Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Kim był młodszy brat Krzysztofa Krawczyka? Zmarł dzisiaj po ciężkiej chorobie, wiemy czym się zajmował
Karol Zaborowski
Karol Zaborowski 07.05.2021 20:00

Kim był młodszy brat Krzysztofa Krawczyka? Zmarł dzisiaj po ciężkiej chorobie, wiemy czym się zajmował

Marin J. Chomsky
unsplash.com/ David Tomaseti

Andrzej Krawczyk zmagał się z ciężką chorobą. W mediach pojawiła się właśnie informacja o śmierci brata znanego artysty. Wiemy, czym zajmował się Andrzej Krawczyk.

Rodzina Krzysztofa Krawczyka musi uporać się z kolejną tragedią. Właśnie media obiegła informacja o śmierci Andrzeja Krawczyka, czyli młodszego brata wybitnego muzyka. Niestety jego stan zdrowia w ostatnim stanie był bardzo zły. Doszło nawet do tego, że mężczyzna nie wiedział o śmierci swojego brata.

O stanie Andrzeja Krawczyka informowała wcześniej Ewa Krawczyk, która sama przyznała, że jej rodzina musi się przygotować na najgorsze.

W tym tragicznym czasie spada na mnie i na naszą rodzinę kolejny cios. Brat Krzysztofa Andrzej jest w bardzo ciężkim stanie. Nawet nie wie o śmierci Krzysztofa. Czeka nas najgorsze! – stwierdziła Ewa Krawczyk.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Nie żyje Andrzej Krawczyk

Rodzina Krawczyków w bardzo krótkim czasie musi się pogodzić z aż dwoma śmierciami. O odejściu Andrzeja Krawczyka poinformował Andrzej Kosmala poprzez oficjalny profil Krzysztofa Krawczyka na Facebooku.

Nie ulega wątpliwości, że rodzina Krawczyków mogła się pochwalić niezwykle utalentowanymi członkami. W końcu rodzice Krzysztofa i Andrzeja byli aktorami i śpiewakami operowymi. Sam Krzysztof Krawczyk przeszedł do historii polskiej muzyki. W takim razie, czym zajmował się jego młodszy brat?

Okazuje się, że Andrzej Krawczyk również był bardzo mocno związany ze sztuką, podobnie, jak inni członkowie jego rodziny, jednak Andrzej Krawczyk wybrał dla siebie nieco inny tok kariery, a to ze względu na branże.

Wszystko dlatego, że brat Krzysztofa Krawczyka był niezwykle utalentowanym malarzem. Choć nie jest to tak popularna gałąź sztuki, to nie można nie docenić jego wkładu w rozwój polskiej sztuki.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: se.pl