Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Katarzyna Dowbor opowiedziała o traumatycznym małżeństwie. ”Był zazwyczaj albo pijany, albo na kacu”
Marta Kulik
Marta Kulik 06.08.2019 17:25

Katarzyna Dowbor opowiedziała o traumatycznym małżeństwie. ”Był zazwyczaj albo pijany, albo na kacu”

Katarzyna Dowbor
instagram.com/joannakoroniewska

Katarzyna Dowbor należy do grona najbardziej lubianych i szanowanych dziennikarek w Polsce. W 2013 roku wydała książkę pod tytułem Mężczyźni mojego życia, w której szczegółowo opisała swoje burzliwe relacje. Nikt nie spodziewał się, że gwiazda wyjawi traumatyczne szczegóły ze swojego małżeństwa z Januszem Atlasem.

Katarzyna Dowbor napisała książkę, która miała być zbiorem zabawnych historii, jakich doświadczyła, pracując i żyjąc z mężczyznami. Okazało się, że dla dziennikarki była to też forma rozliczenia z przeszłością. Jeden z fragmentów mrozi krew w żyłach.

Katarzyna Dowbor o małżeństwie

Wspominając o swoim drugim małżeństwie z dziennikarzem sportowym Januszem Atlasem, Katarzyna Dowbor podkreśla, że początki były cudowne. Spędzali razem mnóstwo czasu, ale dopiero po ślubie okazało się, że mężczyzna miał wszyty lek, który pomagał mu w walce z alkoholizmem. Dziennikarka nie miała o tym pojęcia.

— Potem eksplodowało. Janusz po alkoholu robił się agresywny i nie panował nad sobą… W drugiej fazie naszego związku Janusz był zazwyczaj albo pijany, albo na kacu — możemy przeczytać w książce Mężczyźni mojego życia autorstwa dziennikarki.

Katarzyna Dowbor wykazała się dużą odwagą, pisząc o alkoholizmie męża. Jest to wciąż temat tabu, a rodziny uzależnionych wstydzą się ich choroby. Niestety, używki to dopiero początek góry lodowej.

Dziennikarka doświadczyła przemocy

Okazuje się, że Katarzyna Dowbor doświadczyła także przemocy fizycznej. Gdy po jednej z awantur mąż ją uderzył, zabrała ze sobą kilka rzeczy, psa i uciekła. Jak sama później przyznała, wiele osób bało się Janusza. Potrafił zrobić aferę to, że ktoś poprosił jego żonę do tańca.

Katarzyna Dowbor miała trzech mężów, ale dziś jest sama. Po raz pierwszy wzięła ślub, gdy miała zaledwie 19 lat. Obecnie skupia się na karierze i to daje jej prawdziwą radość! Ma dwójkę dzieci i to one wypełniają jej życie prywatne.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Katarzyna Dowbor

Dziennikarka przyznała, że ma za sobą trudne małżeństwo.

Katarzyna Dowbor

Były mąż okazał się zupełnie inną osobą, niż myślała.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Gwiazda „Klanu” wstrzyknęła sobie botoks i kwas hialuronowy. Dziś żałuje zabiegów
  2. Kim jest Liubov Miruk? Zwyciężczyni „Projektu Lady” tańczy w nocnych klubach
  3. Maciej Kozłowski zmarł na straszną chorobę. Miał niełatwe życie
  4. 39-letnia Marta Kaczyńska publicznie karmi syna piersią na plaży. Ile lat ma dziecko?
  5. Nie poszła na ślub siostry. Powód powala