Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Wyciekły zarobki Jarosława Jakimowicza. Niewiarygodne, jakie kwoty otrzymuje od TVP
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 03.02.2021 10:48

Wyciekły zarobki Jarosława Jakimowicza. Niewiarygodne, jakie kwoty otrzymuje od TVP

Jarosław Jakimowicz
TRICOLORS/East News

Jarosław Jakimowicz zarabia całkiem niezłą sumkę za swoje występy w TVP. Na jednym z tabloidów wyciekły dane dot. jego zarobków. Zgadniecie ile Telewizja Publiczna płaci aktorowi znanemu z Młodych wilków, który w krótkim czasie zyskał miano eksperta?

Jarosław Jakimowicz już od jakiegoś czasu realizuje się jako dziennikarz, prowadząc programy w TVP Info. U boku Magdaleny Ogórek komentuje bieżące sprawy polityczne i nie tylko. Ostatnimi czasu głośno zrobiło się o jego tanecznych popisach z gitarą, z której naigrywali się internauci w całej Polsce.

Jarosław Jakimowicz: zarobki

Zarobki dziennikarzy i innych rodzimych gwiazd to temat, który wciąż wzbudza ciekawość. Niektórzy z nas chcą wiedzieć, jak suto wynagradzane są występy przed kamerami. Szczególnie jeśli dotyczy to gwiazd Telewizji Publicznej, która jest finansowana z kieszeni podatników.

Dlatego portal Pudelek postanowił wypytać swojego informatora o zarobki jednego z najgłośniejszych w ostatnim czasie gwiazdorów TVP, Jarosława Jakimowicza. Suma z pewnością powali was na kolana.

– Za jeden dyżur Jakimowicz dostaje 1500 złotych, a w tygodniu ma ich co najmniej trzy, zależy od tygodnia. Zarabia więc co najmniej 18 tysięcy złotych miesięcznie – za trzy godziny pracy w tygodniu – zdradza w rozmowie z Pudelkiem jeden z pracowników TVP Info.

Jeśli słowa informatora są prawdą, wygląda na to, że dziennikarz może liczyć na całkiem okrągłą sumkę. Niektórzy mogą być w szoku, tym bardziej że celebryta co rusz wzbudza na antenie liczne kontrowersje.

Jarosław Jakimowicz: kontrowersje

Jarosław Jakimowicz w ostatnim czasie znajduje się na świeczniku polskich tabloidów. Wszystko za sprawą wpisu Piotra Krysiaka, który w obszernym wpisie na Facebooku przedstawił historię kobiety z Wielkiej Brytanii.

Na początku lutego 2020 roku uczestniczyła ona w warsztatach przed konkursem Miss Generation. To właśnie wtedy miała zostać zgwałcona w hotelu pod Łukowem, a sprawcą miał być „gwiazdor TVP Info”.

Później portal Onet podał, że karalny czyn kobieta zarzuca Jarosławowi Jakimowiczowi, publicyście, który współpracuje z TVP Info.

Aktor wszystkiemu zaprzeczył i zapowiedział kroki prawne w stosunku do Piotra Krysiaka. Co więcej, Wirtualne Media ustaliły, że prezenter dalej poprowadzi programy w TVP Info #Jedziemy i W kontrze.

Nikogo nie zgwałciłem! Przysięgam na zdrowie moich dzieci! Nie jestem zdolny do takich czynów, brzydzę się agresją wobec kobiet – zapewnił Jakimowicz w rozmowie z Onetem. Dodał, że nie został w tej sprawie nawet przesłuchany.

Co myślicie o całej tej sprawie? Czy zarobki gwiazdora robią na was wrażenie?

Zobacz zdjęcie:

Jarosław Jakimowicz

Informator Pudelka podał, że Jarosław Jakimowicz za jeden dyżur może dostawać nawet 1500 złotych.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Pudelek, Wirtualne Media, Onet