Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Grażyna Torbicka o braku dzieci, ma dość. ”Reaguję, jakby były we mnie dwie Grażyny. Pierwsza czuje się dotknięta, cała się w sobie kurczy”
Karol Osiński
Karol Osiński 21.11.2020 22:51

Grażyna Torbicka o braku dzieci, ma dość. ”Reaguję, jakby były we mnie dwie Grażyny. Pierwsza czuje się dotknięta, cała się w sobie kurczy”

fot. TRICOLORS/East News

Grażyna Torbicka od wielu lat słynie z doskonałej prezencji, taktu i profesjonalizmu dziennikarskiego. W wielu rozmowach dopytywana jest, dlaczego nie zdecydowała się nigdy na dzieci. Podczas wywiadu dla tygodnika Życie na gorąco postanowiła ostro wypowiedzieć się na ten temat – Reaguję, jakby były we mnie dwie Grażyny. Pierwsza czuje się dotknięta, cała się w sobie kurczy – mówiła dziennikarka.

Klasa, którą przez lata prezentuje Grażyna Torbicka, nie podlega żadnej dyskusji. Wieloletnia prowadząca program na antenie Telewizji Polskiej pt. Kocham kino poza przeprowadzaniem wywiadów, zawsze chętnie ich także udzielała, jednak często znajdzie się temat dokuczliwy. W jej przypadku jest to brak posiadanych przez nią dzieci, o czym nie lubi się wypowiadać.

Grażyna Torbicka dzieci

Jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek, zawsze słynąca z wielkiej klasy, doskonałej prezencji oraz kultury osobistej Grażyna Torbicka gościła w wywiadzie dla tygodnika Życie na gorąco. Nie jest tajemnicą, że wielu fanów z niecierpliwością oczekuje programów z jej udziałem.

Prezenterka telewizyjna udzielała w swoim życiu mnóstwa wywiadów, jednak w wielu z nich padały pytania, na które nie lubi odpowiadać, a mianowicie o swoje życie prywatne. Mówiąc jeszcze ściślej, dziennikarka bardzo często dostawała pytania na temat dzieci, których nie posiada.

Grażyna Torbicka nie ukrywa swojego niezadowolenia z faktu, że ludzie bardzo często próbują wkraczać w sfery jej życia intymnego. Z uwagi na nadmierną częstotliwość tych pytań postanowiła uciąć wszelkie spekulacje.

– Absurdalna dyskusja na ten temat trwa. Czytam to i reaguję, jakby były we mnie dwie Grażyny. Pierwsza czuje się dotknięta, cała się w sobie kurczy. A druga mówi: czy to jest temat do publicznej dyskusji? To moja sprawa – zaznaczała Grażyna Torbicka.

  1. Posmaruj paznokcie pastą do zębów i zaczekaj 15 minut. Efekt przekroczy najśmielsze oczekiwania, prawdziwy hit
  2. Niezbędna pomoc, śmiertelna choroba postępuje. Andrzej Duda apeluje w imieniu rodziny mężczyzny
  3. Już są we wszystkich sklepach Pepco. Tysiące kobiet długo czekały, teraz w końcu możemy kupić tanie zestawy świąteczne

Grażyna Torbicka mąż

Grażyna Torbicka od niemal 40 lat jest w związku małżeńskim z kardiologiem Adamem Torbickim. Dziennikarka przyznaje, że jest to mężczyzna jej życia, przy którym czuje się jak pełnowartościowa kobieta.

Przy nim i dzięki niemu czuję się jak prawdziwa kobieta. Nie jestem instytucjonalną żoną, ale kobietą mającą swój dom, swoje pasje, swoją pracę. Nie wymagam od męża, by traktował mnie jak schematyczną kapłankę domowego ogniska i zachowywał się jak głowa rodziny – opowiada w jednym z wywiadów prezenterka telewizyjna.

Co więcej, opowiedziała, że jeśli decydują się na coś z mężem, to tylko po to, by sprawić drugiej osobie przyjemność oraz dla satysfakcji własnej.

– Nie dzielimy obowiązków na „żonine” i „mężowskie”. Jeżeli coś robimy, to dla satysfakcji, po to, by sprawić przyjemność drugiej osobie – dodawała Grażyna Torbicka.

Dziennikarka zapewne udzieli w swojej karierze jeszcze niejednego wywiadu, nie wspominając o ich prowadzeniu. Śledzicie jej udziały w mediach?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Grażyna Torbicka

Grażyna Torbicka udzieliła wywiadu dla tygodnika Życie na gorąco.

grażyna torbicka

Dziennikarka ucięła wszelkie spekulacje na temat zadawanych pytań o dzieci.

kariera

Dziennikarka niejednokrotnie zaznaczała, że nie lubi pytań o życie prywatne.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Zacznie się jutro równo o godzinie 12 w centrum Warszawy. Już się skrzykują na Facebooku, znów wyjdą na ulice
  2. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  3. Stylizacja Agaty Dudy zmiażdżona przez stylistkę. ”Wygląda jak uboga krewna”, pochwaliła tylko jeden szczegół
  4. Spektakularny dom jednego z braci Golec. Już od zewnątrz można poczuć luksus, środek robi jeszcze większe wrażenie
  5. Świerzyński o niskich zarobkach w służbie zdrowia: ”Dla mnie to jest bardzo dużo, bo nie zarabiam nic, jestem na bezrobociu”. Kiedyś myślał inaczej
  6. Wstrząsający wypadek na polskiej drodze. Jeleń wbił się w auto matki z dwójką dzieci
  7. Fame MMA 8 ruszyło z kopyta. Gwiazdor „Top Model” bezlitosny, uwielbieniec znany z ekranów TVN rozłożył rywala na łopatki

Źródło: kobieta.gazeta.pl