Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Po zakończeniu pracy w TVP Katarzyna Dowbor miała inny plan na życie. Wszystko było już gotowe
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 04.12.2019 11:26

Po zakończeniu pracy w TVP Katarzyna Dowbor miała inny plan na życie. Wszystko było już gotowe

TRICOLORS/East News

Katarzyna Dowbor miała zupełnie inne plany na przyszłość po zakończeniu pracy w telewizji. Wszystko było już dokładnie zaplanowane, gdy plany prezenterki zmieniły się o 180 stopni! Wyobrażacie sobie telewizję bez Katarzyny Dowbor? Nam jest naprawdę ciężko!

Prezenterka kilka lat temu nagle znalazła się w bardzo niepewnej sytuacji. Nagłe zwolnienie z TVP przerwało jej niemal 30-letnią karierę przed kamerą. Katarzyna Dowbor szybko jednak obmyśliła nowy plan na życie. W życiu nie zgadlibyście, czym zajmowałaby się dziś, gdyby nie nagły telefon z Polsatu!

Katarzyna Dowbor miała inny plan na życie

Legendarna spikerka TVP w 2013 roku z dnia na dzień otrzymała wypowiedzenie z pracy. Choć sama żartobliwie mówi, że powodem był jej wiek, do tej pory nie zna oficjalnych przyczyn nagłego zakończenia współpracy. Prezenterka nagle znalazła się w ciężkiej sytuacji. Nie miała pomysłu, czym mogłaby się zająć po tak długiej karierze w telewizji. Wtedy wpadła na pomysł, który miał zmienić jej życie.

Katarzyna Dowbor najbardziej na świecie kocha swój dom i konie. Wpadła więc na pomysł, by po odejściu z TVP otworzyć własny pensjonat! Wszystko było już dopięte niemal na ostatni guzik, jednak wtedy wydarzyło się coś, co zmieniło jej plany.

Nasz Nowy Dom

Plan na pensjonat został już prawie zrealizowany – spikerka miała już upatrzone miejsce i szykowała się do otwarcia własnej działalności gospodarczej, gdy nagle otrzymała telefon. Zadzwoniono do niej z zaproszeniem na casting – oczywiście na prowadzącą nowego programu na Polsacie – Nasz Nowy Dom. Katarzyna Dowbor, mimo że była dużo starsza od innych przesłuchiwanych wygrała i tak zajęła się prowadzeniem nowego programu!

Na bezrobociu spędziła tylko trzy miesiące, nie udało jej się więc zrealizować marzenia o własnym pensjonacie. Nasz Nowy Dom nadawany jest w telewizji Polsat od 2013 roku i liczy sobie już 12 sezonów. Nie wyobrażamy sobie, by na miejscu Katarzyny Dowbor miał znaleźć się ktokolwiek inny – to ona nadaje programowi wyjątkowego charakteru!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

katarzyna dowbor

Katarzyna Dowbor miała zająć się czymś zupełnie innym!

katarzyna dowbor

Spikerka miała już opracowany cały plan.

katarzyna dowbor

Jeden telefon zmienił jej plany.

katarzyna dowbor

Kiedy wszystko było już gotowe do otwarcia pensjonatu, zaproszono ją na casting.

katarzyna dowbor

Katarzyna Dowbor wygrała i dzięki temu prowadzi uwielbiany przez widzów program Nasz Nowy Dom!

ZOBACZ TEŻ: