Silver.Lelum.pl > Krzysztof Kowalewski

Krzysztof Kowalewski

Krzysztof Kowalewski i Agnieszka Suchora
12.01.2024 10:58 Krzysztof Kowalewski oddał dzieci znajomym, bo nie był gotowy być ojcem. Wiedzieliście?

Życie Krzysztofa Kowalewskiego miało wzloty i upadki. Zasłużony aktor spełniał się w swoim zawodzie, na szczycie swojej kariery grał wielkie role. Był w dwóch związkach małżeńskich, a pierwszy z nich potrwał zaledwie trzy lata. Z piękną kubańską tancerką doczekał się syna, który dziś żyje poza granicami kraju. Aktor miał za sobą epizod w roli samotnego ojca, co nie okazało się dla niego najprzyjemniejszym rozwiązaniem. Zobaczcie, na co się zdecydował.

Agnieszka Suchora
26.09.2022 23:42 Co się dzieje z Agnieszką Suchorą? Wdowa po Krzysztofie Kowalewskim wciąż przeżywa śmierć ukochanego

Minął ponad rok od śmierci Krzysztofa Kowalewskiego. Sprawdzamy, jak dzisiaj czuje się wdowa po wybitnym aktorze — Agnieszka Suchora. Czy uważa, że czas leczy rany? Aktorka w smutnych słowach odpowiedziała na to pytanie. Krzysztof Kowalewski odszedł 6 lutego 2021 roku, kilka tygodni później skończyłby 84 lata. Wieść o śmierci legendarnego aktora wstrząsnęła całą Polską, jednak największego bólu doświadczyła jego rodzina. Żona artysty, Agnieszka Suchora opowiedziała, jak wygląda jej życie półtora roku po stracie.

07.02.2022 14:22 Krzysztof Kowalewski doświadczył okrucieństwa wojny. Wyznanie wywołuje łzy

Krzysztof Kowalewski był jednym z najwybitniejszych polskich aktorów. Wczoraj minęła rocznica śmierci niesamowitego artysty. W dzieciństwie gwiazdor doświadczył okrucieństw wojennych. Jedno z wyznań aktora naprawdę szokuje i wzrusza. Krzysztof Kowalewski miał za sobą traumatyczne wydarzenia, związane z II wojną światową. Aktor wspominał, jakie okrucieństwa spotkały go w dzieciństwie. Wyznania gwiazdora mogą wywołać łzy.

krzysztof kowalewski
25.03.2021 23:04 Grób Krzysztofa Kowalewskiego. Na samym środku znajduje się czarne serce od najbliższych

Uwielbiany aktor zmarł 6 lutego, jednak został pochowany dopiero tydzień temu. Jak wygląda grób Krzysztofa Kowalewskiego? Widok od razu wywołuje łzy wzruszenia – na pierwszy rzut oka widać, że spoczywa tam uznana i niezwykle poważana osoba. Grób Krzysztofa Kowalewskiego wygląda niezwykle poruszająco. Na samym środku znajduje się czarne serce od żony i córki, są też wieńce od Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego. Zdjęcia pokazali dziennikarze Super Expressu.

15.03.2021 13:57 Wiemy, kiedy odbędzie się pogrzeb Krzysztofa Kowalewskiego. Nie każdy będzie mógł na niego przyjść

Pogrzeb Krzysztofa Kowalewskiego odbędzie się w dniu poprzedzającym jego urodziny. Uwielbiany przez Polaków aktor spocznie na Starych Powązkach, jednak nie wszyscy będą mogli wziąć udział w uroczystości. W związku z sytuacją epidemiczną na pogrzebie będzie obowiązywała lista gości. Znany i ceniony polski aktor – Krzysztof Kowalewski zmarł 6 lutego 2021 roku, jednak informacja o jego pogrzebie pojawiła się dopiero teraz.

krzysztof kowalewski
27.02.2021 08:26 Agata Kulesza powiedziała, co dzieje się z żoną Krzysztofa Kowalewskiego. ,,Straciła kogoś, kto był częścią niej samej”

Krzysztof Kowalewski zmarł 6 lutego, jednak śmierć uwielbianego aktora wciąż wywołuje smutek u wielu z nas. Agata Kulesza, która jest blisko z rodziną artysty, opowiedziała, co dzieje się z jego żoną, Agnieszką Suchorą. Straciła kogoś, kto był częścią niej samej – mówiła w rozmowie z Rewią. Żona Krzysztofa Kowalewskiego bardzo przeżywa utratę ukochanego męża. Jak wyznała Agata Kulesza, Suchora jest wykończona. Panie przyjaźnią się od lat, zawsze mogły na sobie polegać. Tak jest i tym razem.

krzysztof kowalewski
15.02.2021 10:52 Wciąż nie podali daty pogrzebu Krzysztofa Kowalewskiego. Jego syn zabrał głos

Krzysztof Kowalewski zmarł 6 lutego, o czym rozpisywały się wszystkie polskie media. Od tego momentu minęło już wiele dni, jednak wciąż nie podano do wiadomości daty pogrzebu słynnego aktora. Okazuje się, że nie wszystko jest takie łatwe do zrealizowania. Jego syn Viktor Kowalewski poinformował, że nie może przyjechać na uroczystości pogrzebowe do Polski. Smutna wiadomość goni kolejną przykrą informację. Kilka dni po śmierci Krzysztofa Kowalewskiego okazało się, że jego syn nie może przyjechać na pogrzeb. –Nie przyjadę na pogrzeb taty, bo nie mam polskiego paszportu – przekazał Viktor w rozmowie z Super Expressem. Teraz jednak pojawiła się iskierka nadziei na sprowadzenie go do kraju.

Krzysztof Kowalewski
11.02.2021 13:04 Krzysztof Kowalewski miał wielkie marzenie, którego nie zdążył spełnić. Aktor chciał zatańczyć na weselu córki

Krzysztof Kowalewski zmarł w sobotę 6 lutego, o czym poinformował na swoim Facebooku jako pierwszy Jan Hartman. Ta wiadomość wstrząsnęła całą Polską, bowiem odszedł jeden z najwybitniejszych artystów polskiej sztuki filmowej. Aktor zmarł, mając 83 lata, mimo sędziwego wieku nie zdążył zrealizować wszystkich swoich pragnień. Miał jedno marzenie, które było związane z jego córką Gabrysią. Krzysztof Kowalewski był niezwykłą osobistością. Przez lata wcielał się w niezliczoną ilość niesamowitych ról, które na długo zostaną w pamięci Polek i Polaków. Jego życie – jak na aktora przystało – było niezwykle dynamiczne. Jednak mimo wielu możliwości, jakie dawała mu kariera i sława, Kowalewski nie spełnił za życia wszystkich swoich marzeń.

Agata Młynarska
08.02.2021 17:57 Agata Młynarska żegna Krzysztofa Kowalewskiego. Poruszający wpis dziennikarki

Śmierć Krzysztofa Kowalewskiego wywołała niebywałe poruszenie nie tylko pośród śmietanki polskiej sceny filmowej i teatralnej, ale w całym kraju. Aktora pożegnało mnóstwo znanych osób, jednak autorką jednego z najpiękniejszych pożegnań jest Agata Młynarska. Swoimi wspomnieniami wzruszyła niejednego fana zmarłego artysty. Trudno pogodzić się z tą stratą. Agata Młynarska miała przyjemność występować u boku Krzysztofa Kowalewskiego w serialu Rodzina Leśniewskich. Dziennikarka postanowiła przywołać także ostatnie spotkanie ze zmarłym aktorem.

Małgorzata Kożuchowska
07.02.2021 18:00 Poruszający wpis Małgorzaty Kożuchowskiej. Gwiazda żegna Krzysztofa Kowalewskiego

Śmierć Krzysztofa Kowalewskiego wywołała niezwykłe poruszenie w sercach milionów Polaków. Wybitny aktor został pożegnany przez wielu znanych polskich artystów, którzy oddali hołd jego osobowości, a także twórczości. Wśród nich jest Małgorzata Kożuchowska, która opublikowała na Instagramie zdjęcie ze zmarłym aktorem, oraz dodała bardzo poruszający wpis. Małgorzata Kożuchowska pożegnała Krzysztofa Kowalewskiego słowami, które potrafią rozbić serce na milion kawałków. W jednym z filmów aktorka miała przyjemność nawet wyjść za niego za mąż.

07.02.2021 16:28 Jarosław Bieniuk pokazał zdjęcie, które wywołuje łzy. Jest na nim Anna Przybylska i zmarły aktor

Były obrońca reprezentacji Polski w piłkę nożną, a prywatnie partner zmarłej w 2014 roku Anny Przybylskiej, Jarosław Bieniuk opublikował na swoim InstaStories bardzo poruszające, czarno-białe zdjęcie. Widnieje na nim cała ekipa serialu Daleko od noszy, w którym grała jego ukochana oraz zmarły wczoraj Krzysztof Kowalewski. Chciał w ten sposób oddać hołd wybitnemu artyście. Jarosław Bieniuk od dłuższego czasu znajduje się na radarze polskich mediów. Partner Anny Przybylskiej przywołał wspomnienia z kultowego serialu Polsatu Daleko od noszy. Było to nawiązanie do wczorajszej śmierci Krzysztofa Kowalewskiego, serialowego mgr. Romana Łubisza.

Krzysztof Kowalewski
07.02.2021 13:36 Ich związek nie był łatwy. Dla Agnieszki Krzysztof Kowalewski zostawił ukochaną

Krzysztof Kowalewski zmarł wczoraj, 6 lutego. Informację o jego śmierci potwierdziła żona aktora Agnieszka Suchora. Początek ich związku nie należał do najłatwiejszych. To właśnie dla niej artysta zostawił poprzednią ukochaną. Należeli do jednej z najbardziej rozpoznawalnych par polskiego show-biznesu, doczekali się córki. Jak wyglądały początki ich znajomości? Krzysztof Kowalewski przez ostatnie 20 lat swojego życia był związany z aktorką Agnieszką Suchorą. Często występował z nią na ekranie, widzowie doskonale pamiętają ich duet z serialu Daleko od noszy. Jak prywatnie się dogadywali?

Joanna Koroniewska
07.02.2021 09:37 Joanna Koroniewska opublikowała przykry wpis. Aktorka pożegnała Krzysztofa Kowalewskiego

Joanna Koroniewska opublikowała niezwykle wzruszający wpis, który chwyta za serce. Gwiazda pięknymi słowami pożegnała jednego z najwybitniejszych polskich artystów – Krzysztofa Kowalewskiego. Aktor odszedł w sobotę 6 lutego. Joanna Koroniewska tak, jak i wiele innych gwiazd i osób z otoczenia Krzysztof Kowalewskiego nie była przygotowana na to pożegnanie. Odszedł wybitny aktor, prawdziwy mistrz sztuki filmowej. Aktorka w przykrym wpisie wyraziła swoje ubolewanie.

choroba
08.09.2020 22:42 Uwielbiany aktor przeszedł straszną chorobę. W sieci pojawiło się jego najnowsze zdjęcie, nie przypomina dawnego siebie

Znany aktor, szczególnie z małego ekranu i filmów Barei przeżył bardzo trudne chwile. Choroba spowodowała, że opadł z sił. W sieci pojawiło się jego pierwsze zdjęcie od czasu, gdy dowiedziano się, że jest chory.Choroba bardzo zniszczyła zdrowie znanego i uwielbianego przez niemal wszystkie pokolenia Polaków aktora. W sieci pojawiło się zdjęcie, które do głębi poruszyło internautów. Artysta nie przypomina już samego siebie, schudł i porusza się o lasce. Fani są pełni nadziei, że mężczyzna już niedługo w pełni wróci do zdrowia.