Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Katarzyna Dowbor rozwodziła się 3 razy. Jeden z powodów? Agresja i alkohol
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 12.02.2019 14:01

Katarzyna Dowbor rozwodziła się 3 razy. Jeden z powodów? Agresja i alkohol

choroba
Fot. screen z youtube.com @ Wirtualna Polska

Katarzyna Dowbor jest jedną z najsympatyczniejszych polskich dziennikarek, a jej program Nasz nowy dom pomógł wielu rodzinom w ciężkiej sytuacji materialnej. Niestety, jak donosi portal pomponik.pl, gwiazda nie mogła odnaleźć szczęścia i rozwodziła się 3 razy. Jeden z powodów? Agresja i alkohol.

Chociaż w tym roku Katarzyna Dowbor kończy sześćdziesiąt lat, nadal zachwyca urodą i promiennym uśmiechem. Nic dziwnego, że wielu mężczyzn zwracało na nią uwagę! Dziennikarka wstępowała w związek małżeński aż trzykrotnie, niestety, za każdym razem kończyło się tak samo – rozwodem. Nie zawsze chodziło o wypalenie się uczucia: jednym z powodów rozstania było uzależnienie partnera od środków odurzających. To naprawdę poruszająca historia.

Z kim była Katarzyna Dowbor?

Katarzyna Dowbor miała zaledwie dziewiętnaście lat, gdy po raz pierwszy zdecydowała się wstąpić w związek małżeński. Piotr Dowbor, którego nazwisko dziennikarka zachowała, jest ojcem jej syna Macieja.

Według portalu pomponik.pl, szybko okazało się, że decyzja o ślubie została podjęta zbyt pochopnie. Dowbor rozstała się z Piotrem i rozpoczęła studia pedagogiczne. To właśnie na Uniwersytecie Warszawskim miała spotkać Janusza Atlasa, dziennikarza sportowego. Niestety, Atlas okazał się chorobliwie zazdrosnym mężczyzną, który nie stronił od przemocy i alkoholu:

– Janusz bardzo często przesadzał i potrafił się awanturować. Pamiętam aferę na balu, gdy ktoś poprosił mnie do tańca. Tego sobie mąż nie życzył i była afera. Koledzy z telewizji bali się i traktowali mnie z dystansem – wyznała w rozmowie z portalem pomponik.pl.

Kolejnym mężem Katarzyny Dowbor był jej kolega po fachu Grzegorz Świątkiewicz. Tym razem trafiła w dziesiątkę – para spędziła razem dwanaście szczęśliwych lat. Jednak z czasem uczucie się wypaliło. Po rozstaniu oboje zbudowali nowe związki: na drodze Dowbor stanął dziennikarz Jerzy Baczyński. Jednak para nie zdecydowała się na ślub, nawet po narodzinach ich córki Marii Dowbor-Baczyńskiej.

Dziś Katarzyna Dowbor jest szczęśliwą singielką, skupioną na karierze, rodzinie i ukochanych zwierzętach.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

katarzyna dowbor

Katarzyna Dowbor trzykrotnie wstępowała w związek małżeński.

katarzyna dowbor

Dziś dziennikarka pozostaje szczęśliwą singielką. Poświęca czas pracy, rodzinie oraz ukochanym psom i koniom.

katarzyna dowbor

Katarzyna Dowbor pierwszy raz wyszła za mąż jako nastolatka.

katarzyna dowbor

Dziennikarka musiała zakończyć swoje drugie małżeństwo z powodu agresji i alkoholizmu partnera.

katarzyna dowbor

Maria, córka Katarzyny Dowbor, przyszła na świat ze związku dziennikarki z Jerzym Baczyńskim. Pomimo narodzin dziecka para nie zdecydowała się na ślub.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jak te gwiazdy wyglądają bez makijażu? Ich uroda może Was zadziwić
  2. Kim jest żona Jurka Owsiaka? Są razem od ponad 40 lat!
  3. Życie prywatne Heleny Majdaniec było pasmem tragedii. Nie zaznała spokoju nawet po śmierci…
  4. Fanów wbiło w ziemię. SZOKUJĄCE zdjęcia gwiazdy „M jak Miłość” odbierają dech
  5. Fenomenalny występ 13 latki w Voice Kids! Druga Roksana Węgiel?
  6. Przyjaciel zdradził prawdę o Jaworowicz! Widzowie nie mieli o tym pojęcia

    źródło: pomponik.pl, kozaczek.pl