Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Nie żyje żona Johna Travolty, uwielbiana aktorka zmarł wskutek strasznej choroby. Miała jedynie 57 lat
Dagmara Olszewska
Dagmara Olszewska 13.07.2020 12:52

Nie żyje żona Johna Travolty, uwielbiana aktorka zmarł wskutek strasznej choroby. Miała jedynie 57 lat

John Travolta
fot EASTNEWS JOHN TRAVOLTA – EA @SplashNews.com/East News

John Travolta musi zmierzyć się z ogromną tragedią. Jego żona zmarła w wieku 57 lat na wskutek porażającej choroby. Niestety, lekarze nic więcej nie mogli zrobić. Osierociła dwójkę dzieci — mąż w emocjonalnym oświadczeniu żegna ukochaną Kelly Preston i informuje o opuszczeniu życia publicznego.

John Travolta od 1991 roku żył w związku małżeńskim z piękną aktorką, Kelly Preston. Amerykańska aktorka filmowa cierpiała na poważną chorobę, dotykającą ludzi na całym świecie. Gwiazdor nie może pogodzić się ze stratą.

John Travolta: śmierć żony była prawdziwym ciosem

O śmierci Kelly Preston jako pierwszy poinformował magazyn People, który w swoim artykule zawierał prośbę rodziny o uszanowanie ich prywatności w tym niezwykle trudnym czasie. Żona Johna Travolty od dwóch lat zmagała się z nowotworem piersi.

– Rankiem 12 lipca 2020 r. Kelly Preston, uwielbiana żona i matka, zmarła po dwuletniej walce z rakiem piersi. Była bystrą, piękną i kochającą duszą, która bardzo troszczyła się o innych i która ożywiała wszystko, czego dotknęła. Jej rodzina prosi o uszanowanie ich prywatności w tym czasie — napisał magazyn People.

  1. Aleksandra Kwaśniewska zachwyciła. Jej stylizacja na wybory rozbiła bank „Jest Pani piękna”
  2. Tuż po wyborach pod Pałacem Prezydenckim poważny, burzliwy protest. Ludzie wychodzą na ulice, mają dość
  3. W nocy Andrzej Duda opublikował przekaz od swojej żony. Nie przebierała w słowach

Nie żyje Kelly Preston

Kelly Preston od dwóch lat chorowała na raka piersi, niestety nawet najlepsi lekarze nie mogli pomóc kobiecie w odzyskaniu zdrowia. Aktorka grała w takich produkcjach jak Wyrok Śmierci czy Ostatnia piosenka. W 2009 roku małżeństwo przeszło prawdziwą tragedię — musieli pochować swojego najstarszego syna — Jetta, który zmarł z powodu obrażeń głowy spowodowanych upadkiem wywołanym przez atak epilepsji.

– Z bardzo ciężkim sercem informuję, że moja piękna żona Kelly przegrała dwuletnią walkę z rakiem piersi. […] Poświęcę trochę czasu, aby być dla moich dzieci, które straciły matkę, więc wybaczcie mi z wyprzedzeniem jeśli nie będzie mnie przez jakiś czas. Ale proszę, wiedzcie, że będę pamiętał o waszym wsparciu w nadchodzących tygodniach i miesiącach, kiedy będziemy zmagać się z tragedią — napisał emocjonalnie John Travolta w swoim poście na Instagramie.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przecież kupowaliśmy je codziennie w Biedronce i Lidlu, po prostu ręce opadają. Nie do pomyślenia, jak wiele towarów ostatnio wycofano z obrotu
  2. Absolutny rekord. W jednym kraju zagłosowało ponad 98% Polaków
  3. Jak farbować włosy w domu, by uzyskać wymarzony kolor? Znamy niezawodne sposoby
  4. Kosmetyki diy podbijają serca kobiet. 6 prostych pomysłów na domowe produkty
  5. Nagle Andrzej Duda zaczął mówić o LGBT. Podał przykład z własnego życia
  6. Tuż po wyborach Szumowski wydał komunikat do wszystkich Polaków. Chodzi o stan epidemii

Źródło: plotek.pl, instagram.com