Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Jarosław Bieniuk pokazał zdjęcie, które wywołuje łzy. Jest na nim Anna Przybylska i zmarły aktor
Karol Osiński
Karol Osiński 07.02.2021 16:28

Jarosław Bieniuk pokazał zdjęcie, które wywołuje łzy. Jest na nim Anna Przybylska i zmarły aktor

fot. MARCIN GADOMSKI/East News

Były obrońca reprezentacji Polski w piłkę nożną, a prywatnie partner zmarłej w 2014 roku Anny Przybylskiej, Jarosław Bieniuk opublikował na swoim InstaStories bardzo poruszające, czarno-białe zdjęcie. Widnieje na nim cała ekipa serialu Daleko od noszy, w którym grała jego ukochana oraz zmarły wczoraj Krzysztof Kowalewski. Chciał w ten sposób oddać hołd wybitnemu artyście.

Jarosław Bieniuk od dłuższego czasu znajduje się na radarze polskich mediów. Partner Anny Przybylskiej przywołał wspomnienia z kultowego serialu Polsatu Daleko od noszy. Było to nawiązanie do wczorajszej śmierci Krzysztofa Kowalewskiego, serialowego mgr. Romana Łubisza.

Jarosław Bieniuk oddał hołd Krzysztofowi Kowalewskiemu

Wczoraj polskie media obiegła fatalna i przykra wiadomość. W wieku 83 lat zmarł Krzysztof Kowalewski, aktor znany z wielu produkcji serialowych, a także filmowych. W serialu Daleko od noszy miał przyjemność grać obok takich aktorów jak: Anna Przybylska, Paweł Wawrzecki, Piotr Gąsowski, Krzysztof Tyniec, czy Agnieszka Suchora, która była małżonką zmarłego aktora.

W mediach społecznościowych hołd artyście oddało wiele znanych osobistości. Można do nich zaliczyć m.in. Cezarego Pazurę, rapera Peję, czy kolegę z planu wcześniej wspomnianego serialu, Piotra Gąsowskiego. O aktorze nie zapomniał także Jarosław Bieniuk, partner zmarłej w 2014 roku Anny Przybylskiej.

Były piłkarz opublikował na swoim InstaStories czarno-białe zdjęcie, na którym widać całą ekipę Daleko od noszy, gdzie grał Krzysztof Kowalewski oraz Anna Przybylska. Chciał w ten sposób uczcić pamięć zmarłego wczoraj aktora, a przy okazji dał jasno do zrozumienia, że jest mu z tego powodu niezwykle przykro.

Obecność Anny Przybylskiej na opublikowanym zdjęciu podwaja powody do wzruszenia. Aktorka miała przyjemność wcielać się w postać dr Kariny, która skradła serca dziesiątek tysięcy Polaków. Serial do dziś wspominany jest niezwykle miło i sympatycznie.

Krzysztof Kowalewski wspominał Annę Przybylską

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku. Wiadomość o jej śmierci wstrząsnęła całym krajem. Była wówczas jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Wiele znanych osób, w tym Krzysztof Kowalewski wspominało partnerkę Jarosława Bieniuka, jako niezwykle radosną i utalentowaną osobę.

To była bardzo utalentowana dziewczyna, mimo że nie kończyła żadnej szkoły teatralnej. Z naszych rozmów wiem, że zmierzała poważnie w kierunku tego zawodu i marzyła o teatrze […] Ona była niezwykle otwarta, radosna […] Była w pełni predysponowana, żeby zająć jakieś miejsce w prawdziwym zawodzie – mówił Krzysztof Kowalewski w rozmowie z RMF FM.

W ubiegłym roku Anna Przybylska skończyłaby 42 lata. Widok jej grobu rozbija serce na milion kawałków. Co więcej, zmarły wczoraj aktor nazwał koleżankę z planu serialu Daleko od noszy bardzo inteligentną osobą, która zawsze podgrzewała atmosferę.

Była utalentowana, inteligentna. Była wyjątkową osobą […] Zawsze, gdy się zjawiała na planie, to podnosiła atmosferę. Żal, żal i jeszcze raz żal […] Ona już miała swoją publiczność, która na pewno szalenie żałuje jej śmierci tak, jak my wszyscy – dodawał Krzysztof Kowalewski.

Słowa aktora niewątpliwie były bardzo trafne.

Zobacz zdjęcie:

Jarosław Bieniuk

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: se.pl