Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Mąż Katarzyny Zielińskiej to przystojny biznesmen i absolwent Harvardu
Karina Sulich
Karina Sulich 20.01.2020 19:30

Mąż Katarzyny Zielińskiej to przystojny biznesmen i absolwent Harvardu

katarzyna zielińska
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 22.10.2019 Gala 30-lecia magazynu Pani n/z: ZIELINSKA KATARZYNA KASIA MAZ DOMANSKI WOJCIECH

Katarzyna Zielińska może pochwalić się idealną rodziną. Jej mąż to przystojny, niezwykle inteligentny i wykształcony biznesmen, który dotrzymuje jej kroku już od wielu, długich lat. Co jeszcze wiemy o ich małżeństwie i skrytym mężu?

Będąc mężem znanej aktorki ciężko pozostać z boku i nie być na językach. Choć Katarzyna Zielińska strzeże prywatności swojej rodziny, a jej druga połówka raczej unika paparazzich, wszyscy są ciekawi, kim jest mąż kobiety i jak się poznali. Ich ślub odbił się ogromnym echem, z resztą tak samo jak obydwie ciąże. Czy faktycznie jest o co robić tyle zamieszania? Jak wygląda i czym zajmuje się mąż aktorki znanej z roli Doroty w serialu Zawsze Warto?

Kim jest mąż Katarzyny Zielińskiej?

Mąż Katarzyny Zielińskiej to Wojciech Domański, ceniony finansista i ekonomista, który ukończył Harvard z wyróżnieniem. Mężczyzna stroni od świata show-biznesu i błysku fleszy. Jako siostrzeniec byłego posła PSL, Stanisława Pasonia i członek Rady Nadzorczej Ruch S.A. ma głowę na karku!

Katarzyna Zielińska jest prawdziwą szczęściarą. Kiedy wykonuje się tak artystyczny i wolny zawód, taki mąż to prawdziwy skarb. Para tworzy udane małżeństwo od 2013 roku. Zakochani poznali się kiedy byli jeszcze dziećmi, to wzruszające. Żadne z nich nie przypuszczało, że ich znajomość pójdzie tym kierunkiem. Jak widać przeznaczenia i prawdziwej miłości nie da się oszukać.

Czy Katarzyna Zielińska ma dzieci?

Katarzyna Zielińska i Wojciech Domański mają dwójkę synów. Choć Henio i Aleksander są jeszcze małymi chłopcami, aktorka znajduje czas by spełniać się zarówno w roli matki, jak i w roli kobiety sukcesu.

Katarzyna Zielińska wcale się nie oszczędza. Występuje na deskach teatru, a ostatnio mogliśmy oglądać ją w roli Doroty w serialu Zawsze Warto, gdzie grała przy boku Weroniki Rosati i Julii Wieniawy. Mąż bardzo ją w tym wspiera i cieszą go osiągnięcia ukochanej żony w zawodzie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

katarzyna zielińska
instagram.com/katarzynazielinska

Doskonale znamy aktorkę.

katarzyna zielińska
instagram.com/katarzynazielinska

Katarzyna Zielińska jest obecna w mediach.

katarzyna zielińska
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 22.10.2019 Gala 30-lecia magazynu Pani n/z: ZIELINSKA KATARZYNA KASIA MAZ DOMANSKI WOJCIECH

Kim jest Wojciech Domański?

ZOBACZ TEŻ:

  1. 13-latek zmarł po lekcji WF-u. Nauczyciel kazał uczniom wykonywać niebezpieczne ćwiczenie
  2. Nie żyje uwielbiany muzyk. Zmarł na scenie podczas koncertu
  3. Matka pojechała z córką na zakupy. Gdy wyszły ze sklepu, za wycieraczką auta znalazły okropną kartkę
  4. Agnieszka Chylińska poszła o krok dalej. Zrobiła tatuaż na twarzy, nie uwierzycie jaki
  5. Śmierć uwielbianej gwiazdy disco polo zdruzgotała fanów. Okoliczności były straszne, tajemnicze przyczyny
źródło: kozaczek.pl