Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Na jaw wyszła prawda o małżeństwie Grażyny Torbickiej. Fani niczego się nie spodziewali
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 17.06.2020 10:37

Na jaw wyszła prawda o małżeństwie Grażyny Torbickiej. Fani niczego się nie spodziewali

grażyna torbicka
fot. youtube.com@Wideoportal

Życie Grażyny Torbickiej jest pełne sekretów. Dziennikarka skupia się na swojej ukochanej pracy, rzadko więc możemy dowiedzieć się czegoś o jej życiu prywatnym. Zdarzało jej się jednak robić wyjątki i uchylić rąbka tajemnicy na temat swojego życia uczuciowego. Jej długoletni związek jest naprawdę fascynujący – znamy sekret na jego temat!

Grażyna Torbicka to osobistość, która rzadko mówi o swojej prywatności. Gwiazda telewizji skupia się głównie na pracy, a fani, choć zapewne by chcieli, nieczęsto mogą usłyszeć o tym, jak wygląda jej życie osobiste. Dlatego tak zdumiewające są fakty na temat małżeństwa Torbickiej – mało kto wie, jak naprawdę wygląda długoletni związek dziennikarki, a co ważniejsze – jak się zaczął.

Grażyna Torbicka z mężem

Dziennikarka jest ze swoim mężem już wiele lat – w tym roku będą świętować już 39. rocznicę małżeństwa! Poznali się przypadkiem, w młodym wieku i niemal od razu stanęli przed ołtarzem. Ona miała 22 lata, jej mąż, Adam Torbicki, 28.

Fascynująca jest przede wszystkim historia ich pierwszego spotkania, którą dziennikarka opowiedziała w Gali. Grażyna Torbicka odwiedziła gabinet lekarski swojego przyszłego teścia, by przeprowadzić badania konieczne do przystąpienia do egzaminu na prawo jazdy. Ten, gdy tylko zobaczył Torbicką uznał, że z pewnością spodoba się jego synowi, uknuł więc sprytny plan i skierował przyszłą synową na badania serca – tak trafiła do kardiologa, który wkrótce później stał się jej mężem!

  1. Poszła do ginekologa, bo miała jeden problem. Lekarz nie mógł uwierzyć, kiedy zobaczył co wyciągnął z jej miejsc intymnych
  2. Jedzenie fasolki szparagowej może grozić ogromnym niebezpieczeństwem. Musisz zawsze pamiętać o 2 zasadach
  3. Danuta Holecka zaczęła mówić, a widzowie zamarli. Nikt nie spodziewał się, że na żywo wypowie podobne słowa

Grażyna Torbicka i Adam Torbicki – sekret małżeństwa

W jaki sposób para dba o związek, który trwa od niemal 40 lat? W wywiadach wielokrotnie podkreślali, że sekret trwa we wspólnych rytuałach, które pomagają podtrzymać miłość. Starają się też spędzać ze sobą jak najwięcej czasu, mimo że oboje są bardzo zajęci.

Mamy różne światy i dla nas to jest dobre. Mnie fascynuje to, co robi mój mąż. Adam jest lekarzem i przez to, że na co dzień obcuje z poważnymi chorobami, ze śmiercią, nauczyłam się trzymać właściwy balans – mówiła Grażyna Torbicka w Gali.

Podkreśla, że mąż również jest zainteresowany jej pracą, w ubiegłym roku towarzyszył Torbickiej w festiwalu filmowym organizowanym przez dziennikarkę w Kazimierzu Dolnym.

– Udało nam się. Po prostu nam się udało, wiesz? Oczywiście, że mąż czasami mnie denerwuje niektórymi zachowaniami, a ja jego, ale przecież to jest wpisane w każdą relację – podkreśla gwiazda w rozmowie z Galą.

Tylko pozazdrościć tak udanego małżeństwa!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

grażyna torbicka

Adam Torbicki okazał się wymarzonym partnerem dla dziennikarki.

grażyna torbicka

Niedługo będą świętować 40. rocznicę małżeństwa.

Grażyna Torbicka

Grażyna Torbicka jest uwielbiana przez widzów. W wywiadzie z Wideoportalem opowiedziała o powrocie do telewizji.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ksiądz nie zostawił na rządzących suchej nitki ws. LGBT. “Kreują demony nienawiści, słowa mogą zabijać”
  2. Pilne ostrzeżenie RCB dla Polaków. Sprawa jest poważna, są ofiary śmiertelne
  3. Nastolatka włożyła sobie do ust palec policjanta. Po chwili wydarzyła się niedopuszczalna rzecz
  4. GIF wycofuje znane leki. Doszło do pomyłki, w opakowaniach były inne środki
  5. Zostawiła niemowlę ze swoim partnerem. Mężczyzna wysłał jej nagranie, kobieta nie mogła uwierzyć co zrobił
  6. Agata Duda nie ma powodów do radości, dostała bezlitośnie szczery list. Padają w nim słowa o rozwodzie, cierpliwość gwiazdora Gogglebox się skończyła

Źródło: gala.pl, pomponik.pl