Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Jego serce stanęło na 14 minut. Później wydarzyło się coś niebywałego
Martyna Pałka
Martyna Pałka 15.02.2024 10:01

Jego serce stanęło na 14 minut. Później wydarzyło się coś niebywałego

Jego serce stanęło na 14 minut
Jego serce stanęło na 14 minut, fot. Canva; YouTube/@Poszukiwacz

Historia Billa Morgana do dzisiaj porusza wszystkich internautów. Mężczyzna został określony mianem “Największego Farciarza”, a to wszystko z powodu ciągu wydarzeń, jaki spotkał go około dwudziestu lat temu. Niewiarygodne, co przeżyl mężczyzna.

Jego serce stanęło na 14 minut. Mężczyzna wygrał życie

O Billu Morganie zrobiło się głośno już ponad dwadzieścia lat temu, za sprawą medycznego cudu, o którym opowiadały wówczas wszystkie media. Mężczyzna może z całą pewnością stwierdzić, że “wygrał życie”, a to wszystko za sprawą niewiarygodnego incydentu, który wydarzył się w jednym ze szpitali.

W 1998 roku mężczyzna trafił do szpitala z objawami zawału. Mimo szybkiej interwencji lekarzy, chwilę później jego serce stanęło na 14 i pół minuty! Cudem jednak specjalistom udało się uratować chorego, a ten całkowicie powrócił do pełni sił. To jednak był dopiero początek ciągu niecodziennych zdarzeń w jego życiu.

Myślała, że mąż ją zdradza. Zemściła się na dyskotece Grabarz wyznał, co dzieje się z ciałem po dwóch latach w trumnie. Nie wahał się

Niewiarygodne, co wydarzyło się rok po uratowaniu mężczyzny

Uratowanie życia chorego i przywrócenie go do życia po 14 i pół minuty, stało się przedmiotem zainteresowania mediów. Jednak cała sytuacja wcale nie była ostatnim cudem, jaki spotkał Billa Morgana. Zaledwie rok później mężczyzna kupił zdrapkę, w której wygrał samochód marki Toyota Corolla. Pojazd był wówczas wart około 30 tysięcy dolarów!

Ogromne szczęście, jakie gości w życiu mężczyzny stało się przyczyną, dla której zrobiło się o nim głośno. Media powróciły do sytuacji sprzed roku i połączyły ją z zaskakującą wygraną ze zdrapki. Nic więc dziwnego, że Bill Morgan szybko stał się medialnym odkryciem i udzielił swojego pierwszego wywiadu.

ZOBACZ TEŻ: Żona znalazła drugi telefon męża. Po zobaczeniu tego SMS nic nie było już takie samo.

Wygrał życie i auto, a to wcale nie koniec. Historia Billa Morgana szokuje

Wygrana Toyoty była dla mężczyzny wielką niespodzianką, zwłaszcza że wraz z narzeczoną o imieniu Linda, od dawna mieszkał w przyczepie kempingowej i nie mógł pochwalić się nadmiarem pieniędzy. Historia poruszyła media, które odwiedziły farciarza w domu. Podczas wywiadu poproszono go, aby odtworzył moment zdrapywania swojej nagrody.

Nikt jednak nie spodziewał się, że podczas występu w telewizji dojdzie do kolejnego cudu. Niespodziewanie okazało się, że Bill Morgan na oczach kamer kupił zdrapce i wygrał w niej 250 tysięcy dolarów!

Swoim szczęściem pochwalił się ukochanej Lindzie, która również nie kryła radości jego historią. Obecnie zakochani mieszkają w wymarzonym domu, który kupili za wygraną mężczyzny. Bill do dzisiaj raz w tygodniu kupuje zdrapkę, jednak już nigdy nie udało mu się w niej nic wygrać.

Źródło: YouTube/Poszukiwacz

Tagi: śmierć