Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Katarzyna Dowbor ma nianię dla swoich zwierząt. „Bez niej bym sobie nie poradziła.”
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 09.12.2019 09:05

Katarzyna Dowbor ma nianię dla swoich zwierząt. „Bez niej bym sobie nie poradziła.”

katarzyna dowbor
Fot.instagram.com

Katarzyna Dowbor przyznała w ostatniej rozmowie z Faktem, że sama nie poradziłaby sobie z zajmowaniem się swoimi zwierzętami. Na całe szczęście, zapracowana prezenterka ma pomoc kogoś, z kim nie obawia się zostawić swoich licznych zwierząt. Bez tej pomocy utrzymanie tylu zwierząt nie byłoby możliwe!

Dla gwiazdy jej zwierzęta są jej priorytetem. Jak opowiedziała Katarzyna Dowbor w wywiadzie z portalem kobieta.interia.pl, to od zadbania o nie zaczyna każdy swój dzień. Jednak ona sama nie zawsze jest w domu. Prowadząca programu Nasz nowy dom nie może wtedy dopilnować, by zwierzęta miały się dobrze. Na całe szczęście, ma od tego zaufaną pomoc.

Katarzyna Dowbor o zwierzętach myśli w pierwszej kolejności

Wokół podwarszawskiego domu prezenterki jest dużo roboty. Najwięcej czasu pochłania zdecydowanie opieka nad zwierzętami — wypuszczanie i wpuszczanie koni do stajni, wychodzenie z psami, karmienie ich i kotów — to wiele obowiązków. Do tego dochodzi wszystko, co trzeba zrobić w ogrodzie. Zazwyczaj Katarzyna Dowbor zajmuje się tym sama, jednak nie zawsze jest taka możliwość.

Od nowego sezonu jej program Nasz nowy dom będzie emitowany na Polsacie dwa razy w tygodniu. Dla prezenterki oznacza to dużo więcej pracy, dużo więcej wyjazdów. Zwierząt przecież samym sobie pozostawić nie można.

Ciocia Jola znakomicie się sprawdza. Bez niej bym sobie nie poradziła. […] Jest dobrym duchem tego domu. Kocha moje zwierzęta, zwierzaki też ją kochają — opowiedziała kobieta portalowi fakt.pl.

Wszystkie zwierzęta Katarzyny Dowbor

To, że dziennikarka kocha zwierzęta, wie chyba każdy. Powszechną wiedzą jest, że posiada konie, psy i koty. Prezenterka nie ukrywa, że zwierzaki są u niej zawsze na pierwszym miejscu. W rozmowie z portalem interia.pl opowiedziała o tym, jak każdy dzień zaczyna się dla niej od zadbania właśnie o nie. Dobrze, że ma kogoś, kto może ją w tym wspomagać!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

katarzyna dowbor

Zwierzęta są dla Katarzyny Dowbor priorytetem.

katarzyna dowbor

Zawsze je kochała.

katarzyna dowbor

Pasja Katarzyny Dowbor do zwierząt jest powszechnie znana.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sklep w Niemczech wpadł na oburzający pomysł. Interweniowała polska ambasada w Berlinie
  2. Ewa Farna zaatakowana przez fana na Instagramie: „Po co ciągle piszesz po czesku?!”
  3. Nie żyje uwielbiany muzyk. Miał zaledwie 21 lat
  4. Agata Duda znów olśniła wszystkich. Takiej stylizacji mogłaby jej pozazdrościć nawet księżna Diana
  5. Wszyscy patrzyli tylko na prześwitującą kreację 29-letniej żony 69-letniego Apoloniusza Tajnera

źródła: fakt.pl, kobieta.interia.pl