Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Irena Santor wyglądała kiedyś, jak Doda. Zobaczcie zdjęcie
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 06.02.2024 14:20

Irena Santor wyglądała kiedyś, jak Doda. Zobaczcie zdjęcie

Irena Santor, Doda
W młodości Irena Santor wyglądała jak Doda. Fot. KAPiF

Irena Santor zapisała się w historii polskiej muzyki jako wybitna wokalistka, której przeboje są chętnie słuchane do dziś. Pomimo ogromnej popularności, niewiele osób wie, jak artystka wyglądała w czasach młodości. W sieci właśnie pojawiło się archiwalne zdjęcie gwiazdy, na którym przypomina… Dodę.

Irena Santor do dziś czaruje sowim głosem pokolenia

Irena Santor jest nazywana “Pierwszą Damą polskiej piosenki”, ponieważ jej wpływ na polską muzykę jest nieoceniony. Jej największe hity takie jak "Już nie ma dzikich plaż", "Tych lat nie odda nikt", “Małe mieszkanko na Mariensztacie” wciąż są chętnie słuchane i śpiewane przez pokolenia. 

Artystka z pierwszą solową kompozycją wystąpiła w 1959 roku, od tamtego czasu jej utwory nie straciły ani trochę na popularności. Życie prywatne Ireny Santor również, w dalszym ciągu, budzi wiele emocji wśród Polaków, którzy śledzą jej codzienność. W swojej karierze zachwycała nie tylko głosem, ale także kulturą osobistą, szykiem oraz spokojnym usposobieniem. Z pozoru mogłoby się wydawać, że Ireny Santor z Doda, wokalistką słynącą nie tylko z talentu, ale również kontrowersji, więcej dzieli niż łączy. Tymczasem okazuje się, że w przeszłości gwiazda bardzo przypominała z wyglądu królową polskiego popu. 

Już nie usłyszymy Ireny Santor na scenie. Informacja gruchnęła nagle, a na jaw wyszły kulisy jej decyzji Przykre. Irena Santor szykuje się na najgorsze. Te słowa zasmucą jej fanów

Irena Santor doświadczyła ogromnej tragedii

Okazuje się, że życie prywatne Ireny Santor budzi podobnie wiele emocji, co jej twórczość. Niestety mimo spektakularnej kariery oraz doczekania się miana ikonicznej polskiej artystki, nie udało jej się uniknąć rodzinnej tragedii. W 1959 roku artystka straciła jedyną córkę. Sylwia, bo tak dostała na imię, zmarła zaledwie 2 dni po swoich narodzinach. O tych dramatycznych wydarzeniach Irena Santor przez lata milczała. W wywiadach próżno szukać relacji wokalistki z tych trudnych wydarzeń, czemu z resztą ciężko się dziwić.

Przez całe życie o tym nie mówiłam, to moja bardzo intymna historia i prywatna sprawa – podsumowała Irena Santor dwa lata temu wywiadzie z "Dobrym Tygodniem”.

Wielu młodych fanów ciekawią nie tylko kulisy życia prywatnego Ireny Sanor, ale również, jak artystka wyglądała w młodości. W sieci właśnie pojawiło się jej archiwalne zdjęcie, na którym przypomina Dodę.

Projekt bez nazwy (67).png
W młodości Irena Santor wyglądała jak Doda. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy (65).png
W młodości Irena Santor wyglądała jak Doda. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy (66).png
W młodości Irena Santor wyglądała jak Doda. Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Irena Santor ma za sobą walkę z rakiem. Teraz przekazała, czemu zawdzięcza życie. „Jestem wyróżniona przez los”

Jak Irena Santor wyglądała w młodości?

Spora część fanów kojarzy Irenę Sanor z wizerunkiem dojrzałej kobiety, która prezentuje się tak, jak określa ją publiczność — niczym dama. Artystka skończyła  w ubiegłym roku 89 lat. Z racji swojego wieku całą Polskę obiegła wieść, że postanowiła ograniczyć występy na scenie. Mimo to Irena Santor w dalszym ciągu zachwyca urodą. Jak jednak wyglądała w latach swojej młodości?

Na Instagramie portalu “Złota Scena” właśnie ukazało się zdjęcie Ireny Santor, która w przeszłości zapozowała do okładki magazynu “Przyjaciółka”. Gwiazda zniewala swoją urodą, dużą uwagę przykuwa burza blond włosów oraz magnetyzujące spojrzenie. Uważamy, że na tej fotografii do złudzenia przypomina Dodę!