Silver.Lelum.pl > Grażyna Torbicka

Grażyna Torbicka

Grażyna Torbicka
12.07.2023 08:14 Zdumiewające, czyją córką jest Grażyna Torbicka. Jej matki nikomu nie trzeba przedstawiać, TĘ twarz zna każdy!

Grażyna Torbicka to jedna z najrzetelniejszych i najlepiej opowiadających o kulturze dziennikarek. Nic więc dziwnego, że obecne prezenterki właśnie ją stawiają sobie za wzór, z którego mogą czerpać inspiracje i nauki. Mało kto może pamiętać, że poprzednie pokolenie traktowało tak jej mamę.

Grażyna Torbicka
07.10.2022 13:40 Ubiór Grażyny Torbickiej na gali zwrócił uwagę wszystkich, każdy na nią patrzył

Grażyna Torbicka od lat uznawana jest za jedną z najbardziej eleganckich polskich gwiazd. Prezenterka zawsze wie, co założyć i jak się zaprezentować podczas ważnych wydarzeń. Nie inaczej było podczas ostatniej gali wręczenia nagród Nike. Jakiś czas temu media donosiły na temat problemów prywatnych znanej dziennikarki. Grażyna Torbicka od dłuższego czasu opiekuje się swoją mamą Krystyną Loską, a nawet oferowała jej zamieszkanie wraz z nią w jej mieszkaniu. Niestety, kobieta cały czas odmawia córce, chcąc jak najdłużej pozostać niezależną. Teraz Grażyna Torbicka miała szansę zapomnieć o zawirowaniach osobistych i skupić się na obowiązkach zawodowych. Gwiazda poprowadziła ostatnią galę wręczenia nagród Nike.

Grażyna Torbicka
03.10.2022 21:39 Smutne wieści z domu Grażyny Torbickiej. Robi co może, żeby pomóc mamie, ale ona nie chce z nią mieszkać

Grażyna Torbicka przez długi czas z chęcią opiekowała się swoją mamą. Krystyna Loska cierpi na poważną chorobę i dlatego jej córka bardzo chciałaby, aby kobieta zamieszkała razem z nią. Niestety, seniorka chce jak najdłużej pozostać samodzielna i odmawia pomocy. Media donoszą, że Grażyna Torbicka ma obecnie poważne problemy rodzinne. Gwiazda bardzo martwi się o swoją mamę, która od dłuższego czasu zmaga się z ciężką chorobą takotsubo, której objawy są niezwykle podobne do zawału serca. Przez długi czas Krystyna Loska przebywała pod opieką męża prezenterki, który z zawodu jest szanowanym kardiochirurgiem i doskonale wiedział, jak powinien zająć się chorą. Teraz kobieta nie chce już dłużej mieszkać z córką.

Grażyna Torbicka
30.09.2022 00:18 Grażyna Torbicka przerwała milczenie ws. molestowania, przejmujący komunikat. „Nie można być obojętnym”

Grażyna Torbicka od zawsze stara się wykorzystywać swoją popularność, by w jakiś sposób pomagać lub nieść ważny przekaz. Właśnie opublikowała w swoich mediach społecznościowych poruszający apel dotyczący molestowania. Tym samym dziennikarka dołączyła się do bardzo istotnej kampanii społecznej, która ma na celu szerzenie świadomości związanej z wyżej wspomnianym procederem. Tłumaczy, jak w takich sytuacjach reagować.

Grażyna Torbicka
03.08.2022 00:31 Nastąpiły zmiany w życiu Grażyny Torbickiej. Już nie mieszka w Warszawie, wiemy dlaczego się wyprowadziła

Grażyna Torbicka od 40 lat tworzy niezwykle szczęśliwe i zgrane małżeństwo z kardiologiem i profesorem, Adamem. Do tej pory para mieszkała w Warszawie. W końcu prezenterka i jej mąż podjęli decyzję o przeniesieniu się poza stolicę. Media rozpisują się na temat przyczyny wyprowadzki. Grażyna Torbicka to postać, która już od lat swoją elegancją i profesjonalizmem wzbudza uwielbienie i szacunek wśród publiczności. Była prezenterka TVP od 2018 roku związana jest ze stacją TVN, prowadzi także popularną audycję „Kocham kino” w Radiu Zet. Choć jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i chętnie opowiada o swojej karierze, jednocześnie stroni od pokazywania życia prywatnego. Przez niemal 40 lat na scenie skrzętnie unikała skandali i nadmiernych plotek. Teraz jednak wzbudziła niemałe zainteresowanie podejmując decyzję o wyprowadzce.

Grażyna Torbicka
13.07.2022 00:47 Smutek Grażyny Torbickiej. Przyszłość festiwalu w Kazimierzu pod znakiem zapytania

Grażyna Torbicka od lat jest dyrektorką artystyczną festiwalu „Dwa Brzegi”, który odbywa się w Kazimierzu Dolnym. Jak się okazuje, przyszłość tego wydarzenia stoi pod znakiem zapytania. Już w tym roku zorganizowanie go było ogromnym wyzwaniem. „Idą ciężkie czasy” – zapowiedziała Grażyna Torbicka. Chociaż festiwal „Dwa Brzegi” ma szerokie grono wielbicieli, to niedługo może dobiec końca. „Dziennik Wschodni” zdradził, z jakimi trudnościami wydarzenie spotkało się w tym roku.

Grażyna Torbicka
16.06.2022 16:50 Rewolucja w domu Grażyny Torbickiej. Gwiazda ma nową miłość, pasja zupełnie pochłonęła gwiazdę

Grażyna Torbicka przez lata dała się poznać jako niezwykle profesjonalna prezenterka oraz dziennikarka specjalizująca się w tematyce filmów i kina. Jak się okazuje, jest jeszcze jedno zainteresowanie, które kobieta może niedługo przekuć w zawód. Poinformował o tym magazyn „Życie na Gorąco”, który stwierdził wręcz, że wyżej wspomniane zajęcie jest jedną z miłości dziennikarki. Jak się okazuje, już wcześniej dawała sygnały, że i ta dziedzina sztuki nie jest jej obojętna.

Grażyna Torbicka
28.05.2022 19:43 Wielka klasa i elegancja, czas dla Grażyny Torbickiej się zatrzymał. Zachwyciła wyglądem w Cannes

Grażyna Torbicka od zawsze w swojej pracy charakteryzowała się eleganckim, schludnym wyglądem. Już nie raz zachwycała swoimi poszczególnymi stylizacjami, a ostatnio zrobiła to po raz kolejny w ramach festiwalu w Cannes. Prezenterka była bowiem na tym wydarzeniu służbowo. Na miejscu prowadziła relacje dla Radia ZET. Była przy tym nie gorzej ubrana od gwiazd gali.

Grażyna Torbicka
16.05.2022 12:49 Dramatyczny komunikat Grażyny Torbickiej. Chodzi o męża gwiazdy

Grażyna Torbicka opublikowała na Instagramie bardzo ważny komunikat. Dotyczy on jej męża, ale tak naprawdę podobny problem może dotknąć każdego z obserwujących. Jej ukochany został bowiem wykorzystany. W jaki sposób? Wszystko wytłumaczyła prezenterka w swoim wpisie. Mało tego, okazuje się, że nie jest to pierwszy taki przypadek.

Grażyna Torbicka
27.03.2022 13:04 Wiemy, co się dzieje za zamkniętymi drzwiami domu Grażyny Torbickiej i jej męża. Gwiazda wyjawiła prawdę o małżeństwie

Grażyna Torbicka od ponad 40 lat tworzy szczęśliwe małżeństwo ze znanym kardiologiem, Adamem, od którego przejęła nazwisko. Jak się okazuje, związek ten jest tak trwały po części dzięki rodzicom prezenterki. Ta przyznała to w rozmowie z „Przeglądem Sportowym”, w której nieco więcej opowiadała o swoim zmarłym już ojcu.

Grażyna Torbicka
13.03.2022 09:01 Napływają radosne wieści z domu Grażyny Torbickiej i jej męża. Cała Polska może pękać z dumy

Grażyna Torbicka od 41 lat jest żoną światowej sławy kardiologa Adama Torbickiego. Mężczyzna znalazł się na liście najwybitniejszych autorytetów medycznych świata. W związku z tym zaczął otrzymywać bardzo zaszczytne propozycje. Torbiccy wzięli ślub w 1981 roku. Niestety, z powodu śmierci mamy Adama Torbickiego w 2021 nie mogli świętować okrągłej rocznicy. W tym roku mają okazję do naprawdę niezwykłych obchodów.

Grażyna Torbicka
30.01.2022 14:34 Grażyna Torbicka z Dawidem Podsiadło. Internauci oszaleli na punkcie ich wspólnego nagrania

30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy stał się dla szeregu osób publicznych okazją do wsparcia działań fundacji. W ich gronie znaleźli się między innymi Grażyna Torbicka i Dawid Podsiadło, którzy na potrzeby corocznej akcji zorganizowali niecodzienny „Koncert życzeń”.

Grażyna Torbicka
18.01.2022 18:34 Wyszło, co zrobił tata Grażyny Torbickiej. Jej mąż może nie być zadowolony

Grażyna Torbicka jest żoną cenionego kardiologa Adama Torbickiego, profesora nauk medycznych. Także jej rodzice – prezenterka telewizyjna Krystyna Loska i uznany działacz PZPN Henryk Loska – to słynne nazwiska w show-biznesie. Mało kto jednak wie, że ich córka ma na koncie równie głośny romans. Ojciec Grażyny Torbickiej, Henryk Loska, był swego czasu członkiem kierownictwa polskiej reprezentacji na mistrzostwach świata oraz wiceprezesem PZPN ds. szkoleniowych. To on poznał swoją córkę ze słynnym piłkarzem.

Grażyna Torbicka
14.01.2022 08:47 Najpierw Grażyna Torbicka zniknęła z TVP. Smutne, co teraz wyszło o niej i jej mężu, niestety nie udało się zrealizować planów

Grażyna Torbicka swego czasu pojawiała się w programach Telewizji Polskiej, z której ostatecznie odeszła. Miała wraz ze swoim mężem zaangażować się zawodowo w ich nowy projekt, ale póki co nic z tego nie wychodzi. Ich małżeństwo jest bowiem bardzo udane, ale obydwoje nie spędzają zbyt dużo czasu ze sobą ze względu na pracę. Chcieli więc to zmienić, poniekąd łącząc swoje obowiązki.

Grażyna Torbicka
12.12.2021 20:05 Mąż Torbickiej potrzebuje wsparcia. Rewolucja po 40 latach małżeństwa

Grażyna Torbicka i jej mąż Adam Torbicki są razem od 40 lat. W ich życiu nadchodzi jednak spora rewolucja. Jakie zmiany czekają parę? Choć zawodowo zajmują się zupełnie różnymi dziedzinami, niewiele jest małżeństw z tak długim stażem, jakim mogą pochwalić się Grażyna i Adam Torbiccy. Niedługo czekają ich jednak spore zmiany.

Grażyna Torbicka
18.07.2021 13:58 Kim jest mąż Grażyny Torbickiej? Para jest szczęśliwym małżeństwem od 40 lat

Grażyna Torbicka od 40 lat jest szczęśliwą mężatką jednego z najlepszych polskich lekarzy, specjalisty w dziedzinie kardiologii i chorób wewnętrznych, profesora nauk medycznych Adama Torbickiego. Poznali się w momencie, w którym słynna dziennikarka wykonywała badania do kursu na prawo jazdy. Mimo tak długiego i szczęśliwego małżeństwa Torbiccy nie doczekali się potomstwa. Prezenterka zdradziła, że niejednokrotnie otrzymywała pytania, dlaczego nie zdecydowali się na dzieci, jednak nigdy nie udzielała jednoznacznych odpowiedzi.

Grażyna Torbicka
28.05.2021 15:29 Teraz ma 62 lata, a wciąż wygląda młodo. Dlaczego nie ma dzieci? Prawda jest ponura

62-letnia dziś Grażyna Torbicka bardzo często otrzymuje pytania na temat dzieci, których nie posiada. Dziennikarka postanowiła przerwać milczenie i jednoznacznie wypowiedzieć się na ten temat. Padło kilka słów, których wielu jej fanów nie chciało usłyszeć. Twierdzi, że czuje się jakby żyły w niej dwie kobiety. Grażyna Torbicka od niespełna 40 lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim, jednak nigdy nie doczekała się dziecka. Prawda o jej bezdzietności jest co najmniej zaskakująca.

Grażyna Torbicka
28.05.2021 11:19 Mama Grażyny Torbickiej przekazała informacje o swojej niskiej emeryturze. 83-latka podjęła nową pracę

Mama Grażyny Torbickiej, Krystyna Loska to ikona polskiej telewizji. Od 1994 roku jest na emeryturze, jednak nie wiedzie jej się najlepiej. Jakiś czas temu przyznała w rozmowie z „Super Expressem”, że jej emerytura wynosi niewiele powyżej 1 tys. zł. Tymczasem magazyn „Rewia” podał, że legendarna prezenterka wraca do pracy w roli spikerki. Grażyna Torbicka odziedziczyła talent po swojej mamie. 83-letnia Krystyna Loska musi radzić sobie na wiele sposobów, gdyż ZUS nie zapewnia jej odpowiedniej emerytury. Zmuszona była podjąć pracę, która nie jest dla niej nowością.

Grażyna Torbicka
22.03.2021 13:50 Grażyna Torbicka i jej mąż nie mogli zrealizować planów. Wszystko przez pandemię

Pandemia koronawirusa trwa już ponad rok. Nigdy wcześniej nie mieliśmy z czymś takim do czynienia. To z pewnością szczególny czas, trudny dla nas wszystkich. Celebryci i artyści również mierzą się z wieloma przeszkodami wywołanymi pandemią. Grażyna Torbicka i jej mąż zaplanowali podróż do Włoch. Coś pokrzyżowało im plany. Niestety to nie tylko koronawirus. Grażyna Torbicka (61 l.) jest znaną i cenioną dziennikarką. Przez wiele lat (1994-2016) prowadziła program „Kocham kino” w TVP, który cieszył się ogromną popularnością. Grażyna Torbicka uchodzi za legendę polskiego dziennikarstwa, a także za ikonę stylu. Gwiazda zachwyca szykiem, elegancją i swoją nienaganną sylwetką. Poza karierą zawodową Grażyna Torbicka spełnia się także w sferze rodzinnej. Od wielu lat Grażyna Torbicka jest szczęśliwą żoną Adama Torbickiego, uznanego lekarza kardiologa. Dziennikarka często wstawia zdjęcia ze swoim mężem na Instagram. Małżeństwo w tym roku będzie obchodzić 40. rocznicę ślubu. Z tej okazji zaplanowali romantyczną podróż do Włoch. Najprawdopodobniej wyjazd będzie musiał zostać przełożony.

Grażyna Torbicka
02.02.2021 09:46 Tragedia w rodzinie Grażyny Torbickiej. Dziennikarka i jej mąż w żałobie, w sieci pojawił się nekrolog

Zmarła prof. dr hab. Emilia Torbicka, mama profesora Adama Torbickiego i teściowa słynnej polskiej dziennikarki. Informacje o złym stanie zdrowia kobiety pojawiały się w mediach już od lat. Profesor pediatrii odeszła niespełna miesiąc po swoich 94. urodzinach. Nekrolog został opublikowany przez rodzinę na stronie wyborczej. Mamo, jakże dużo w naszych sercach i pamięci zajmujesz miejsca – napisano. Znana polska profesor zmarła 28 stycznia. Grażyna Torbicka była bardzo związana z teściową.

Grażyna Torbicka
27.12.2020 20:24 Grażyna Torbicka dopiero teraz wyznała prawdę. Tysiące jej fanów wciąż nie może uwierzyć w sekret, który skrywała

To, że Grażyna Torbicka jest jedną z najbardziej profesjonalnych dziennikarek w Polsce, nie jest dla nikogo tajemnicą. Bardzo często ludzie brali pod uwagę fakt, że wraz z upływającymi latami 61-latka zachowuje wspaniałą i bardzo szczupłą sylwetkę. Przez wiele lat utrzymywała w sekrecie powód, przez który wygląda tak wspaniale i młodzieńczo, jednak tym razem postanowiła uchylić rąbka tajemnicy na ten temat. Aż ciężko w to uwierzyć. Grażyna Torbicka jest uosobieniem prawdziwego i naturalnego piękna. Dla wielu kobiet stanowi prawdziwe źródło wzoru jeśli chodzi o utrzymywanie doskonałego wyglądu. Okazuje się, że sekret tkwiący w jej młodzieńczej sylwetce jest całkowicie inny niż by się wydawało.

Grażyna Torbicka
07.12.2020 14:40 Wielka radość tuż przed świętami w domu Grażyny Torbickiej. Tygodnik potwierdził doniesienia o rodzinie

Grażyna Torbicka może mówić o wielkim szczęściu w kontekście nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Tygodnik Na żywo informuje, że znana dziennikarka jakiś czas temu przekonała swoją mamę, by ta zamieszkała razem z nią i jej mężem. Z uwagi na to, że małżonek Grażyny, Adam pracuje do późna, rzadko miała okazję z kimś porozmawiać. Teraz jest całkowicie inaczej. Mało brakowało, a przez decyzję rządu mama Grażyny spędziłaby święta osobno. Z tego artykułu dowiesz się: Jakie powody do szczęścia ma Grażyna Torbicka Co o mały włos spowodowało rozdzielenie jej z matką podczas Świąt Bożego Narodzenia Z kim Grażyna Torbicka była w związku przed swoim ślubem z obecnym mężem Z początku mama dziennikarki nie chciała dać się przekonać do przeprowadzki pod wspólny dach córki i jej męża. Ostatecznie argumenty dotyczące pandemii spowodowały, że dziś Grażyna Torbicka i jej mama mieszkają razem. Zobacz także:Ewa Brodnicka zupełnie bez ubrań. Zdjęcie rozgrzało internet (FOTO)

21.11.2020 22:51 Grażyna Torbicka o braku dzieci, ma dość. ”Reaguję, jakby były we mnie dwie Grażyny. Pierwsza czuje się dotknięta, cała się w sobie kurczy”

Grażyna Torbicka od wielu lat słynie z doskonałej prezencji, taktu i profesjonalizmu dziennikarskiego. W wielu rozmowach dopytywana jest, dlaczego nie zdecydowała się nigdy na dzieci. Podczas wywiadu dla tygodnika Życie na gorąco postanowiła ostro wypowiedzieć się na ten temat – Reaguję, jakby były we mnie dwie Grażyny. Pierwsza czuje się dotknięta, cała się w sobie kurczy – mówiła dziennikarka. Klasa, którą przez lata prezentuje Grażyna Torbicka, nie podlega żadnej dyskusji. Wieloletnia prowadząca program na antenie Telewizji Polskiej pt. Kocham kino poza przeprowadzaniem wywiadów, zawsze chętnie ich także udzielała, jednak często znajdzie się temat dokuczliwy. W jej przypadku jest to brak posiadanych przez nią dzieci, o czym nie lubi się wypowiadać.

grażyna torbicka
12.08.2020 22:01 Wielki kryzys w domu Grażyny Torbickiej. Chodzi o jej męża

Grażyna Torbicka przeżywa ciężki okres. Jak się okazuje, chodzi o męża uwielbianej dziennikarki, byłego prezesa Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, Adama Torbickiego. Niestety, mężczyzna zmaga się z ogromnym problemem i codziennie musi walczyć o swoje dobre imie. Materiał, który pojawił się w internecie, wywołał lawinę pytań. Sprawa jest bardzo poważna.Adam Torbicki ma poważne problemy, na szczęście w trudnych sytuacjach zawsze może liczyć na swoją żonę. Grażyna Torbicka i słynny lekarz są małżeństwem od niemal 40 lat, a tym samym tworzą jedną z najbardziej rozpoznawalnych par w polskim show-biznesie. Jednak jak się okazuje, sława ma również ciemną stronę. Niestety, teraz oboje muszą się z tym zmierzyć.

Grażyna Torbicka
29.07.2020 20:59 Grażyna Torbicka na zdjęciu z młodości. Ciężko uwierzyć, jaki ma naturalny kolor włosów

Grażyna Torbicka jest jedną z najbardziej utalentowanych i cenionych polskich dziennikarek. Swoją przygodę z telewizją zaczęła już ponad 30 lat temu i wciąż nie traci formy, a jej wygląd zachwyca. Na oczach milionów Polaków zmieniała się i dojrzewała jako dziennikarka. Grażyna Torbicka to wielka gwiazda, dla której czas jakby zatrzymał się w miejscu. Mimo upływu lat jej wygląd wciąż powala na kolana, a my nie możemy się na nią napatrzeć. Ostatnio do sieci wypłynęło zdjęcie, na którym pozuje piękna dziennikarka. Trzeba przyznać, że szczególną uwagę przyciąga jej naturalny kolor włosów. Niewiele osób wie, że blond piękność urodziła się z zupełnie innym kolorem na głowie.

grażyna torbicka
17.06.2020 10:37 Na jaw wyszła prawda o małżeństwie Grażyny Torbickiej. Fani niczego się nie spodziewali

Życie Grażyny Torbickiej jest pełne sekretów. Dziennikarka skupia się na swojej ukochanej pracy, rzadko więc możemy dowiedzieć się czegoś o jej życiu prywatnym. Zdarzało jej się jednak robić wyjątki i uchylić rąbka tajemnicy na temat swojego życia uczuciowego. Jej długoletni związek jest naprawdę fascynujący – znamy sekret na jego temat!Grażyna Torbicka to osobistość, która rzadko mówi o swojej prywatności. Gwiazda telewizji skupia się głównie na pracy, a fani, choć zapewne by chcieli, nieczęsto mogą usłyszeć o tym, jak wygląda jej życie osobiste. Dlatego tak zdumiewające są fakty na temat małżeństwa Torbickiej – mało kto wie, jak naprawdę wygląda długoletni związek dziennikarki, a co ważniejsze – jak się zaczął.

stylizacja
10.06.2020 13:48 Grażyna Torbicka straciła pracę, mimo to odrzuciła ofertę TVN. Miała bardzo ważny powód

Grażyna Torbicka to ceniona dziennikarka telewizyjna, którą uwielbia wielu widzów. Niestety, ostatnio jednak nie może pracować ze względu na epidemię koronawirusa, przez którą odwołano filmowe festiwale – główne źródło jej zarobku. Jak informuje magazyn Rewia, prezenterce zaproponowano niedawno kontrakt ze stacją TVN. Zdaniem kolorowej prasy, kobieta posłuchała głosu serca i odmówiła posady ze względu na swojego męża oraz mamę, którą obecnie się opiekuje. Grażyna Torbicka, mimo tego, że straciła ostatnio wiele zleceń, m.in. przy prowadzeniu uwielbianego przez nią festiwalu Dwa Brzegi, z powodu epidemii koronawirusa w Polsce, nie przyjęła posady z wysokim gwiazdorskim kontraktem od TVN-u. Dlaczego? Powód jest bardzo osobisty.

grażyna torbicka
30.05.2020 15:04 Dlaczego Grażyna Torbicka nie ma dzieci? Smutna prawda o życiu gwiazdy

Koronawirus w schronisku dla bezdomnych. Na kwarantannie 160 osób Pilot stanowił poważne zagrożenie. Musieli działać. Zawrócili samolot w połowie drogi Zapadła ostateczna decyzja w sprawie ”Rancza”. Marta Chodorowska właśnie przekazała ją widzom 65-latka poszła na USG. Podczas badania lekarz złapał się za głowę, trudno uwierzyć Na dnie jeziora odnaleziono ciało kobiety. Matka rozpoznała swoją córkę, trudno powstrzymać łzy Prognoza pogody bardzo niepokoi. Dzisiejsze anomalie mogą być wierzchołkiem góry lodowej Porażająca wiadomość, nie żyje uwielbiana aktorka. Zmarła po krótkiej chorobie MZ wydało ważny komunikat, ogromne zagrożenie dla zdrowia. Dotyczy aż 31% Polaków i 21% Polek Ostateczny dowód na związek Anny Muchy i Kuby Wojewódzkiego? Jedno zdjęcie wszystko zdradza Grażyna Torbicka nie ma dzieci, bo… – to zdanie próbowało dokończyć dziesiątki polskich dziennikarzy, a media nie raz prosiły gwiazdę o wypowiedź w tym temacie. Ta jednak nie ma zamiaru zdradzać tak prywatnych spraw, a na zadawane w tej kwestii pytanie, często reagowała mocnymi słowami. ZOBACZ ZDJĘCIE:ZOBACZ TEŻ: Grażyna Torbicka kilka dni temu, 24 maja, skończyła 61 lat. Nigdy nie została mamą i choć media nie dają jej spokoju, gwiazda niechętnie porusza tę kwestię. Czy to jest temat do publicznej dyskusji. To moja sprawa! – ucięła w wywiadzie dla Życia na gorąco. Dziennikarka udowadnia, że również bez dzieci można tworzyć szczęśliwą rodzinę. Grażyna Torbicka, która od prawie 40 lat jest żoną wybitnego kardiologa Adama Torbickiego, przez lata była pytana o niezwykle trudny temat, jakim jest macierzyństwo. Dlaczego dziennikarka nie ma dzieci? Choć para nie chce wypowiadać się na temat braku potomstwa, gwiazda już kilka razy była zmuszona zabrać głos w sprawie. źródło: fakt24.pl– Absurdalna dyskusja na ten temat trwa. Czytam to i reaguję, jakby były we mnie dwie Grażyny. Pierwsza czuje się dotknięta, cała się w sobie kurczy. A druga mówi: czy to jest temat do publicznej dyskusji? To moja sprawa – stwierdziła jakiś czas temu w rozmowie z Życiem na gorąco i ciężko nie przyznać jej racji, choć i to nie uciszyło sprawy.

  • 1
  • 2