Silver.Lelum.pl > Aktorka

Aktorka

Joanna Kurowska
13.07.2024 14:31 Joanna Kurowska pod opieką lekarki. Dzięki jej radom traci kolejne kilogramy

Joanna Kurowska w ostatnich miesiącach przeszła metamorfozę, której wielu może jej pozazdrościć. Gwiazda serialu „Teściowie” ewidentnie przechodzi swoją drugą młodość. Trzeba przyznać, że kuracja odchudzająca przebiega pomyślnie, a wszystko pod czujnym okiem lekarki. Jaki jest jej klucz do sukcesu?

Beata Tyszkiewicz
24.06.2024 15:36 Debiutowała 70 lat temu. Beata Tyszkiewicz na zdjęciach z pierwszego filmu

Gdy tylko twórcy filmu ją ujrzeli, wiedzieli, że będzie idealna do tej roli. Debiut filmowy tej wybitnej dziś aktorki zaczął jej wielką karierę, ale na początku miała z tego powodu wielkie kłopoty. Musiała nawet zmienić szkołę i nie udało się jej zdać matury za pierwszym razem.

Joanna Kurowska
10.06.2024 13:34 Jak szybko schudnąć 9 kilogramów? Joanna Kurowska zdradza, jak zrzuciła wagę

Joanna Kurowska postanowiła ostro wziąć się za siebie i zdecydowała się na zrzucenie kilku zbędnych kilogramów. Idzie jej świetnie, bo do tej pory zrzuciła już prawie 10 kilo! W jednym z wywiadów zdradziła jaki jest sekret jej odchudzania i przyznała co robi, by coraz lepiej wyglądać. 

Magdalena Popławska
24.05.2024 09:55 Magdalena Popławska wspomina trudne dzieciństwo. "Toksyczna obłuda"

Coraz więcej gwiazd otwarcie wypowiada się na temat zdrowia psychicznego, podkreślając jego znaczenie. Ostatnio na ten temat otworzyła się Magdalena Popławska.

Adrianna Biedrzyńska
12.05.2024 13:40 "Jestem szczęśliwa, że żyję". Adrianna Biedrzyńska o walce z guzem mózgu

Adrianna Biedrzyńska to znana aktorka telewizyjna, teatralna i filmowa. Nie każdy jednak wie, że ma za sobą wyjątkowo ciężkie chwile. 62-latka stoczyła walkę z guzem mózgu, a teraz postanowiła podzielić się swoimi doświadczeniami. Jak sama przyznaje, cieszy się, że żyje, bo miało tak nie być. I to kilkukrotnie! 

Paulina Holtz
02.05.2024 10:27 Ten "komplement" o wieku słyszymy często. Paulina Holtz zabrała głos

W teorii komplementy mają sprawić, że osoba, w stronę której są skierowane, poczuje się lepiej. W praktyce jednak potrafią też ranić. Szczególnie te dotyczące wyglądu. Do sprawy odniosła się znana aktorka, Paulina Holtz. 

Helena Norowicz
06.04.2024 17:54 Helena Norowicz oszukała metrykę. Po 80-tce wciąż jest aktywna zawodowo

Helena Norowicz zdecydowanie zasługuje na miano długowiecznej polskiej aktorki i modelki. Jej figury oraz werwy do życia śmiało może jej zazdrościć niejedna 40-latka. Modelka, aktorka oraz uznana postać polskiego show-biznesu definitywnie oszukała metrykę. 

Teresa Lipowska; Katarzyna Cichopek
31.03.2024 14:00 Teresa Lipowska o samotnej Wielkanocy. Widziano ją w domu opieki

Teresa Lipowska to jedna z bardziej znanych i cenionych polskich aktorek teatralnych i filmowych. Wielu Polaków kojarzy ją dzięki roli Barbary Mostowiak z serialu: „M jak miłość”. Niestety, życie prywatne Teresy Lipowskiej nie jest usłane różami. Aktorka spędziła Wielkanoc w domu opieki.

Krystyna Janda
30.03.2024 14:45 Smutny wpis Krystyny Jandy na Wielkanoc. Wystarczyły trzy słowa

Mówiło się o nich, że są nierozłączni. Byli ze sobą niezwykle blisko i towarzyszyli sobie we wszystkich najważniejszych momentach życia. Wspólne szczęście Krystyny Jandy i Edwarda Kłosińskiego przerwała jego śmierć w 2008 roku. Uczucie jednak nie minęło. Aktorka do dziś wspomina swojego ukochanego męża.

Agnieszka Perepeczko i Anna Seniuk
30.03.2024 10:53 Agnieszka Perepeczko ma zarzuty do Anny Seniuk. Chodzi o życie po 80-tce

Aktorka Anna Seniuk podzieliła się z mediami optymistyczną opowieścią o pracy aktorskiej w wieku 81 lat. Widzowie niezwykle ciepło przyjęli wyznania aktorki, ale jej wypowiedzi nie wszystkim przypadły do gustu. Rówieśniczka Anny Seniuk, aktorka Agnieszka Fitkau-Perepeczko, zaprotestowała. Co jej się nie spodobało?

Anna Seniuk
27.03.2024 15:29 Anna Seniuk miała wypadek na planie. Scena z koniem poszła zupełnie nie tak

To mogło skończyć się bardzo groźnie. Anna Seniuk, wybitna i uwielbiana aktorka teatralna i filmowa, przeżyła niecodzienną przygodę na planie swojego nowego filmu. Podczas plenerowej sceny z koniem nie wszystko poszło po myśli filmowców. Anna Seniuk zachowała zimną krew, ale mało brakowało!

Anna Romantowska
26.03.2024 14:08 Anna Romantowska o byciu singielką po 70-tce. Tak znalazła swoje szczęście

Kultowy serial "Matki, żony i kochanki", w którym grała jedną z głównych ról, ogląda w internecie kolejne pokolenie widzów. Kolejni poznają ją na nowo dzięki serialom "Gang zielonej rękawiczki" czy "Gry rodzinne". Anna Romantowska, lubiana aktorka teatralna i filmowa, wraca pamięcią do swoich związków. O tym, jak odnalazła się na nowo po rozstaniach, aktorka opowiedziała w rozmowie z magazynem "Pani.

Ewa Ciepiela i Anna Dymna
23.03.2024 17:08 Była gwiazdą "Janosika", dziś nie ma na leki. Pomaga jej Anna Dymna

Nagle zniknęła ze swojego ukochanego teatru i z ekranu telewizji. Mało kto wiedział, że powodem był dramatyczny wypadek i ogromne problemy ze zdrowiem. Ewa Ciepiela, odtwórczyni pamiętnej roli w “Janosiku” i wielka aktorka teatralna, potrzebuje pomocy. Jej losem zajmuje się fundacja Anny Dymnej.

Magda Gessler i 51-letnia Renata, uczestniczka "Kuchennych Rewolucji"
22.03.2024 10:36 Po 50-tce chciała zacząć nowe życie. Nie przeszła "Kuchennych Rewolucji"

Kolejny odcinek nowego sezonu "Kuchennych Rewolucji" nie skończył się dobrze dla restauracji "Don Martinez" z Rybnika. Magda Gessler, która chciała wprowadzić tam zmiany, trafiła na opór ze strony 51-letniej właścicielki Renaty. Rewolucje nie przyniosły efektu, a jedzenie nie zostało zaakceptowane przez słynną restauratorkę.  

Grażyna Szapołowska
20.03.2024 17:40 Grażyna Szapołowska wyjawiła, jak żegnała się z mamą. Coś zmieniło ją na zawsze

Grażyna Szapołowska, jedna z największych gwiazd polskiego kina i teatru, wróciła pamięcią do smutnych wydarzeń sprzed lat. Aktorka w najnowszej szczerej rozmowie podzieliła się wspomnieniami o tym, jak żegnała się ze swoją mamą. Jej relacja jest poruszająca.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w trzecim odcinku "Tańca z Gwiazdami"
19.03.2024 14:00 Zarobki Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej w "TzG". Widzowie bezlitośni

W trzecim odcinku “Tańca z Gwiazdami” swoją taneczną przygodę zakończyła Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Aktorka, znana m.in. z roli Grażynki w serialu “Klan”, odpadła decyzją jury. Jak się okazuje, to spory cios w jej finanse, bo w programie mogła zarobić naprawdę wysokie kwoty!

Ewa Szykulska
19.03.2024 12:13 Bolesne wyznanie Ewy Szykulskiej. "Czuję się stara i mało potrzebna"

Kto raz ją zobaczył i usłyszał, nie zapomni jej nigdy. Ewa Szykulska już ponad pół wieku towarzyszy nam w kinie, telewizji i teatrze. Jej kariera to szereg charakterystycznych ról i wybitnych filmów, ale w życiu prywatnym los nie był łaskawy dla aktorki. W osobistej rozmowie 74-letnia Ewa Szykulska opowiedziała o swoich trudnych życiowych doświadczeniach. Jej słowa są poruszające.

Jennifer Aniston
18.03.2024 17:31 Jennifer Aniston używa tylko tego. Niewiarygodne, że kosztuje tylko 2 zł

Jennifer Aniston to definitywnie jedna z najsłynniejszych aktorek na świecie. Swoją popularność zyskała nie tylko dzięki znanym produkcjom, ale również poprzez swój nietuzinkowy wygląd. Chociaż Jennifer Aniston ma na karku już 55 lat mało kto daje jej chociażby 40-stkę! Jaki jest sekret jej urody? Aktorka wyznała, że ten patent nie kosztuje jej więcej niż 2 złote.

Teresa Lipowska, Tomasz Zaliwski
16.03.2024 08:08 Mówił do niej: „Serduszko”. Teresa Lipowska we wzruszającym wywiadzie

Teresa Lipowska spędziła u boku Tomasza Zaliwskiego 43 lata. Mimo różnych charakterów wspaniale się dogadywali, tworząc zgodne i szczęśliwe małżeństwo. Aktorka do dziś nie może pogodzić się ze śmiercią ukochanego, którego zabrała okrutna choroba. W najnowszym, wzruszającym wywiadzie z Andrzejem Sołtysikiem dla Świata Gwiazd, wspomniała go w zaskakujący sposób. Wyznała, że jego obecność towarzyszy jej do dziś.

Zofia Czerwińska
15.03.2024 14:18 "Zofia Czerwińska zdecydowała, że umrze". Miała gotowy plan

Pamiętamy ją jako Irenę z "Misia" czy Zofię Balcerkową z "Alternatyw 4". Od śmierci Zofii Czerwińskiej mija pięć lat. Jej przyjaciel, reporter Mariusz Szczygieł, opowiedział o swojej niezwykłej relacji z aktorką. Także o tym, że zdecydowała się odejść na własnych warunkach.

Teresa Lipowska
13.03.2024 12:47 „Starość jest straszliwa” Teresa Lipowska o „ograniczeniach”

Teresa Lipowska to zdecydowanie ikona polskiej kinematografii. Pierwszy kontakt z aktorstwem miała już w wieku 10 lat, debiutując na deskach Teatru Lutnia w Łodzi. Na rolę (co prawda jako statystka) w filmie przyszło jej poczekać… tylko 3 lata. Jak po latach wspomina swoją karierę? Czego żałuje i jak wypowiada się o swoim obecnym życiu pani Terasa Lipowska? Aktorka zabrała głos na łamach Świata Gwiazd.

Krystyna Feldman
10.03.2024 12:51 Krystyna Feldman padła ofiarą napadu. To był początek jej problemów

Krystyna Feldman zapisała się z pamięci wielu widzów. Jej największą kreacją jest rola Nikifora w filmie Krzysztofa Krauzego „Mój Nikifor”, ale w pamięci popularnej prawdopodobnie pozostanie babką z serialu „Świat według Kiepskich”. Sławna aktorka zmarła w wieku 91 lat. Za sobą miała jednak traumatyczne przeżycia. 

Danuta Szaflarska, Nina Andrycz
09.03.2024 14:14 Były skłócone latami. Wszystko przez dobrze znanego mężczyznę

W świecie show-biznesu ciężko coś ukryć. Nic więc dziwnego, że do historii przeszły nie tylko wielkie romanse, ale także konflikty. W Stanach Zjednoczonych niezwykle głośno było o wieloletniej kłótni między Joan Crawford i Bette Davis, która stała się nawet kanwą dla serialu Ryana Murphy'ego. Nie trzeba jednak szukać daleko, ponieważ także w polskich show-biznesie zdarzyła się podobna sytuacja. 

Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza
09.03.2024 12:32 Kożuchowską i Kuleszę łączy szczególna więź? Prawda wyszła na jaw

Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza to definitywnie aktorki z wielkiego ekranu, których nikomu nie trzeba przedstawiać. Pierwsza, znana wszystkim z serialu „M jak miłość” za rolę Hanki Mostowiak, druga za rolę skazanej sędziny w serialu „Skazana”, zaskarbiły sobie przychylność fanów, osiągając ogromną popularność. Tymczasem na jaw wyszło, że kobiety od lat łączy szczególna więź.

Barbara Krafftówna
08.03.2024 22:25 Sceniczny sukces okupiła prywatnym dramatem. Fani byli zdumieni

Barbara Krafftówna zapisała się historii polskiego kina dzięki licznym rolom teatralnym i filmowym. Wśród jej największych kreacji można wymienić między innymi rolę Felicji w filmie „Jak być kochaną” czy Honoraty w kultowym serialu „Czterej pancerni i pies”. Podczas gdy jej aktorska kariera rozkwitała, w jej życiu osobistym rozgrywało się wiele dramatów. 

Anita Sokołowska
08.03.2024 10:18 Ma 48 lat i ruchy nastolatki. Anita Sokołowska zaskoczyła w Polsacie

3 marca 2024 roku wystartowała najnowsza edycja programu „Taniec z gwiazdami”. Tym razem fani musieli nieco poczekać na nowe odcinki, ponieważ poprzedni sezon był emitowany jesienią 2022 roku. Stacja Polsat przygotowała dla fanów wiele zmian, ale cel formatu jak zawsze jest taki sam – zdobycie Kryształowej Kuli. Kto tym razem okaże się „czarnym koniem” edycji?

Elżbieta Czyżewska
07.03.2024 10:36 To cud, że Elżbieta Czyżewska przetrwała takie dzieciństwo

Elżbieta Czyżewska była jedną z najbardziej znanych gwiazd lat 60. Aktorka zagrała w wielu uznanych i cieszących się popularnością produkcjach, a nawet zaczęła robić karierę w Stanach Zjednoczonych. Jej życie jednak rozpoczęło się w trudnych warunkach i nic nie zapowiadało, że jej losy tak się potoczą. 

Krystyna Janda
04.03.2024 17:17 TVP pokaże program oglądany przez miliony. Gwiazdą Krystyna Janda

Ten program był wielkim hitem Telewizji Polskiej. W latach 80. i 90. całe rodziny zasiadały przed telewizorami i oglądały go z wypiekami na twarzy. Nic dziwnego, bo była to unikatowa okazja, by lepiej poznać takich bohaterów jak Lech Wałęsa, Wanda Rutkiewicz czy Krzysztof Kieślowski. Teraz TVP wraca do tego pomysłu.