Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Iwona Schymalla przez 21 lat była gwiazdą stacji. Czym dziś się zajmuje?
Robert Głowacki
Robert Głowacki 09.08.2019 16:06

Iwona Schymalla przez 21 lat była gwiazdą stacji. Czym dziś się zajmuje?

Dziennikarka TVP
screen youtube.com @Michał Fajkowski

Dziennikarka TVP przez 21 lat była wielką gwiazdą stacji. Kilka lat temu pożegnała się na dobre z telewizją. Prezenterka opowiedziała o rozstaniu ze szklanym ekranem, a także o swoich planach na najbliższą przyszłość. Co dziś robi Iwona Schymalla?

Przez 21 lat była twarzą Telewizji Polskiej. Widzowie z pewnością kojarzą ją z programów: Kawa czy herbata oraz Między niebem a ziemią. Dziennikarka TVP została się z telewizją ponad 8 lat temu i zdecydowała zmienić swoje życie. Co dziś robi Iwona Schymalla? Nadal jest powiązana z mediami, ale już w kompletnie innej roli. Gwiazda opowiedziała o swoim rozstaniu z TVP, a także o tym, co robi teraz.

Dziennikarka TVP: Iwona Schymalla

Iwona Schymalla była gwiazdą stacji TVP przez 21 lat. Popularna prezenterka dała się poznać widzom dzięki programom m.in: Kawa czy herbata, czy Między niebem a ziemią. W 1998 roku nawet została uhonorowana nagrodą Wiktora Publiczności. Pracę w telewizji zakończyła w 2011 roku. Po latach zdecydowała się powspominać pracę w Telewizji Polskiej, a także opowiedzieć o rozwiązaniu współpracy. Jak Iwona Schymalla wspomina pracę w TVP?

-Na szczęście należałam do tej grupy osób, które nie były uzależnione od kamery.(…) Dla mnie to była super praca, dzięki której poznałam mnóstwo ludzi. (…) Kiedy odeszłam, już nic takiego wielkiego się nie wydarzyło, żebym żałowała, że mnie przy tym nie było– wspomina Schymalla w archiwalnej rozmowie z Trybuną Opolską.

Co dziś robi Iwona Schymalla?

Iwona Schymalla od 2011 roku nie jest już związana z żadną telewizją, jednak nie usunęła się do końca z życia medialnego. Na swojej oficjalnej stronie internetowej opowiedziała, czym zajmuje się obecnie. Okazuje się, że Iwona Schymall jest bardzo wszechstronną kobietą i ma wiecznie pełne ręce roboty.

-Na pytanie, kim jestem, odpowiadam zazwyczaj jednym tchem: redaktorką, komentatorką, dziennikarką, autorką i współautorką programów, reportaży, relacji i wywiadów, czasem mistrzem ceremonii. Sporo tego. Ale przecież nigdy nie męczy coś, co jest pasją- napisała była dziennikarka TVP na swojej stronie.

Iwona Schymalla zajmuje się prowadzeniem imprez, szkoleń, debat oraz konferencji. Zostało jej coś z dziennikarstwa, ponieważ często przeprowadza wywiady, jednak bardziej z zakresu medycyny. Napisała również książkę: Parkinson. Porady dla pacjentów i ich bliskich. Co więcej, prowadzi również fundację: Żyjmy zdrowo. Jak się okazuje życie po pracy w telewizji może być jeszcze bardziej pracowite.

Zobacz zdjęcia Iwony Schymalli:

dziennikarka TVP

Iwona Schymalla przez 21 lat była gwiazdą TVP.

dziennikarka TVP

Z TVP rozstała się w 2011 roku.

Dziennikarka TVP

Teraz zajmuje się organizacją konferencji, debat, a także pisaniem książek.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Justyna Steczkowska poślubiła przystojniaka z „Na Wspólnej”? Na zdjęciach z ceremonii wygląda obłędnie
  2. Katarzyna Skrzynecka opowiedziała o pierwszym mężu. Ich małżeństwo rozpadło się ponad dekadę temu
  3. Adrianna Biedrzyńska topless! Ma 56 lat, a ciało jak bogini!
  4. 39-letnia Marta Kaczyńska publicznie karmi syna piersią na plaży. Ile lat ma dziecko?
  5. Nie poszła na ślub siostry. Powód powala

źródło: viva.pl