Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Gwiazda ”M jak miłość” utknęła za granicą. Jest zrozpaczona: ”Błagam, niech się ktoś odezwie”
Karina Sulich
Karina Sulich 14.03.2020 20:42

Gwiazda ”M jak miłość” utknęła za granicą. Jest zrozpaczona: ”Błagam, niech się ktoś odezwie”

taniec z gwiazdami
onstagram.com/tanieczgwiazdami
ZOBACZ TEŻ:
ZOBACZ ZDJĘCIA:
M jak miłość
@ofeliaigakrefft, Instagram

Iga Krefft znana z M jak miłość, utknęła w Bangkoku. Gwiazda nie może wrócić do Polski, o czym poinformowała na swoim InstaStories.

M jak miłość
@ofeliaigakrefft, Instagram

Aktorka jest załamana zaistniałą sytuacją. Wciąż nie uzyskała informacji od odpowiednich instytucji.

M jak miłość
@ofeliaigakrefft, Instagram

Gwiazda prosi o pomoc fanów, którzy znaleźli się w podobnej do niej sytuacji.

M jak miłość od lat gości na ekranach tysięcy polskich domów. Okazuje się, że uwielbiana gwiazda popularnego serialu utknęła poza granicami kraju. Błagam, niech się ktoś odezwie – aktorka jest zrozpaczona zaistniałą sytuacją.
Panująca pandemia koronawirusa sprawiła, że granice pomiędzy wieloma państwami zostały zamknięte, a loty odwołane. Polacy, którzy znajdują się na odległych kontynentach, borykają się z problemem powrotu do kraju. Wśród nich jest uwielbiana gwiazda serialu M jak miłość.
Gwiazda M jak miłość utknęła za granicą
Gwiazda M jak miłość utknęła za granicą. Popularna aktorka, w związku z pandemią koronawirusa, nie może wrócić do kraju. Z relacji Igi Krefft, znanej wszystkim z roli Uli Mostowiak, wynika, że o pomoc w tej sprawie wcale nie jest tak łatwo, jak mogłoby się wydawać. Gdzie znajduje się gwiazda?
Iga Krefft od dłuższego czasu coraz bardziej realizuje się jako piosenkarka. Ponieważ wielkimi krokami zbliżała się trasa koncertowa gwiazdy, ta postanowiła udać się na wymarzony odpoczynek. Aktorka znana z M jak miłość cieszyła się pięknym słońcem oraz nieziemskimi widokami podróżując po zakamarkach Azji. Niestety, nagle wyczekiwany urlop zamienił się w prawdziwy koszmar.
  1. Jak wyglądają badania na koronawirusa? Polacy opisują swoje doświadczenia
  2. Mamy przełom ws. koronawirusa? Naukowcy informują o skutecznym leku, jest znany od 70 lat
  3. Jedzenie w sklepach może być źródłem koronawirusa? Jest wyjaśnienie GIS

Odwołane loty

Odwołane loty to wynik epidemii koronawirusa. Na własnej skórze przekonała się o tym Iga Krefft, która właśnie z tego powodu utknęła w Tajlandii. Gwiazda M jak miłość postanowiła zrelacjonować niepokojącą sytuację na swoim Instagramie.

Aktorka w zamieszczonej relacji apeluje o pomoc do swoich fanów i szuka osób, które znalazły się w podobnej do niej sytuacji.

– Oficjalnie utknęliśmy w Azji. Z czego nie jestem zadowolona… Utknęliśmy w Bangkoku. Jak ktoś z was jest w takiej samej sytuacji albo zna kogoś, to proszę, napiszcie mi. Nie wiemy, do końca co robić, a razem zawsze raźniej – napisała gwiazda.

Zaistniałe zdarzenie jest dla aktorki bardzo niepokojące. Z jej kolejnych relacji wynika, że w rozwiązaniu problemu nie pomogły jej również odpowiednie instytucje. Iga Krefft szukała informacji w konsulacie, na infolinii MSZ, linii lotniczych oraz u pośrednika do lotu. Niestety jak napisała – nie ma kontaktu.