Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Jarosław Jakimowicz obraził w TVP popularną piosenkarkę. Zareagowała nawet współprowadząca
Michał Fitz
Michał Fitz 25.06.2022 20:58

Jarosław Jakimowicz obraził w TVP popularną piosenkarkę. Zareagowała nawet współprowadząca

Jarosław Jakimowicz
youtube.com/tvpinfo

Jarosław Jakimowicz w ostatnim czasie jest popularny tylko ze względu na kontrowersyjne komentarze, którymi rzuca na antenie Telewizji Polskiej oraz za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Właśnie zdecydował się na kolejny z nich.

Jakimowicz najczęściej wygłasza swoje wywody w ramach programu „W kontrze”, którego dosyć luźny format mu na to pozwala. Nie inaczej było ostatnio. Tym razem prezenter wypowiedział się na temat wyglądu pewnej wokalistki.

Jarosław Jakimowicz krytykuje piosenkarkę

W trakcie wspomnianego wyżej programu prowadzący opowiadali o tym, jak zmienił się styl artystów, głównie muzyków, w stosunku do lat 80. ubiegłego wieku. Jarosław Jakimowicz nie skupił się jednak na rzeczowym ocenianiu modowych niuansów, a ogólnie skrytykował Alison Moyet, wokalistkę grupy Yazoo. Stwierdził bowiem, że artystka wygląda na zaniedbaną.

Nie zgodziła się z tym jego koleżanka współprowadząca program, ale to nie przeszkodziło prezenterowi w wysnuciu dalej idących wniosków. Powiedział, że tak wtedy, jak i teraz panuje moda na bunt, który objawia się zaniedbaniem własnego wyglądu.

Mało tego, później, próbując ratować się ze swojej krytycznej tezy, rzucił także zahaczającym o seksizm komentarzem. Stwierdził, że wydawcy programu na pewno mogą pokazać zdjęcie, na którym Alison wygląda jak „dżaga”, niejako sugerując, jak powinna według niego prezentować się kobieta. A przecież piękno ma wiele postaci.

Warto przypomnieć, że to raptem jeden z wielu kontrowersyjnych komentarzy Jakimowicza. Całkiem niedawno otwarcie przyznawał, że cieszy się z cierpienia Tomasza Sekielskiego i jego żony, bo dziennikarz swego czasu zalazł mu za skórę. Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych zawiadomił, że będzie chciał go za to postawić przed sądem.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Skrzynecka odchodzi z „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Jurorka komentuje ostatnie doniesienia
  2. „Dzień Dobry TVN”: Do sieci trafiło nietypowe nagranie. Tego widzowie TVN nigdy nie mogli zobaczyć
  3. Olek Sikora porażony, właśnie przekazał niepokojące wieści. „Nie zostawię tej sprawy bez reakcji”

Źródło: Pudelek.pl