Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Edyta Górniak opuszcza kraj na stałe. Wiemy, gdzie zamieszka
Magdalena Pawłowska
Magdalena Pawłowska 16.04.2024 14:48

Edyta Górniak opuszcza kraj na stałe. Wiemy, gdzie zamieszka

Edyta Górniak
fot. KAPIF

Wszystko wskazuje na to, że plotki dotyczące ewentualnej wyprowadzki Edyty Górniak z Polski znajdą swoje potwierdzenie w rzeczywistości. Gwiazda już wkrótce zamierza się przeprowadzić do jednego z azjatyckich krajów. Przesądził o tym jeden fakt.
 

Edyta Górniak wyjeżdża z Polski. "Nic mnie tu nie trzyma"

Edyta Górniak to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich wokalistek, znana nie tylko tutaj, ale na całym świecie. 51-letnia artystka ma na swoim koncie takie hity jak "Orła Cień", "To nie ja" czy "Jestem kobietą". W 1994 roku wzięła udział w 39. Konkursie Piosenki Eurowizji, gdzie zajęła zaszczytne drugie miejsce. Wciąż aktywnie koncertuje, bierze udział w programach telewizyjnych, a jej występy można często oglądać podczas Sylwestrowych nocy. Nic dziwnego, że fani z niepokojem przyjęli pojawiające się plotki o planowanym wyjedzie wokalistki z kraju. Teraz, artystka oficjalnie potwierdziła, że już wkrótce opuści kraj.

Nie da się ukryć, że w Polsce nic mnie nie trzyma. Oczywiście mam przyjaciół, koncerty i wspaniałych fanów, dla których będę wracać do Polski, ale codzienność chcę spędzać w Azji - wyjawiła w rozmowie z "Twojemu Imperium".

Mimo że Edyta Górniak od dawna rozważała możliwość wyprowadzki, to dopiero teraz zaistniały okoliczności, które ostatecznie popchnęły ją do podjęcia tej jakże ważnej decyzji. Jak się okazuje, głównym sprawcą całego zamieszania jest syn wokalistki, Allan Krupa.

Edyta Górnak i Allan Krupa
Edyta Górniak i Allan Krupa/fot. KAPIF


 

Ma 75 lat i wciąż jest modelką! Zaskakuje zdjęciami w bieliźnie Maryla Rodowicz chwali się córką. Ma nietypową pasję, "to taka magia"

Syn Edyty Górniak wyjechał do Monako. Wszystko dla miłości

Jeszcze w ubiegłym roku świat mediów obiegła wiadomość o przeprowadzce Allana Krupy, syna Edyty Górniak, do Monako. To właśnie tam, w trakcie nagrywania debiutanckiej płyty, 20-latek poznał Nicole. Młodzi od razu zakochali się w sobie i postanowili spróbować szczęścia w związku. Odległość była jednak dużym wyzwaniem, dlatego Allan postanowił przenieść się na stałe do Monako, gdzie mieszka jego ukochana. To właśnie ta sytuacja sprawiła, że Edyta Górniak ostatecznie zdecydowała się opuścić kraj.

Kiedy Allan postanowił przeprowadzić się do Monako, zrozumiałam, że nie mam co tutaj robić - przyznała artystka. 

Wybranka Allana Krupy to 18-letnia córka milionera i influencera Barta Pniewskiego, znanego w sieci jako Highbart. Sama Nicole również aktywnie działa w sieci, a jej konta w mediach społecznościowych obserwuje ponad 60 tys. osób.


 

Tutaj będzie mieszkać Edyta Górniak. "Chcę być blisko natury"

Kierunek, jaki Edyta Górniak wybrała sobie na spędzenie reszty życia to Azja, a dokładniej... Tajlandia. Artystka zamieszka w rajskim otoczeniu natury, rozkoszując się codziennym słońcem. Jak sama przyznała: ma ogromny sentyment do tego kraju. 

Kiedy Allan był mały byliśmy tam około 50 razy i zastanawialiśmy się, czy nie kupić tam domu, co byłoby tańsze niż pobyt w hotelach. Kocham Tajlandię, uwielbiam tajską kuchnię, kulturę i jogę. Ten kraj mnie zafascynował i tak już zostało - powiedziała artystka.

Początek tego roku Edyta Górniak również spędziła w Tajlandii, wróciła dopiero na koncert wielkanocny. Kiedy opuści Polskę na stałe? Póki co nie ma oficjalnych informacji na ten temat. Patrząc jednak na tempo życia wokalistki i zamiłowanie do azjatyckiego kraju, być może już zaczęła pakować walizki.