Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Filip Antonowicz zdradził, jakie ma relacje z Dowbor. Mocno się zdziwicie
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 07.02.2024 13:05

Filip Antonowicz zdradził, jakie ma relacje z Dowbor. Mocno się zdziwicie

Katarzyna Dowbor, Filip Antonowicz
Wiadomo, jakie relacje łączą Filipa Antonowicza z Katarzyną Dowbor. Fot. KAPiF

Powrót Katarzyny Dowbor do programu “Pytanie na Śniadanie" wywołał wiele emocji wśród widzów śniadaniówki. Popularna dziennikarka występuje na szklanym ekranie w towarzystwie swojego kolegi po fachu, Filipa Antonowicza, który mimo imponującej kariery w radiu jest nieco mniej znany niż Dowbor. Aby zmienić ten fakt i podzielić się kilkoma szczegółami dotyczącymi zarówno życia prywatnego, jak i zawodowego, dziennikarz udzielił właśnie zaskakującego wywiadu.

Filip Antonowicz razem z Katarzyną Dowbor prowadzi "Pytanie na Śniadanie"

W połowie stycznia Filip Antonowicz razem z Katarzyną Dowbor dołączyli do ekipy prowadzących “Pytania na Śniadanie”. Popularna dziennikarka miała już kiedyś okazję, by poprowadzić śniadaniówkę, jednak nie ukrywała, że powrót do formatu “na żywo” był dla niej wyzwaniem. Podobnym wyznaniem właśnie podzielił się jej ekranowy partner, Filip Antonowicz. Dotychczas gwiazdor był związany z radiem Eska, gdzie rozwijał swoją karierę. Jak radzi sobie na antenie TVP?

Podczas najnowszego wywiadu Filip Antonowicz zdradził dziennikarzom kilka nieznanych dotąd faktów, które dotyczą przyjęcia przez niego posady w “Pytaniu na Śniadanie”. Dziennikarz w zaskakujący sposób podsumował również swoją relację z Katarzyną Dowbor. Zdradził również, co zdarza im się robić razem po wyjściu ze studia!

Prześwietlił dom Katarzyny Dowbor. Reakcja otworzyła nam szeroko oczy Znany stylista o stylu Antonowicza: „Fatalnie, niechlujnie”

Filip Antonowicz podsumował swoją dotychczasową współpracę z Katarzyną Dowbor

Filip Antonowicz, mimo sporej popularności, nie jest jeszcze tak znany, jak jego ekranowa partnerka w “Pytaniu na Śniadanie”, czyli Katarzyna Dowbor. W rozmowie z “Pomponikiem” dziennikarz nie ukrywał, że fakt, iż prezenterka ma od niego o wiele większe doświadczenie, był dla niego stresujący. Okazuje się, że gdy usłyszał propozycję współprowadzenia śniadaniówki z Dowbor, nie mógł zasnąć ze zdenerwowania:

Parę dni zajęło, zanim wróciłem do tego, by myśleć. Ogromny zaszczyt, ogromny sprawdzian. (…) Oprócz normalnej pracy, taką którą musisz wykonać, masz przy sobie kogoś, kto wie, jak to robić 600 razy lepiej. Nie spałem trzy dni, potem już spałem. No i git – zdradził prezenter.

Jak Filip Antonowicz ocenia swoją współpracę z dziennikarką z perspektywy czasu? Dziennikarz użył zaskakującego porównania:

Kasia — ja mam takie wrażenie — traktuje mnie na równi. Jakby jesteśmy dwójką prowadzących, a ja mam poczucie, że nie zostaję na lodzie. (…) Ja to określam, że Kasia "daje rady" i "daje radę", bo nie dość, że jest super partnerką, bo mogę czuć się z tak wielką ikoną na równi, to zawsze wie, co zrobić. Ona ma poziom pilota w tym rajdzie – stwierdził.

To jednak nie wszystko, co dziennikarz miał do powiedzenia na temat Katarzyny Dowbor!

Projekt bez nazwy (95).png
Wiadomo, jakie relacje łączą Filipa Antonowicza z Katarzyną Dowbor. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy (96).png
Wiadomo, jakie relacje łączą Filipa Antonowicza z Katarzyną Dowbor. Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Od niedawna prowadzi z Katarzyną Dowbor „PnŚ”, teraz podsumował ją w 3 słowach, mocne wyznanie

Jaka relacja łączy Filipa Antonowicza i Katarzynę Dowbor?

Filip Antonowicz stara się odnaleźć w roli prowadzącego “Pytanie na Śniadanie”. W tym zadaniu nieocenione okazuje się wsparcie jego ekranowej partnerki, Katarzyny Dowbor, która daje mu dobre rady, a także pomaga w trudnych momentach na antenie. Dziennikarz jest pod wrażeniem takiego podejścia z jej strony. W rozmowie z “pomponikiem” podkreślił, że w tak komfortowym towarzystwie niestraszna mu nawet krytyka internautów

W dalszej części rozmowy Antonowicz wygadał się na temat swojej prywatnej relacji z Katarzyną Dowbor. Odkąd duet zaczął ze sobą pracować, spędzają wspólnie czas nie tylko na antenie, ale również po nagraniach.

Nie wiem, jak to określić. Czy my się prywatnie lubimy? Wierzę, że tak. Czy udało nam się spotkać prywatnie, żeby zjeść razem obiad? Tak. Czy ja czuję, że to jest mój ziomal? Tak, ale nie wiem, czy mogę to powiedzieć. (…) Czuję się przy niej bardzo luźno. (…) Ona też jest totalnie wyluzowana – zdradził Filip Antonowicz.

Projekt bez nazwy (97).png
Wiadomo, jakie relacje łączą Filipa Antonowicza z Katarzyną Dowbor. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy (98).png
Wiadomo, jakie relacje łączą Filipa Antonowicza z Katarzyną Dowbor. Fot. KAPiF