Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Kłótnia Magdy Gessler i Filipa Chajzera na wizji TVN. Poszło o lepienie pierogów
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 22.12.2022 05:00

Kłótnia Magdy Gessler i Filipa Chajzera na wizji TVN. Poszło o lepienie pierogów

Magda Gessler
Kadr z: „Dzień dobry TVN”, wydanie 19.12.2022

Magda Gessler i Filip Chajzer pokłócili się na wizji podczas jednego z ostatnich wydań „Dzień dobry TVN”. Zaczęło się od pierogów, ale skończyło na nieprzyjemnych personalnych przytykach.

W śniadaniówce TVN zazwyczaj panuje przyjemna atmosfera. Nie tym razem. Konkurs lepienia pierogów, w jakim brali udział prowadzący programu, przerodził się w agresywną kłótnię.

Magda Gessler i Filip Chajzer pokłócili się w „Dzień dobry TVN”

W konkursie lepienia pierogów uczestniczyli prowadzący śniadaniówki: Małgorzata Rozenek, Małgorzata Ohme, Andrzej Sołtysik oraz Filip Chajzer.

Pomysł był świetny, gdyby nie pyskówka pomiędzy Chajzerem a Gessler, która sędziowała w tych zawodach. Restauratorka bardzo chwaliła pierogi Małgorzaty Rozenek. „Bardzo lubię dotykać ciasta, to jest seksi” skomentowała jej kulinarne dokonania.

Inaczej było w przypadku Filipa. Magda stwierdziła, że jego pierogi wyglądają jak kupne, z maszynowej produkcji. „Co ty robisz? Jak z maszyny, to się nie liczy” zawołała, co spotkało się z jego ostrym protestem.

„Jak z maszyny!? Przecież to jest idealne. Magda zazdrości” oburzył się Filip. „Magda, wywróć mu stół!” zażartował Marcin Prokop, próbując chyba obrócić sytuację w żart. Niestety, doszło do personalnych przytyków.

Magda Gessler do Filipa Chajzera: „One nie są seksi. Jak twoje włosy”

Ja nie zazdroszczę, tylko one nie są seksi. One są jak twoje włosy” Gessler skomentowała nową fryzurę Chajzera, który niedawno przefarbował się na platynowy blond, co spotkało się z mieszaną reakcją jego fanów.

„Rozwalasz specjalnie, pokazówkę robisz, a jest pięknie” zezłościł się Filip, kiedy Gessler próbowała mu pokazać, że jego pierogi rozpadną się podczas gotowania, bo farsz źle układa się w cieście.

Reklama

TOP5 nieoczywistych prezentów dla dzieci

Finalnie jednak restauratorka znalazła dwa pierogi u Filipa, które uznała za prawidłowo zrobione. Sam konkurs wygrała Małgorzata Rozenek.

Zobacz zdjęcia:

Magda Gessler
Magda Gessler
Magda Gessler
Magda Gessler

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz
  3. W Pepco pojawiła się sukienka idealna na święta. Cena zachwyca, Polki biegiem ruszą na zakupy

Iberion wspiera akcję na rzecz żołnierzy z Ukrainy, zbieramy na 30 kamizelek kuloodpornych dla walczących w krytycznych obszarach. Ty również możesz pomóc, zachęcamy do dołączenia — każda złotówka ma znaczenie.