Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Katarzyna Dowbor jest zdruzgotana, przerwała milczenie. Nie zamierza zostawić rodziny w potrzebie
Redakcja Lelum Silver
Redakcja Lelum Silver 24.07.2020 18:20

Katarzyna Dowbor jest zdruzgotana, przerwała milczenie. Nie zamierza zostawić rodziny w potrzebie

Katarzyna Dowbor
fot. screen z youtube.com/ Wideoportal

Katarzyna Dowbor zabrała głos na temat niesamowicie przykrej sprawy w mediach społecznościowych. Jej post wywołał olbrzymie poruszenie w sieci i wywołał smutek wśród fanów popularnego show. Gwiazda telewizji Polsat wskazała winnego strasznej tragedii rodziny.

Katarzyna Dowbor przekazała dzisiaj niesamowicie smutną wiadomość. Prowadząca uwielbianego programu Nasz nowy dom podzieliła się ze światem druzgocącą informacją. Za pośrednictwem jej Instagrama dowiedzieliśmy się, że jedna z rodzin biorących udział w programie doświadczyła ogromnej tragedii.

Katarzyna Dowbor jest załamana tragedią rodziny

Pani Beata to matka dwóch synów-Kacpra i Nikodema. Rodzina wzięła udział w programie Nasz nowy dom szukając w nim nadziei na lepsze życie. Teraz stało się najgorsze. Ich piękny, wyremontowany dom, który był ich nowym cudownym miejscem życia, uległ całkowitemu spaleniu. Na szczęście podczas pożaru nie ucierpiał nikt z domowników. Niestety, z miejsca tragedii nie udało się uciec kotu, który był pupilem całej rodziny.

Możemy tylko liczyć na to, że ludzie odpowiedzialnych za tak okrutny czyn spotka zasłużona kara. Prowadząca Nasz nowy dom zapowiedziała już pomoc dla rodziny pani Beaty. Wierzymy, że wspaniała rodzina nie zostanie sama i ich ukochane miejsce na ziemi znów odzyska dawną świetność.

  1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Kancelaria Prezydenta wydała oświadczenie ws. zarażenia wirusem
  2. Monika Kuszyńska z Varius Manx walczy o życie. Jej stan zdrowia nie jest najlepszy
  3. Katarzyna Dowbor zrozpaczona, nie może uwierzyć. Stało się coś tragicznego, chodzi o samotną matkę

Katarzyna Dowbor jest załamana ludzką zazdrością

Katarzyna Dowbor poinformowała również, o tym, że znany jest sprawca całej tragedii. Podpalenia miał dokonać sąsiad Pani Beaty, który wiedziony zazdrością postanowił zniszczyć ich piękny azyl.

Nasi koledzy ciężko pracowali, by ta cudowna rodzina wreszcie mogła poczuć się bezpieczna, a sąsiad z zazdrości podłożył ogień i spalił ich najważniejsze miejsce na ziemi – przekazała w emocjonalnym wpisie Katarzyna Dowbor.

Jak zapowiada gwiazda programu Nasz nowy dom cała ekipa nie składa broni. Prowadząca jest w ciągłym kontakcie z telewizją Polsat i zapowiada pomoc dla rodziny. Zachowanie tak okrutne, powodowane zazdrością do drugiego człowieka powinno być piętnowane na każdym kroku. Całe szczęście, że są wśród nas ludzie o tak wielkim sercu jak pani Kasia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor pomogła już setkom rodzin.

katarzyna dowbor

Rodzinny dramat poruszył prowadzącą programu do głębi.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał
  2. Wydało się, jakie rzeczy działy się w kuchni ze „Świata według Kiepskich”. Grabowski dlatego nie cierpiał kręcić tam scen
  3. Jego synek umierał, postanowił zaśpiewać mu ostatnią piosenkę. Wszystko zostało nagrane
  4. Mąż zmarł po długiej walce z chorobą. Po śmierci żona znalazła w jego telefonie rzecz, która zmieniła wszystko
  5. Skandaliczny napis na nagrobku z polskiego cmentarza. Przechodnie przecierają oczy ze zdumienia
  6. Mężczyzna wziął ślub z plastikową lalką. Kiedy poznacie powód, będziecie płakać

Źródło: instagram.com