Silver.Lelum.pl > Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk

Krzysztof i Ewa Krawczyk
07.12.2023 19:44 Gruchnęła informacja o życiu łóżkowym Krzysztofa Krawczyka. Jego żona do dziś pamięta o „innych kobietach”

Związek Ewy i Krzysztofa Krawczyka przerwała nagła śmierć artysty w 2021 roku. Para trwała u swojego boku przez niecałe 40 lat — Ewa Krawczyk w najnowszym wywiadzie otworzyła się na temat tego czasu. Zdradziła, że wbrew pozorom, jej małżeństwo nie było idealne. Wielką skazą na ich relacji okazała się zazdrość kobiety o męża. Czy słuszna?

Wdowa po Krzysztofie Krawczyku we wzruszającym wyznaniu
12.11.2023 17:18 Wdowa po Krzysztofie Krawczyku zdobyła się na wstrząsające wyznanie. "Nigdy do końca się z tym nie pogodzę"

Ewa Krawczyk po raz kolejny zabrała głos na temat swojego zmarłego męża. Wdowa po Krzysztofie Krawczyku nie ukrywa, że strata ukochanego bardzo ją zabolała, a ona wciąż trwa w żałobie po jego odejściu. Teraz wyznała, w jaki sposób zamierza uczcić pamięć wybitnego piosenkarza.

Krzysztof Krawczyk
10.11.2023 11:02 Lepiej usiądźcie. Krzysztof Krawczyk nie żyje już ponad 2 lata, a wciąż zarabia fortunę. Jakim cudem?

Krzysztof Krawczyk to bez wątpienia jeden z najwybitniejszych przedstawicieli muzyki rozrywkowej w historii naszego kraju. Wokalista rozkochał w sobie nawet kilka pokoleń Polaków, a dzięki tej popularności sporo też zarobił. Jak się okazuje, wciąż inkasuje niemałe pieniądze, choć od ponad 2 lat nie ma go już z nami.

Ewa Krawczyk zabrała głos w sprawie męża
08.09.2023 15:11 Ewa Krawczyk przerwała ciszę! Dzisiaj nie mogła milczeć, ujawniła co robią ludzie przy grobie jej męża

Od niespodziewanej śmierci Krzysztofa Krawczyka minęły ponad dwa lata. Mimo upływającego czasu pamięć o zmarłym artyście jest wciąż żywa, a jego ukochana żona Ewa Krawczyk nieustannie podkreśla, że pamięta o mężu w codziennych czynnościach. Teraz podzieliła się kolejnym wzruszającym wyznaniem związanym z piosenkarzem.

Ewa Krawczyk
20.04.2023 07:13 "Nie zamierzam jeszcze umierać". Krzysztof Junior odpowiedział na "nietypowy gest" Ewy Krawczyk

Ewa Krawczyk zdecydowała się wręczyć swojemu pasierbowi nietypowy prezent. Teraz do zaskakującego upominku odniósł się sam Krzysztof Krawczyk Junior, niecodzienna sytuacja bardzo go zdziwiła. Konflikt między wdową po utalentowanym muzyku a jego synem wciąż trwa. Teraz Ewa Krawczyk “dolała oliwy do ognia”, wręczając mężczyźnie zaskakujący prezent.

Krzysztof Krawczyk w studiu
17.04.2023 14:13 Awantura nad grobem Krzysztofa Krawczyka. Poszło o nową dekorację, głos zabrał ksiądz

Pomimo tego, że Krzysztof Krawczyk został pochowany już 2 lata temu, to jego grób nie przestaje budzić kontrowersji. Tym razem chodzi o ogrodzenie, które go oplata. W sprawę postanowił zaangażować się także ksiądz.Zdjęcie ogrodzenia opublikował Andrzej Kosmala - dziennikarz i były menadżer piosenkarza. Fani mocno krytykują to, co dzieje się na cmentarzu w Grotnikach, w sieci aż roi się od komentarzy. 

Krzysztof Krawczyk
09.04.2023 19:21 "Polski John Lennon" zginął tragicznie. O jego śmierć obwiniał się Krzysztof Krawczyk

W historii polskiej muzyki jest wielu nieodżałowanych artystów, którzy odeszli zdecydowanie zbyt wcześnie. Jednym z nich jest z pewnością Krzysztof Klenczon, który zmarł tragicznie. O jego śmierć częściowo obwiniał się Krzysztof Krawczyk.Artyści widzieli się bowiem na kilka godzin przed dramatycznym wypadkiem, w którym brał udział pierwszy ze wspomnianych muzyków.

Ewa Krawczyk, Krzysztof Krawczyk
23.03.2023 13:12 Ewa Krawczyk walczyła z jednym nawykiem Krzysztofa latami, nie chciała, żeby się z niego śmiali. Po śmierci wszystko wyznała

Krzysztof Krawczyk miał jeden, mały sekret przed swoimi fanami. Okazuje się, że nie potrafił zagrać koncertu, nie będąc odpowiednio ucharakteryzowanym. Wyjawiła to jego żona - Ewa Krawczyk.Kiedy para zaczynała się spotykać, dużym zaskoczeniem dla kobiety było to, że piosenkarz się maluje. Ewa Krawczyk długo walczyła z makijażem męża, który jej zdaniem z czasem był coraz bardziej przesadzony. 

Krzysztof Krawczyk
22.12.2022 21:43 Tak wygląda teraz grób Krzysztofa Krawczyka. Skromnie, ale świąteczne ozdoby przyciągają wzrok

Krzysztof Krawczyk naprawdę dostał grób na miarę swojego talentu. Stworzono go w formie, która ma przypominać estradę, a dookoła postawiono ławeczki. Teraz z okazji Świąt Bożego Narodzenia miejsce spoczynku legendarnego wokalisty robi jeszcze większe wrażenie. Ewa Krawczyk już wiele razy podkreślała, że bardzo doba o grób męża i planuje wprowadzać w nim kolejne modyfikacje. Jak widać, również te sezonowe.

Marian Lichtman
03.11.2022 22:44 Marian Lichtman jest „bratem krwi” z Krzysztofem Krawczykiem. Opowiedział ich wspólną historię z przeszłości

Nie jest żadną tajemnicą, że Marian Lichtman i Krzysztof Krawczyk to wielcy przyjaciele. Jak się jednak okazuje, łączyło ich coś jeszcze. W rozmowie z nami muzyk wyjawił, że on i jego nieżyjący już kolega z zespołu byli także „braćmi krwi”. O co chodzi? Lichtman opowiedział, że na takiej relacji bardzo zależało samemu Krzysztofowi. Legendarny wokalista poprosił więc przyjaciela, by ten połączył się z nim przy pomocy pewnego rytuału.

Krzysztof Krawczyk Junior
30.09.2022 18:20 Wyszła prawda o zrzutce na czynsz dla syna Krzysztofa Krawczyka. Wiemy, ile płaci za kawalerkę

Wydawać by się mogło, że dzieci wielkich gwiazd estrady, a taką przecież był Krzysztof Krawczyk, mogą się absolutnie nie martwić o swój byt. Inaczej jest w przypadku syna wyżej wspomnianego artysty. Ten musi utrzymywać się z niewielkiej renty, która w całości nie starcza nawet na mieszkanie. Na szczęście Krawczyk Junior może liczyć na wsparcie życzliwych mu osób, głównie przyjaciół jego ojca. Marian Lichtman pomagał mu w rozkręceniu kariery muzycznej, nagrywając dla niego 2 teledyski, a Krzysztof Cwynar dba o jego codzienny byt.

Ewa Krawczyk
21.09.2022 00:31 Ewa Krawczyk właśnie przyznała się, jak traktowała męża. Jest zdziwiona, że jej nie porzucił

Ewa Krawczyk wciąż nie pogodziła się ze śmiercią ukochanego męża. Krzysztof Krawczyk zmarł w kwietniu 2021 roku, ale wspomnienia o nim są cały czas żywe. Teraz wdowa udzieliła bardzo szczerego wywiadu. Krzysztof Krawczyk przed śmiercią zmagał się z poważnymi chorobami. Przeszedł COVID-19, a ponadto cierpiał na cukrzycę i chorobę Parkinsona. Ewa cały czas była przy nim i otaczała opieką.

Krzysztof Krawczyk
10.09.2022 16:40 Nie mieści się w głowie, co wyczyniali przy grobie Krzysztofa Krawczyka. Wszystko na oczach wdowy, zareagowała

Krzysztof Krawczyk odszedł ponad rok temu, ale wygląda na to, że miejsce jego spoczynku nadal wzbudza ogromne zainteresowanie. Wdowa po artyście przyłapała grupę młodych ludzi, pijących piwo przy jego grobie. Jej reakcja była zaskakująca. Nie ma wątpliwości, że Ewa i Krzysztof Krawczyk byli ze sobą mocno związani. Wdowa nadal cierpi po śmierci ukochanego, a w mediach raz na jakiś czas pojawia się pełne bólu wyznanie. Spędziła już kilka samotnych świąt, a gdy dziennikarze odwiedzali ją w domu, z trudem powstrzymywała łzy, opowiadając o mężu, ich wspólnym życiu i o tęsknocie. Kobieta często pojawia się na cmentarzu w Grotnikach, by czuwać nad miejscem wiecznego spoczynku legendy. Jak się okazuje, nie ona jedna. Niemal za każdym razem towarzyszą jej oddani wielbiciele artysty. Jednak ta wizyta szczególnie zapadła jej w pamięć.

Krzysztof i Ewa Krawczyk
09.04.2022 12:16 Mąż przybranej córki Krawczyka w rozpaczy. Wieści o rozwodzie w rodzinie Ewy Krawczyk

Zaskakujące wieści z domu Ewy Krawczyk — żony zmarłego wokalisty Krzysztofa Krawczyka. Okazało się, że jej 38-letnia siostrzenica najprawdopodobniej podjęła decyzję o odejściu od swojego wieloletniego partnera. „Zabrała dzieci i wyprowadziła się do mamy” – doniósł informator magazynu „Życie na gorąco”. Ewa Krawczyk została żoną słynnego polskiego wokalisty w 1985 roku. Chociaż kobieta towarzyszyła mu do końca życia, to para nigdy nie zdecydowała się na sprowadzenie na świat własnych dzieci. Mimo to siostrzenice Ewy Krawczyk stały się artyście bardzo bliskie sercu. W 2008 roku został nawet świadkiem na ślubie jednej z nich.

Ewa Krawczyk
04.04.2022 20:11 Co się teraz dzieje z Ewą Krawczyk? Smutne wieści o wdowie po muzyku

Mija rok, odkąd światem rozrywki wstrząsnęła wieść o śmierci słynnego artysty. Ewa Krawczyk opowiedziała, jak wygląda jej codzienność po stracie ukochanego Krzysztofa. Słowa wdowy wciąż przepełnione są smutkiem i tęsknotą. Cała Polska wstrzymała oddech, kiedy na początku kwietnia 2021 roku media ogłosiły, że zmarł Krzysztof Krawczyk. Jego piosenki śpiewały tłumy a każde pojawienie się na scenie witane było gromkimi brawami. Nawet kiedy w październiku ogłoszono, że gwiazdor wstrzymuje działalność ze względu na problemy zdrowotne, nikt nie spodziewał się, że idola może wkrótce zabraknąć. Podobnie jak jego przeboje, wydawał się nieśmiertelny, niezniszczalny. Odszedł 5 kwietnia w wieku 74 lat, a z całej Polski spłynęły wyrazy żalu i kondolencję dla najbliższych. Pozostawił syna, Krzysztofa Igora oraz ukochaną żonę, z którą spędził niemal 40 lat. Zrozpaczona Ewa Krawczyk pogrążyła się w żałobie. Teraz, rok po śmierci muzyka wyszło na jaw, w jakim obecnie jest stanie.

Ewa Krawczyk Krzysztof Krawczyk Junior
14.03.2022 14:52 Przykre, co zrobiła wdowa Ewa Krawczyk. Krzysztof junior znalazł się w ciężkiej sytuacji

Krzysztof Krawczyk Junior zmaga się z kolejnymi problemami. Po śmierci ojca mężczyzna długo walczył o spadek z wdową po wokaliście. Ewa Krawczyk wciąż nie doszła z pasierbem do porozumienia. To jednak nie koniec problemów syna Krzysztofa Krawczyka. Jego bliski przyjaciel, który opiekował się nim niczym drugi ojciec, właśnie zachorował na poważną chorobę. Krzysztof Cwynar walczy o życie.

Ewa Krawczyk
14.02.2022 19:17 Smutne Walentynki Ewy Krawczyk. Ukochana Krzysztofa Krawczyka zostawiła prezent na nagrobku

Walentynki to bardzo smutne święto dla tych, którzy stracili swoją drugą połówkę. Krzysztof Krawczyk zmarł w kwietniu zeszłego roku. Ewa Krawczyk postanowiła w Walentynki odwiedzić męża na cmentarzu. Krawczyk poznał Ewę w latach 80. Ich miłość okazała się bardzo trwała – żona wokalisty do dziś nie może pogodzić się z jego śmiercią. 14 lutego odwiedziła jego grób, w Grotnikach pod Łodzią.

Ewa Krawczyk
23.01.2022 11:31 Ewa Krawczyk zaleje się łzami. Marylę Rodowicz ogarnęło zdumienie, na wizji The Voice Senior doszło do wzruszających scen

Sobotni odcinek The Voice Senior opiewał w niesamowite talenty. Jeden z uczestników zaproponował piosenkę z repertuaru Krzysztofa Krawczyka. Ewa Krawczyk zaleje się łzami ze wzruszenia. Podczas emisji odcinka programu muzycznego The Voice Senior widzom zagwarantowano masę emocji. O miejsce w drużynie, któregoś z jury (Alicja Majewska, Witold Paszt, Piotr Cugowski, Maryla Rodowicz) walczyli utalentowani muzycy z całej Polski.

Krzysztof Krawczyk i Ewa Krawczyk
22.01.2022 09:03 Ewa Krawczyk ujawniła, co dzieje się w jej domu po śmierci Krzysztofa. „On tutaj jest”

Ewa Krawczyk ujawniła, jak wygląda jej codzienność i życie w domu, w którym przez ostatnie lata mieszkała ze swoim ukochanym mężem – Krzysztofem Krawczykiem. „On tutaj jest” – wyznała podczas wywiadu, opowiadając o tym, że wciąż czuje jego obecność. Minął już prawie rok od śmierci wielkiego muzyka.

Ewa Krawczyk
17.01.2022 16:51 Ewa Krawczyk oburzona zachowaniem antyszczepionkowców

Przed kilkoma dniami w Poznaniu doszło do kolejnego protestu antyszczepionkowców, podczas którego po raz kolejny negowali oni istnienie pandemii, a także sprzeciwiali się wprowadzaniu kolejnych obostrzeń. Tym razem w skandaliczny sposób wykorzystano jednak wizerunek zmarłego przed kilkoma miesiącami Krzysztofa Krawczyka, sugerując, że artysta był jedną z „ofiar szczepionki”. Do skandalicznych wydarzeń natychmiast odniosła się wdowa po wokaliście – Ewa Krawczyk.

Krzysztof Krawczyk
15.01.2022 10:27 Przybrana córka Krzysztofa Krawczyka musi sprzedać dom?

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku. Niecały rok po jego śmierci w najlepsze trwa konflikt rodzinny, którego głównym bohaterem jest syn artysty. Okazuje się jednak, że problemy ma także przybrana córka legendarnego wokalisty – kobieta sprzedaje bowiem okazałą willę, w której mieszkała dotychczas.

07.01.2022 10:35 Ewa Krawczyk ujawniła, dlaczego nie miała dzieci z Krzysztofem Krawczykiem. „Niejedną noc przepłakałam”

Ewa Krawczyk wciąż bardzo przeżywa odejście swojego męża i największej miłości — Krzysztofa Krawczyka. Jednak mimo wielkiego i gorącego uczucia, które ich łączyło, para nie doczekała się potomka. Kilka lat temu w szczerym wywiadzie dla portalu Onet wyznała, dlaczego zakochani nie mieli dziecka. Ewa Krawczyk wciąż nie może pogodzić się ze śmiercią swojego ukochanego męża. Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku. Kilka lat temu żona wybitnego piosenkarza zdradziła, dlaczego para nie miała potomstwa.

Ewa Krawczyk
24.12.2021 08:43 Ewa Krawczyk pierwszy raz spędzi święta bez Krzysztofa. Już zaplanowała, co zrobi

Krzysztof Krawczyk zmarł w tym roku 5 kwietnia. Obecne święta będą zatem pierwszymi, które Ewa Krawczyk spędzi bez ukochanego męża. Kobieta znosi tę sytuację bardzo źle. O wszystkim opowiedziała dziennikarzom. Reporterzy Super Expressu rozmawiali z wdową po Krzysztofie Krawczyku. Ewa zwierzyła im się, jak trudny jest dla niej okres świąt bez męża. Wyznała też, co planuje robić. Jej słowa łamią serce.

27.11.2021 09:32 Niespodziewana wiadomość o chorobie śp. Krawczyka. Ewa Krawczyk nie wytrzymała, zdradziła prawdę

W wywiadzie udzielonym żonie Krzysztofa Rutkowskiego — Mai Rutkowski, syn Krzysztofa Krawczyka wyznał, że jego ojciec cierpiał na Alzheimera. Fani byli zaskoczeni słowami Krzysztofa Igora. Obecnie Ewa Krawczyk dementuje plotki o chorobie męża i odnosi się do wywiadu pasierba. Ewa Krawczyk odniosła się do szokującego wywiadu, jakiego jakiś czas temu udzielił Krzysztof Junior. Wdowa po zmarłym piosenkarzu dementuje wszelkie doniesienia i na łamach książki bibliograficznej poświęconej artyście wyznała, z czym borykał się przed śmiercią.

Krzysztof Krawczyk
02.11.2021 08:17 Lekarz Krzysztofa Krawczyka przerwał milczenie. Opowiedział o muzyku

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku. Wirtualna Polska postanowiła z okazji dnia Wszystkich Świętych przeprowadzić rozmowę z lekarzem znanego muzyka. Historie, jakie miał do opowiedzenia, są niezwykłe. WP rozmawiało z Maciejem Świtońskim, lekarzem Krawczyka i jego wieloletnim przyjacielem. Świtoński jest nawet współautorem kilku piosenek z jego ostatniej płyty. Dziennikarzom opowiedział o ostatnich dniach życia Krawczyka.

Krzysztof Krawczyk
31.10.2021 19:21 Grób Krawczyka tuż przed 1 listopada. Widok wyciska łzy

Krzysztof Krawczyk odszedł 5 kwietnia 2021 roku. Ciało legendy polskiej muzyki spoczęło na cmentarzu w Grotnikach pod Łodzią, gdzie mieszkał w ostatnich latach życia. Po kilku miesiącach od pogrzebu w miejscu pochówku pojawił się niezwykły nagrobek, nad którego tworzeniem osobiście czuwała wdowa po wokaliście. W pobliżu pomnika nieustannie pojawiają się zaś pamiątki, postanawiane na miejscu przez wiernych fanów.

Marian Lichtman
23.10.2021 11:02 Wygląd nowego nagrobka Krawczyka nie podoba się Lichtmanowi

Po sześciu miesiącach od śmierci Krzysztofa Krawczyka na cmentarzu w Grotnikach pojawił się jego nagrobek. Nad projektem osobiście miała czuwać wdowa po artyście – Ewa. Niezwykły wygląd pomnika mają teraz uzupełnić panele, które umożliwią jego podświetlenie, a także odtwarzanie największych przebojów wokalisty. Pomysł ten wzbudza różne emocje, do jego najzagorzalszych krytyków należy zaś Marian Lichtman, były przyjaciel Krzysztofa z zespołu Trubadurzy. Marian Lichtman krytykuje nagrobek Krawczyka Obecny wygląd groby artysty to wynik pomysłów Ewy Krawczyk oraz Andrzeja Kosmali (jego byłego managera). Projekt miał nawiązywać formą do mogił rodziców Krzysztofa, a także przypominać ukochaną przez niego estradę. Dalsze prace nad nagrobkiem zakładają zamontowanie w pobliżu paneli fotowoltaicznych, które zasilą planowane oświetlenie, a także pozwolą na wygrywanie największych hitów z repertuaru piosenkarza. Koncepcja ta nie spodobała się między innymi Marianowi Lichtmanowi, który przez lata występował z Krawczykiem na scenie. Swoją opinię wyraził on w rozmowie z redakcją „Faktu”. Przyznał jednak, że – po montażu nowego nagrobka – nie zdążył jeszcze odwiedzić cmentarza w Grotnikach. – Mamy w planie odwiedziny na cmentarzu. Ale zrobimy to nieco później, wtedy kiedy będziemy mogli być tam sami, kiedy nie będzie tam tłumu ludzi i takiego rozgłosu, chociaż i na to nieraz nie mamy wpływu, ponieważ wiadomo, że w okolicy zawsze są dziennikarze – powiedział. Odniósł się także do estetyki nagrobka. – Ten nagrobek nie jest po prostu w moim stylu, wyobrażałem sobie inny grób Krzysztofa – przyznał. Lichtman wyjątkowo krytycznie podchodzi również do pomysłu „grającego” nagrobka. – Jeśli w tym miejscu zrobi się taka dyskoteka, to uważam, że będzie to kuriozalne. Ale ja o tym nie decyduję […], jeśli pan Kosmala ma tyle odwagi, to niech będzie tak, jak postanowi. Tego jeszcze na świecie nie było. Nawet Elvis Presley nie ma takiego grobu. Ale ja Krzysztofa tak szanowałem i kochałem, że jeśli to jest wszystko dla Krzysztofa, to bardzo proszę – dodał. Źródło: Plejada Artykuły polecane przez redakcję Lelum: Polska gwiazda chciała oszukać wszystkich. Planuje udawane zaręczyny Część wiaduktu nagle runęła na ulicę. Katastrofa w polskim mieście Grób Jana Pawła II. Mało kto wie, że widok dostępny jest w sieci

Krzysztof Krawczyk
15.10.2021 16:17 Grób Krzysztofa Krawczyka. Wygląd pomnika nie jest przypadkowy

Kwietniowa śmierć Krzysztofa Krawczyka wstrząsnęła milionami Polaków. Kilka miesięcy po pogrzebie artysta doczekał się nietuzinkowego nagrobka, nad którego tworzeniem miała nieustannie czuwać wdowa po nim – Ewa. O symbolice niezwykłego projektu opowiedział redakcji jednego z tabloidów wieloletni manager wokalisty – Andrzej Kosmala.