Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Imiona dzieci polskich gwiazd. Top 9 najoryginalniejszych imion
Robert Głowacki
Robert Głowacki 22.09.2019 14:20

Imiona dzieci polskich gwiazd. Top 9 najoryginalniejszych imion

Instagram

Imiona dzieci gwiazd często odbiegają od przyjętych norm. Celebryci prześcigają się w nadawaniu coraz to dziwniejszych imion swoim pociechom. W tym aspekcie zdecydowanie króluje Michał Wiśniewski, jednak nie on jeden nazwał swoje pociechy w oryginalny sposób. Sprawdź, 9 najoryginalniejszych imion dzieci polskich i zagranicznych gwiazd.

Gwiazdy chętnie swoją artystyczną ekspresję wyrażają w niecodzienny, sposób np. nadając dziwne imiona swoim dzieciom. W polskim, jak również w zagranicznym show-biznesie nie brakuje skrajności na ten temat. Niektóre imiona dzieci gwiazd przechodzą nasze wyobrażenia, a dla was wybraliśmy 10 tych, które zdziwiły nas najbardziej.

Dziwne imiona dzieci gwiazd

Michał Wiśniewski

Michała Wiśniewskiego nie mogło zabraknąć w naszym rankingu. Muzyk od początku swojej kariery wzbudzał skrajne emocje, a imiona dzieci muzyka również nie pozostawiały ludzi obojętnymi. Piosenkarz ma czwórkę dzieci: Fabienne, Xawier, Etiennette oraz Vivienne. Takich oryginalnych imion nie powstydziłyby się najbardziej szalone gwiazdy zza oceanu.

imiona dzieci

Katarzyna Figura

Katarzyna Figura ma trójkę dzieci. Jej najstarszy syn ma na imię Aleksander, co nie jest niczym nadzwyczajnym, jednak pozostałe dwie córki aktorki mają już o wiele bardziej egzotyczne imiona. Córki aktorki nazywają się: Koko Claire i Kaszmir Amber.

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka ma wielką słabość do Grecji, toteż wraz z mężem zdecydowała, że ich córeczka będzie nosiła właśnie greckie imię. Jakie? Córka aktorki ma na imię Alikia Ilia.

Maciej Maleńczuk

Kontrowersyjny muzyk postanowił nazwać swoje trzy córki w niecodzienny sposób. Jak mają na imię? Ich imiona to: Elma, Rita i Irma. Egzotycznie i filmowo zarazem.

Dorota Gawryluk

Dorota Gawryluk jest dziennikarką informacyjną, na co dzień poważną, zajmującą się ważnymi tematami społecznymi i politycznymi, jednak wybierając imię dla swojego syna nieco zaszalała. Syn dziennikarki ma na imię Nikon. Trochę kojarzy nam się bardziej z aparatem fotograficznym.

Jarosław Jakimowicz

Mało kto wie, że Jarek Jakimowicz ma dziecko ze znaną malarką: Joanną Sarapatą. Aktor i artystka nazwali swojego syna Jovan, co w języku macedońskim oznacza Jan.

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska niedawno urodziła swoje pierwsze, wymarzone i wyczekane dziecko. Prezenterka TVN Style nazwała swojego syna iście po amerykańsku, bo Christopher Alexander.

Imiona dzieci

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec nazwała swoją córeczkę Mia, co ciekawe słowa „mia” oznacza „moja”. Jest to także imię pochodne od imienia Maria oraz zdrobnienie imion Emilia i Amelia.

imiona dzieci

Roman Polański

Iście amerykańskie imię dla swojego syna wybrał Roman Polański. Syn reżysera i Emanuelli Seigner ma na imie Elvis.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kupił karkówkę z dziwną kulą w środku. Prawda wywołuje mdłości
  2. Barbara Kurdej-Szatan jest rozczarowana ostatnim odcinkiem TzG. „Totalnie nie zgadzam się z tym werdyktem”
  3. Edyta Górniak i Cleo wciąż się nie pogodziły. Konflikt skomentowała nawet Kasia Nosowska
  4. Weronika Rosati przemawiała na Kongresie Kobiet. Przerwała jej była partnerka Roberta Śmigielskiego
  5. Jego żona wieczorami była strasznie zmęczona. Dopiero kiedy mąż zobaczył nagranie, cała prawda wyszła na jaw
  6. Był gwiazdą seriali emitowanych na TVP i Polsacie. Aktor przegrał walkę ze śmiertelną chorobą

źródło: popularne.pl