Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Marcin Meller o swoim odejściu z „Dzień Dobry TVN”: „Od paru dni czuję się jak na własnym pogrzebie”
Robert Głowacki
Robert Głowacki 21.07.2019 13:47

Marcin Meller o swoim odejściu z „Dzień Dobry TVN”: „Od paru dni czuję się jak na własnym pogrzebie”

Dzień Dobry TVN
instagram.com/marcin_meller_arbuz

Dzień Dobry TVN: Marcin Meller zdecydował się opowiedzieć o swoim rozstaniu z programem śniadaniowym na Instagramie. Kilka dni temu Magda Mołek oświadczyła mediom, że po kilkunastu latach ich wspólna przygoda z programem dobiegła końca. Tym razem sprawę skomentował również Meller. Od paru dni czuję się jak na własnym pogrzebie – wyznał.

Kilka dni temu mediami wstrząsnęła wiadomość o tym, że legendarny już duet Mołek&Meller rozstaje się na dobre z programem Dzień Dobry TVN. Prezenterka poinformowała fanów o odejściu za pośrednictwem swojego Instagrama, podobnie jak Meller, który dopiero po kilku dniach zdecydował się opowiedzieć o całej sprawie. Dziennikarz nie szczędził ciepłych słów względem koleżanki z planu.

Ile lat Marcin Meller prowadził Dzień Dobry TVN?

Marcin Meller i Magda Mołek prowadzili Dzień Dobry TVN przez 15 lat. O ich odejściu z programu plotkowano już od jakiegoś czasu, jednak żadne z nich nie potwierdzało krążących plotek. Menadżerka prezenterki regularnie odmawiała komentarza w tej sprawie, aż do momentu, w którym sama Magda Mołek zdecydowała się poinformować widzów na swoim Instagramie, że jej przygoda z programem dobiegła końca. Tym razem do sprawy odniósł się także Marcin Meller, który w miłych słowach wspomina pracę na planie Dzień Dobry TVN, a także wieloletnią współpracę z Mołek.

– Kto dziecięciem będąc nie marzył żeby zobaczyć własny pogrzeb? Tych wszystkich ludzi, którzy mówią o nas same wspaniałe rzeczy i żałują, że nas już nie ma? No to od paru dni czuję się jak na własnym pogrzebie. Milutko i sztywniutko. A tu z @magda_molek w 2007 w Sopocie, kiedy jeszcze nie byliśmy duetem, ale na zastępstwach poprowadziliśmy razem kilka wydań @dziendobrytvn. Była chemia, był przelot, więc co się odwlekło to nie uciekło i parę lat później zaczęliśmy pracować razem – napisał Meller na swoim Instagramie.

Kto zastąpi Mołek i Mellera w Dzień Dobry TVN?

Wiadomość o tym, że Magda Mołek i Marcin Meller na dobre żegnają się z programem zelektryzowała fanów programu, którzy nie są w stanie sobie wyobrazić formaru bez swojego ulubionego duetu prowadzących. Kim są nowi prowadzący Dzień Dobry TVN? Nowymi prowadzącymi DDTVN będą Małgorzata Ohme i Filip Chajzer. Jak donosi dziennik Fakt była to naturalna kolej rzeczy dla władz stacji.

– To była naturalna kolej rzeczy. Skoro Małgosia zachwyciła swoich szefów oraz telewidzów, a przy tym wspaniale uzupełniała się z Filipem w programie Big Brother nocą, to żal byłoby rozdzielać taki duet – mówi informator tabloidu.

Myślicie, że Małgorzata Ohme i Filip Chajzer dobrze poradzą sobie jako prowadzący Dzień Dobry TVN?

ZOBACZ ZDJĘCIA:
Dzień Dobry TVN

Marcin Meller pożegnał się z widzami Dzień Dobry TVN.

Dzień Dobry TVN

Magda Mołek i Marcin Meller przez kilkanaście lat prowadzili razem program śniadaniowy.

Dzień Dobry TVN

Marcin Meller rozstał się już w 2008 roku z DDTVN, jednak po kilku latach wrócił.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Joanna Koroniewska opowiedziała o trudach macierzyństwa. „Popłakałam się ze stresu”
  2. Muniek Staszczyk trafił do szpitala! Koncerty odwołane, T.Love wydało oświadczenie do mediów
  3. Anna Popek dostała nowy program! Dziennikarka TVP będzie uczyć dobrych manier, jak Rozenek
  4. Bohater programu „Rolnik szuka żony” stracił wszystko! Spłonęły maszyny, dom i zwierzęta
  5. Dorota Wellman kiedyś. Jak wyglądały początki jej kariery?