Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Grażyna Torbicka zdradziła swój największy sekret. Trudno uwierzyć, że ją to spotkało
Marta Kulik
Marta Kulik 08.11.2019 16:36

Grażyna Torbicka zdradziła swój największy sekret. Trudno uwierzyć, że ją to spotkało

stylizacja
instagram.com/grazyna.torbicka

Kariera Grażyny Torbickiej nie miała łatwych początków. Dziennikarka usłyszała mnóstwo przykrych słów, przez które wiele osób mogłoby się poddać. Ona jednak była silna i dziś jest jedną z najbardziej uznanych gwiazd polskiej telewizji. Aż trudno uwierzyć, co spotkało ją wiele lat temu. Prawdę powiedziała dopiero niedawno.

Mogłoby się wydawać, że kariera Grażyny Torbickiej przebiegała idealnie. Dziennikarka przeprowadziła wiele niezwykłych wywiadów, a jej kunszt podziwiają wszyscy koledzy z branży. Okazuje się, że zanim stała się uosobieniem klasy w swoim zawodzie, musiała bardzo ciężko pracować i mierzyć się z niepochlebnymi opiniami.

Grażyna Torbicka: kariera miała trudne początki

Grażyna Torbicka karierę zaczynała w latach 80. Niestety, wiele osób na początku nie dawało jej szans na tak spektakularną karierę. Choć ciężko pracowała nad swoim warsztatem i doskonale prezentowała się na ekranie, to zauważono u niej jeden mankament.

-Moim największym problemem, kiedy rozpoczynałam pracę jako dziennikarka telewizyjna, był mój głos. Teraz dostaję za niego komplementy, ale kiedyś słyszałam wyłącznie ostrą krytykę – powiedziała dziennikarka w rozmowie z Faktem.

kariera

Gwiazda tłumaczy, że jej głos miał być za wysoki i zbyt wibrujący. Po latach zrozumiała, że wynikało to z tremy i zdenerwowania. Dzięki ciężkiej pracy nad emisją głosu dziś widzowie uwielbiają jej słuchać.

Gdzie zaczynała Grażyna Torbicka?

Grażyna Torbicka zaczynała w Telewizji Polskiej, gdzie debiutowała u boku Włodzimierza Szaranowicza w programie Sportowa niedziela. Pracowała też w dziale literackim Teatru Telewizji. W 1986 roku po raz pierwszy wystąpiła jako konferansjerka podczas 23. Międzynarodowego Festiwalu Piosenki w Sopocie.

kariera

W 1994 roku została prowadzącą kultowego programu Kocham kino. W 2016 roku odeszła z TVP i przeszła do TVN Fabuła, gdzie emitowany jest jej autorski program Grażyna Torbicka zaprasza. W tym roku rozpoczęła też współpracę z Radiem Zet, prowadzi audycję Kocham cię kino.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Za zakupy w Niemczech możesz zapłacić dotkliwą karę. Rząd wprowadził surowy zakaz
  2. Borys Szyc znów zostanie tatą! Jego narzeczona, Justyna Nagłowska, jest w ciąży
  3. Krystyna Skarbek była cenionym szpiegiem II wojny światowej. Zginęła z ręki kochanka, którego odrzuciła
  4. James Dean zagra w filmie. Aktor nie żyje od 64 lat, fani mocno podzieleni
  5. Cios w samo serce matki. Chodzi o 16-letnią córkę Pakosińskiej z kabaretu
  6. Kim był 30 lat młodszy kochanek Beaty Tyszkiewicz? Informacje ścinają z nóg