Silver.Lelum.pl > Żona

Żona

Andrzej Seweryn
29.04.2024 10:16 Kim jest żona Andrzeja Seweryna? Wszystko zaczęło się od dwóch słów

Aktor Andrzej Seweryn ma za sobą kilka nieudanych małżeństw, ale w końcu udało mu się znaleźć szczęście u boku miłości swojego życia. Ich wspólna historia zaczęła się od dwóch niewinnych słów.

Kobieta i mężczyzna siedzący w kuchni
28.12.2023 11:59 Moja żona nie jest atrakcyjna, nie jestem ślepy. Nigdy jej nie zdradziłem, ale mam problem, z którym już sobie nie radzę

-Moja żona, Ala, nie jest zbyt atrakcyjną kobietą. Ma nadwagę, problemy z cerą, wypadające włosy. Nie jestem ślepy, widzę to, zresztą i słyszę od niej narzekania każdego dnia - napisał anonimowo na jednej z grup internetowych mężczyzna, który ma w związku ze swoją sytuacją poważny problem. 

Christina Maxion
23.09.2023 14:06 Znajduje Arabom żony. Ujawnia, jakie mają wymagania. Chcą mieć "trofeum"

Krąży wiele stereotypów, wręcz legend o tym, jak zamożni Arabowie znajdują sobie żony. Okazuje się, że sam proces szukania tej jedynej traktują w niektórych przypadkach jako zwyczajną usługę, za którą można zapłacić. Tę zapewnia im Christina Maxion, ekskluzywna swatka szejków.

Soudi, Jamal bin nadak
28.06.2023 21:21 Wyszła za Araba, a teraz wyjawiła, jak wygląda jej życie. Coś podobnego trudno nawet sobie wyobrazić

Pewna kobieta postanowiła wyjść za bogatego Araba. Od tego momentu jej życie diametralnie się zmieniło. Dziś Soudi pławi się w luksusie, a wszystkim chwali się na swoich mediach społecznościowych. W jednym z wywiadów opowiedziała, jak wygląda jej codzienność. Żona Araba trudni się funkcją gospodyni domowej, a jej hobby jest wydawanie pieniędzy męża. Godne pozazdroszczenia?

żona
21.06.2023 15:28 Porzuciła męża i córkę dla luksusu. TO co stało się później przyprawia o rozpacz, nie miała pojęcia

Pewna kobieta postanowiła podzielić się swoją historią. Odeszła od męża i zostawiła swoją córkę w poszukiwaniu lepszego i bardziej luksusowego życia. Wszystko jednak niespodziewanie się obróciło i żona dostała dużą nauczkę.Początkowo życie pary układało się wzorowo. Ślub, dobra praca, wspólne spędzanie czasu ze znajomymi, sporadyczne wyjazdy za granicę i w końcu dziecko. Z czasem jednak zaczęło się to psuć, mimo świetnych relacji w małżeństwie.

Olivier Janiak / Żona
12.04.2023 18:06 Okrutne, co spotkało żonę Oliviera Janiaka na lotnisku. Usłyszała to od Polek. "Mnie nadal takie rzeczy dotykają"

Żona Oliviera Janiaka jest jedną z najbardziej znanych polskich modelek, które zrobiły imponującą karierę za granicą. Okazuje się jednak, że można znaleźć się na okładce „Vogue'a”, a i tak nie ominie nas bezlitosny hejt z powodu wyglądu. Właśnie tego doświadczyła Karolina Malinowska.Karolina Malinowska-Janiak spędzała Wielkanoc z rodziną we Włoszech. Po świętach przyszedł jednak czas na powrót do kraju. W podróży doświadczyła naprawdę okropnej sytuacji. Wszystko wydarzyło się na lotnisku w Bergamo.

żona
08.03.2023 17:26 Zabili mu żonę. Gdy zobaczyliśmy, co zrobił nad jej grobem w czasie pogrzebu, aż nas zatkało

3 marca odbył się pogrzeb 53-letniej nauczycielki hiszpańskiego, Agnes Lasalle. Po ceremonii żałobnicy niespodziewanie usłyszeli muzykę. Mąż w nieoczekiwany sposób pożegnał żonę.Świadkowie ostatniego pożegnania na długo zapamiętają zachowanie Stéphane'a Voirina. Mężczyzna zaraz po opuszczeniu kościoła zaczął tańczyć przed trumną zmarłej kobiety.

Wojciech Szczęsny
01.12.2022 07:57 Nagrali rozmowę Szczęsnego z żoną po meczu. Nie spodziewał takiego widoku

Wojciech Szczęsny bez wątpienia wyrasta na bohatera narodowego po wczorajszym spotkaniu z Argentyną. Jest chwalony przez każdego, ale najbardziej doceniła go oczywiście jego rodzina. Nagranie ze spotkania jego najbliższych może wzruszyć. W mediach społecznościowych jego żony, Mariny pojawiło się nagranie, na którym widać, jak świętowano sukces reprezentacji Polski i ukochanego Wojtka.

Kazimierz Mazur
22.09.2022 16:17 Przykre informacje o żonie Kazimierza Mazura. Spadły na nią same nieszczęścia, odejście męża to dodatkowy cios

Kojarzony w ostatnim czasie z roli Tomasz Wiśniewskiego z „Barw Szczęścia” Kazimierz Mazur zmarł dokładnie 6 września tego roku. Pozostawił po sobie rozpaczającą rodzinę, w tym syna i żonę, Katarzynę Gärtner. Jak się okazuje, ta w życiu przeżyła już niejedną tragedię. Trzeba ogromnej siły, by wytrzymać tak zły los. Niewykluczone, że to właśnie konieczność życia bez ukochanego jest dla niej największą życiową próbą, ale wcześniej też nie była oszczędzana. Zmagała się z ciężką chorobą i nagłą, rodzinną tragedią.

Łukasz Nowicki
14.08.2022 14:08 Łukasz Nowicki zabrał żonę na bardzo nietypową randkę. Niewielu mężczyzn może pozwolić sobie na taki wybór

Łukasz Nowicki bardzo często chwali się w mediach społecznościowych swoją rodziną i relacją z żoną, która wydaje się wręcz wzorowa. Jak się okazuje, małżeństwo uwielbia spędzać ze sobą czas i to na różne sposoby. Obydwoje pochwalili się na Instagramie, jaką randkę zorganizował aktor. Nie ma wątpliwości, że nie każda z pań byłaby zadowolona z takiego planu. Dla Olgi nie był to jednak problem, bo lubi takie nietypowe wyjścia.

Michał Wiśniewski
09.05.2022 21:25 Michał Wiśniewski odważnie wyznał, co jego żona zrobiła na 3. randce. „Dała się przelecieć”

Michał Wiśniewski od samego początku swojej popularności budził wiele kontrowersji i zwykle mówił dokładnie to, co myślał. W ostatnim wywiadzie, w którym brała także udział jego żona, zdradził, co robili na swojej trzeciej randce. Wspomniana rozmowa odbyła się dla czasopisma „Party” i została połączona z rodzinną sesją, w której brał udział również synek małżeństwa, Falco Amadeus.

Czesław Michniewicz
30.03.2022 11:33 Kim jest żona Czesława Michniewicza? Trener reprezentacji Polski poznał ją w nietypowych okolicznościach

Od wczoraj Czesław Michniewicz jest jednym z najbardziej zachwalanych Polaków, bo zagwarantował naszej piłkarskiej reprezentacji awans na mistrzostwa świata. A kim jest jego żona? O małżonce selekcjonera polskiej kadry niewiele wiadomo. Wiemy natomiast, że poznali się w dosyć ciekawych okolicznościach.

Jurek owsiak żona
30.01.2022 15:35 Jurek Owsiak poznał swoją żonę jeszcze w liceum. Kim jest tajemnicza „Dzidzia”?

Mimo że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra już od 30 lat, niewielu wie, że za jej sukcesem stoi nie tylko Jurek Owsiak. Żona dziennikarza miała w niej bowiem równie wielki udział. Choć Lidia Niedźwiedzka-Owsiak strzeże swojej prywatności, Jurek zdecydował się ujawnić kilka faktów na jej temat.

04.10.2021 15:09 Przyłapała męża w środku nocy. „Szeroko otwartymi oczami chłonąc akcję, sam się zaspokajał”

Czytelniczka podzieliła się opowieścią z życia wziętą. To, na czym kobieta nakryła swojego męża, nie mieści się w głowie. Mieliście kiedyś podobne doświadczenia? Czytelniczka portalu Polki.pl podzieliła się historią ze swojego życia. I choć opisała wydarzenia w zabawny sposób, w trakcie na pewno nie było jej do śmiechu. Jej mąż też nie był najszczęśliwszy na świecie.

Kamil Stoch
10.07.2021 17:49 Żona Kamila Stocha potwierdziła domysły wszystkich. Ujawniła, że nie chce należeć do świata show-biznesu

Ewa Bilan-Stoch rzadko udziela wywiadów i pojawia się w świecie show-biznesu. Ostatnio jednak żona Kamila Stocha postanowiła zrobić wyjątek i odbyła szczerą rozmowę z dziennikarzem portalu „WP Sportowe Fakty”. Podczas wywiadu wyznała, że nigdy nie chciała i nie chce być celebrytką. Żona Kamila Stocha potwierdziła od dawna snute domysły. Wiele osób domyślało się, że Ewa nie planuje zostać gwiazdą pokroju Anny Lewandowskiej czy Justyny Żyły. Żona skoczka w szczerym wywiadzie przyznała, że „Nie chcę należeć do takiego świata”.

Anna Lewandowska
23.06.2021 23:57 Lewandowska chwilę po meczu zabrała głos. Żona Lewego przekazała ważny komunikat

Anna Lewandowska chwilę po meczu opublikowała na swoim Instagramie ważny komunikat. Żona Lewego podziękowała wszystkim zawodnikom za wspaniały mecz i pogratulowała woli walki do ostatniej minuty. Anna Lewandowska na mecz Polska-Szwecja poleciała do St Petersburga, aby wspierać polską drużynę prosto z trybun. Żona Lewego zaraz po zakończeniu meczu opublikowała ważny komunikat, zwróciła się również do swojego ukochanego.

Szymon Majewski
19.06.2021 17:41 Poruszający wpis Szymona Majewskiego. Powiedział o swojej żonie i wydarzeniach z przeszłości

Szymon Majewski opublikował poruszający post, w którym nawiązał do wydarzeń z przeszłości i swojej żony. To wszystko w kontekście tolerancji dla osób LGBT+ – dziś bowiem w stolicy kraju odbywa się Parada Równości. Tłumy ludzi wyszły na ulicę, dziennikarz łączy się z nimi i wspiera akcję. Emocjonalny wpis Szymona Majewskiego poruszył do głębi jego obserwatorów. Pod postem, w którym pisał o Polsce lat 80′ i 90′, a także relacji ze swoją żoną pojawiło się mnóstwo komentarzy w tym podziękowań za mądre słowa. –Chciałbym żyć w kraju, w którym moja Magda mogłaby być Rafałem, Piotrkiem lub Kubą […] i mógłbym z nim dzielić życie na tych samych zasadach – czytamy na jego profilu.

Michał Wiśniewski
23.05.2021 23:30 Pierwsza żona Wiśniewskiego skończyła 50 lat. Właśnie ona byłaby u jego boku, gdyby nie rozwód

Michał Wiśniewski kilkukrotnie stawał na ślubnym kobiercu, przysięgając miłość aż po grób. Pierwszą żoną muzyka była Magda Femme – piosenkarka, która była także pierwszą wokalistką zespołu Ich Troje. Artystka wczoraj, 22 maja obchodziła 50. urodziny. Magda Femme mimo upływu lat wciąż wygląda fenomenalnie. Czym zajmuje się pierwsza żona Michała Wiśniewskiego?

Cezary Pazura
06.05.2021 23:32 Pierwsza żona Cezarego Pazury nagle zniknęła. Ślad po niej zaginął w dzień urodzinach ich córki

Cezary Pazura jest obecnie szczęśliwym mężem Edyty Pazury, z którą wychowują 3 malutkich dzieci. Jednak w życiu aktora nie zawsze panowała sielanka. Jego pierwszą żona była niejaka Żaneta, z którą ma córkę Anastazję. Kobieta nagle zniknęła w dzień 6. urodzin dziewczyny. Cezary Pazura ma za sobą trzy małżeństwa. Pierwsze trwało zaledwie 5 lat, relacja z Żanetą wywołała wielkie zamieszanie w życiu aktora.

Zenek Martyniuk poznanie teściowej
06.05.2021 20:58 Nie żyje mama Danuty Martyniuk. Zenek zapamiętał pierwsze spotkanie z teściową, okoliczności były nietypowe

Zenek Martyniuk poznał swoją przyszłą teściową w naprawdę nietypowych okolicznościach. Niestety, dzisiaj dowiedzieliśmy się o śmierci seniorki. Śmierć członka rodziny zawsze jest niezwykle trudnym przeżyciem. Dzisiaj dowiedzieliśmy się o śmierci teściowej Zenka Martyniuka. W tak trudnych momentach członkowie rodzin często wspominają wspólne chwile. Jak się okazuje, Zenek Martyniuk poznał swoją przyszłą teściową w dosyć niecodziennej i krępującej sytuacji. Choć Zenek Martyniuk, a także jego żona skrupulatnie bronią swojego życia prywatnego, to wciąż po internecie krążą różne historie dotyczące ich małżeństwa. Dużo światła na ich związek rzucił również film o liderze zespołu Akcent.

Michał Wiśniewski
03.05.2021 19:40 Wiśniewski publicznie złożył obietnicę swojej żonie. Jego słowa poruszyły cały internet: „Obiecuję skarbie!”

Michał Wiśniewski pochwalił się swoim obserwatorom niezwykle uroczym kadrem, na którym pozuje wraz ze swoją żoną Polą. Przy okazji złożył ukochanej niebywałą obietnicę, w komentarzach aż zawrzało. Michał Wiśniewski nigdy nie stronił od kobiet, a wręcz przeciwnie. Lider zespołu Ich Troje jest obecnie w związku małżeńskim z 5. kobietą. Dla niego jednak nie ma to najmniejszego znaczenia, w związku z tym muzyk złożył Poli niezwykłą obietnicę. Internauci jednak nie są za bardzo przekonani.

Robert Makłowicz
18.04.2021 19:38 Kim jest żona Roberta Makłowicza? Pani Agnieszka prawie nie pojawia się w mediach

Robert Makłowicz to polski dziennikarz i krytyk kulinarny. Programy z jego udziałem zawsze cieszą się szeroką popularnością, prezenter potrafi z niezwykła charyzmą opowiadać nie tylko o znakomitych potrawach, ale także o historii regionu, z którego pochodzą. Wiele wiemy o nim, jednak mało osób ma pojęcie o jego żonie – Pani Agnieszka to wyjątkowa kobieta. Robert Makłowicz bardzo rzadko pokazuje się w towarzystwie pięknej żony. Pani Agnieszka stroni od mediów mimo tego, że żyje już w związku małżeńskim ze sławnym dziennikarzem od 30 lat!

Żona Krawczyka
10.04.2021 15:08 Podczas mszy pogrzebowej obok żony Krawczyka usiadł wyjątkowy człowiek

Choć na pogrzebie artysty nie mogło zebrać się dużo osób, to miejsce obok żony Krawczyka zajęła specjalna osoba. Jest to jego wieloletni przyjaciel i współpracownik. Żałobnikom ciężko powstrzymać łzy. Nagła śmierć Krzysztofa Krawczyka była potężnym ciosem zwłaszcza dla jego żony. Na transmisji z pogrzebu artysty widzimy, że ciężko jest jej powstrzymać łzy. Na szczęście tuż obok żony Krawczyka miejsce zajął jego bliski przyjaciel i współpracownik, który bez wątpienia będzie mógł pomóc jej przejść przez ten trudny okres w życiu. Jest nim oczywiście Andrzej Kosmala, który to jako pierwszy przekazał światu tragiczną informację o śmierci artysty. Oczywiście na pogrzebie obecne są również inne znane osobistości, które przybyły do kościoła pożegnać Krzysztofa Krawczyka. Na mszy pogrzebowej Krzysztofa Krawczyka zjawili się między innymi: Robert Janowski, Daniel Olbrychski, Norbi czy Marian Lichtman.

Mandaryna
08.04.2021 22:55 Była żona Wiśniewskiego prosi o pomoc. Chodzi o małego chłopca

Była żona Michała Wiśniewskiego prosi wszystkich o pomoc. Trwa walka z czasem, w której stawką jest życie małego chłopca. Marta Wiśniewska jest byłą żoną lidera zespołu Ich Troje, która rozpoczęła swoją solową karierę pod pseudonimem Mandaryna. Choć ich małżeństwo się już zakończyło, to Marta wciąż rozwija się jako tancerka i udziela się w mediach społecznościowych. Za pośrednictwem swojego konta na Instagramie była żona Michała Wiśniewskiego poprosiła wszystkich swoich fanów o pomoc. Cel, który jej przyświeca, jest jak najbardziej szczytny. Chodzi w końcu o zdrowie i życie małego chłopca.

Andrzej Sołtysik żona
08.04.2021 20:41 Andrzej Sołtysik od trzech tygodni nie widział żony. Kobieta jest odizolowana

Andrzej Sołtysik od trzech tygodni nie widział się z żoną twarzą w twarz. Ukochana gwiazdy DDTVN została odizolowana. To przykre, że musi zmagać się z chorobą bez swojego męża. Andrzej Sołtysik jest doskonale znany wszystkim fanom programu „Dzień dobry TVN”. Niestety od trzech tygodni dziennikarz nie miał możliwości spotkania ze swoją żoną. Wszystko przez fakt, że została odizolowana. Andrzej Sołtysik przeszedł zakażenie koronawirusem jeszcze w marcu. Dziennikarz wówczas odizolował się od swojej rodziny. Teraz Patrycja sama musi zmagać się z chorobą.

Krzysztof Krawczyk
06.04.2021 10:28 Żona Krzysztofa Krawczyka nie może uwierzyć w tragedię. ,,Wierzyła, że Krzysztof wróci do zdrowia”

Żona Krzysztofa Krawczyka nie może uwierzyć w śmierć ukochanego męża. Artysta był jej największą miłością, spędzili ze sobą wiele lat. Andrzej Kosmala, menedżer piosenkarza, zdradził, co dzieje się Ewą. Krzysztof Krawczyk zmarł w wieku 74 lat. Informacja o śmierci muzyka wstrząsnęła całą Polską. Swoje kondolencje złożyli fani, osobowości ze świata show-biznesu i politycy, w tym prezydent Andrzej Duda i premier Morawiecki.

Krzysztof Krawczyk
24.03.2021 22:21 Żona Krzysztofa Krawczyka właśnie przekazała, w jakim stanie jest muzyk

Krzysztof Krawczyk jest w szpitalu, z powodu zakażenia koronawirusem. Artysta poinformował na Facebooku, że mimo szczepienia szczepionką Pfeizer, zachorował na COVID-19. Jak się czuje Krawczyk? O jego stanie zdrowia poinformowała żona. Fani po informacji na temat choroby Krzysztofa Krawczyka byli bardzo zmartwieni. O stanie zdrowia wokalisty poinformowała jego żona, Ewa Krawczyk. W rozmowie z Plejadą przyznała, że stan jej męża nie jest bardzo poważny. Podkreśliła również, że ona nie jest zarażona. Ewa Krawczyk dostała negatywny wynik na obecność COVID-19.

Michał Wiśniewski
13.03.2021 10:23 Michał Wiśniewski zabrał żonę na salony. Nie odstępował jej na krok

Michał Wiśniewski przez długi czas nie pokazywał się publicznie ze swoją małżonką Polą. Zrobił to po raz pierwszy całkiem niedawno i to przy nietypowej okazji. Kilka tygodni temu para doczekała się pierwszej wspólnej pociechy, a teraz pojawili się wspólnie na salonach. Piosenkarz nie odstępował swojej wybranki na krok. Powiedzieć, że Michał Wiśniewski jest jednym z najbardziej charakterystycznych piosenkarzy w Polsce, to jak nie powiedzieć nic. Styl, piosenki, ubiór i przede wszystkim wizerunek są tym, co go wyróżnia pośród innych. Do grona jego zalet należy zaliczyć także dbałość i szacunek do małżonki, czym wykazał się podczas ostatniego wspólnego wyjścia.