Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Jakimowicz chciał zadrwić na wizji z TVN-u, a ośmieszył TVP Info
Karol Osiński
Karol Osiński 02.10.2021 21:28

Jakimowicz chciał zadrwić na wizji z TVN-u, a ośmieszył TVP Info

Jarosław Jakimowicz
screen / wRealu24 / YouTube

Podczas ostatniego odcinka programu „W kontrze” Jarosław Jakimowicz próbował ośmieszyć dziennikarzy TVN, zarzucając im rozrzucanie śmieci przy próbie nagrywania materiału telewizyjnego. Prawdopodobnie zapomniał, że zrobił to reporter TVP, czym aktor ośmieszył stację, dla której pracuje.

Wpadki w wykonaniu Jakimowicza zdarzały się niejednokrotnie, aczkolwiek swoją ostatnią wypowiedzią pokazał, że miewa także problemy z rozeznaniem własnego otoczenia zawodowego.

Jarosław Jakimowicz ośmieszył TVP na wizji

Ostatni odcinek programu „W kontrze” dostarczył kilku rzeczy: śmiechu, zdziwienia i kompromitacji. Te trzy aspekty zostały zapewnione przez Jarosława Jakimowicza, który przez własną nieuwagę przeinaczył fakty, dotyczące pracy dziennikarzy TVN.

Razem z Magdaleną Ogórek dyskutowali na temat brudu w Warszawie. Oboje prowadzący zgodzili się, że władze powinny bardziej dbać o porządek w mieście, kiedy nagle aktor nawiązał do pewnej sytuacji z Lublina, która jakiś czas temu rozeszła się po Polsce szeroki echem.

Mianowicie Jakimowicz stwierdził, że jeden z dziennikarzy TVN rozrzucał śmieci, by nakręcić materiał o zanieczyszczeniach miasta. No cóż.. nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że zrobił to reporter Telewizji Polskiej, który następnie został wyrzucony z pracy, po tym, jak jego zachowanie zarejestrowały kamery miejskie.

– Dziś będę się przechadzał po centrum Warszawy, zrobię zdjęcia i niech mi nikt nie pisze: „Gdzie ty chodzisz, co pan zmyśla?”. Niech się te osoby przejdą. Ja nie jestem jak dziennikarz TVN-u, który podrzuca butelki i śmieci, żeby skręcić materiał – powiedział aktor.

Internauci natychmiast zareagowali na jego słowa:

To dziennikarz TVP grzebał w śmietniku i rozrzucał odpady, żeby zrobić newsa o brudnym Lublinie,

Jakimowicz kłamie „śmieci rozrzucał „prawie” dziennikarz TVP Lublin. Idę zniszczyć kasetę z filmem „Młode wilki” – piszą zawiedzeni postawą aktora internauci.

Reasumując, przy próbie ataku na stację TVN Jarosław Jakimowicz ośmieszył stację, dla której pracuje.

Zobacz wideo:

#WKontrze |????Jarosław #Jakimowicz o brudzie w Warszawie: Dziś zrobię zdjęcia i niech mi nikt nie pisze: gdzie ty chodzi, co pan zmyśla. Niech się te osoby przejdą. Ja nie jestem jak dziennikarz #tvn, który podrzuca butelki i śmieci, żeby skręcić materiał. pic.twitter.com/DLngiheZY2

— TOP TVP INFO (@TOPTVPINFO) September 26, 2021

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Piotr Rodowicz przekazał smutną wiadomość. Nie żyje król polskiej sceny

Źródło: fakt.pl