Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Ma 75 lat i wciąż jest modelką! Zaskakuje zdjęciami w bieliźnie
Magdalena Pawłowska
Magdalena Pawłowska 09.04.2024 12:18

Ma 75 lat i wciąż jest modelką! Zaskakuje zdjęciami w bieliźnie

Colleen Heidemann
fot. pexels @colleen_heidemann/www.instagram.com

Ta kobieta udowadnia, że nigdy nie jest za późno, by spełniać marzenia, a prawdziwe piękno widoczne jest w każdym z nas! 75-letnia Colleen Heidemann wciąż aktywnie działa w branży modelarskiej i z pewnością nie wstydzi się swojego ciała, o czym świadczą liczne zdjęcia w bieliźnie, które umieszcza w social mediach. "Stop dyskryminacji" apeluje modelka. 
 

Wyjątkowa modelka podbija Internet. Ma aż 75 lat!

Trzeba przyznać, że Colleen Heidemann to wyjątkowa osoba. Podczas gdy branża modowa ze wszystkich stron atakuje nas wizerunkiem szczupłych i młodych kobiet o idealnych proporcjach ciała, Colleen pokazuje, że nie tylko młodość może być piękna! Mimo że ma już 75 lat to wciąż jest aktywna zawodowo. I to nie w byle jakiej branży, bo od wielu lat zajmuje się modelingiem. Dość nietypowe zajęcie jak na seniorkę — właśnie dlatego kobieta wzbudza ogromne zainteresowanie wśród internautów. 


Swoją przygodę w roli modelki Heidemann rozpoczęła dopiero w wieku... ponad 60 lat! Chociaż, jak sama przyznała, od najmłodszych lat interesowała się modą i urodą, a wśród jej idolek znalazły się takie osobistości jak Sophia Loren, Audrey Hepburn czy Elizabeth Taylor. W tej chwili jest jedną z najpopularniejszych seniorek-modelek i każdego dnia udowadnia, że prawdziwe piękno może przybrać różne oblicza i niezależnie od wieku, nie należy się wstydzić swojego ciała.

Izabela Trojanowska wspomina spotkanie z Joan Collins. Zakończyło się łzami Anna Romantowska o byciu singielką po 70-tce. Tak znalazła swoje szczęście

75-letnia modelka w bieliźnie. Zdjęcia robią wrażenie

Colleen Heidemann aktywnie działa w mediach społecznościowych i regularnie wrzuca zdjęcia na swój profil na Instagramie. Trzeba przyznać, że kobieta cechuje się naprawdę ogromną pewnością siebie, bo wśród fotek nie brakuje ujęć w bieliźnie, a nawet i bez niej!


Modelka przyznała, że chce być postrzegana jako silna, niezwykle inteligentna, światowa i zdolna osoba, żyjąca w swojej własnej rzeczywistości. Nie da się ukryć, że wychodzi jej to perfekcyjnie. Heidemann zdecydowanie odbiega od wizerunku typowej babci zajmującej się wnukami. Wciąż pracuje nad swoim ciałem i nie stroni od aktywności fizycznej. Niejedna młoda osoba mogłaby jej pozazdrościć kondycji!
 

Czytaj też: Łatwe ćwiczenia dla seniora, które możesz wykonać w domu. Od razu poczujesz się młodo.
 

Colleen Heidemann apeluje o więcej akceptacji

75-letnia modelka otwarcie wyraża swoje poglądy i dzieli się z obserwatorami swoim doświadczeniem. Nie stroni też od wyrażania opinii na temat różnic w postrzeganiu młodych i starszych kobiet. Jeden z takich wpisów umieściła przy zdjęciu, na którym pozuje w samym staniku.

Szczególnie ostatnio zwróciłam uwagę, że bardzo dobrze czujemy się, gdy młode kobiety otwarcie wyrażają swoją seksualność i często dotyczy to bielizny. Chętnie poznam Twoją opinię na temat tego, dlaczego wraz z wiekiem kobiety czujemy się niekomfortowo, pozwalając im na podobną ekspresję. Trzeba przyznać, że ciało starszej kobiety nigdy nie będzie ciałem tak cudownie młodej kobiety. Czy jednak należy zakładać, że nie może być piękna ani uroku, które mogą wynikać z akceptacji odmiennego aspektu piękna? Proszę, bądź tak szczery, jak to tylko możliwe i zobaczmy, czy nie jesteśmy w stanie pomóc sobie nawzajem, aby znaleźć więcej akceptacji w sobie - napisała.


Co na to internauci? Pod zdjęciami modelki nie brakuje słów podziwu i poparcia. Swoją opinią dzielą się również kobiety w podobnym wieku, które, jak przyznają: chciałyby mieć tyle odwagi i pewności siebie co Colleenn. A modelka niestrudzenie udowadnia, że wszystko jest przecież możliwe!