczni wpadają na dobrą odpowiedź
  2. Koronawirus: ile wraca się do zdrowia po zakażeniu? Ekspert WHO wyjaśnia
  3. „Taniec z Gwiazdami” anulowany. Wiemy, kiedy wróci, wyjątkowa sytuacja spowodowana zagrożeniem

Źródło: jastrząbpost.pl, instagram.com