Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > „Jak z tym żyć, czując ból, łzy najbliższych”. Przeszywający komunikat Magdy Gessler, fani pytają, co się stało
Michał Fitz
Michał Fitz 15.03.2023 08:05

„Jak z tym żyć, czując ból, łzy najbliższych”. Przeszywający komunikat Magdy Gessler, fani pytają, co się stało

Magda Gessler
fot. KAPiF

Magda Gessler jest znana ze swojego radosnego, momentami wręcz beztroskiego podejścia do życia. To jednak nie znaczy, że i ona nie ma gorszych dni. Te mogły ostatnio nadejść z uwagi na tragedię, którą w przeszłości przeżyła.

Zarówno restauratorka, jak i jej córka Lara opublikowały w mediach społecznościowych poruszające wpisy. Obie wciąż to przeżywają.

Magda Gessler zaniepokoiła swoich fanów enigmatycznym wpisem. "Nie wiadomo jak z tym żyć"

Magda Gessler opublikowała w mediach społecznościowych post o podniosłej i wzruszającej treści. Ta była dosyć krótka, ale bardzo wymowna. Restauratorka rzadko kiedy takie rzeczy publikuje. Jak brzmiał opis?

- I było tak pięknie i trudno w to uwierzyć i nie wiadomo jak z tym żyć, czując ból, łzy najbliższych, patrząc na moją wnuczkę i córeczkę czytamy we wpisie.

Na załączonym zdjęciu widnieje za to młoda Magda Gessler ze swoim byłym mężem, Piotrem, po którym nosi swoje nazwisko. Mężczyzna zmarł niecałe 2 lata temu. To właśnie jemu poświęcony jest post. Mimo zdjęcia nie wszyscy fani zorientowali się, o co może chodzić i gdy zobaczyli emocjonalny wpis, od razu zaczęli dopytywać się, co się stało. Nie ma wątpliwości, że Gessler zebrała wokół siebie bardzo troskliwą społeczność.

"Pytanie na śniadanie": uśmiechy zeszły z twarzy Cichopek i partnera. Goście dali im sążnistą lekcję na wizji

Córka Magdy Gessler wspomina tatę

Przejmujący wpis wczoraj opublikowała również córka Magdy Gessler, Lara. Ta w poście poinformowała, że tata kończyłby tego dnia 65 lat. Jak zaznacza, bardzo żałuje, że nie ma go już wśród nas. Był dla niej wielkim wsparciem, bo to on zajmował się nią, gdy Gesslerowie się rozwiedli.

- Obraz Neny, z jej rozczochranym włoskami i wyciągniętym językiem, wołające „Dziadziusiu! Dziadziusiu!” I mojego Taty, który już przykucnął i czeka na nią z otwartymi ramionami, by po chwili ją przytulić i pocałować. Tego nigdy nie zobaczę, choć widzę to setki razy czytamy we wpisie Lary. 

Jak zmarł były mąż Magdy Gessler, Piotr Gessler?

Magda Gessler nie była już z Piotrem, gdy ten umierał, ale zawsze był dla niej niezwykle ważną postacią, dlatego opłakuje go do dziś. W jakich okolicznościach odszedł? Zmarł w nocy z 26 na 27 sierpnia 2021 roku.

Wiadomo jedynie, że zmarł w wyniku komplikacji, których miały pojawić się po poważnej operacji. Opinia publiczna nie dowiedziała się jednak dokładnie, na co i jak długo chorował, że musiał być operowany. 

Zobacz post: