Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Kosmala ujawnił jak syn Krawczyka traktował macochę. Prawda może zaskakiwać
Natalia Niewczas
Natalia Niewczas 05.06.2021 12:20

Kosmala ujawnił jak syn Krawczyka traktował macochę. Prawda może zaskakiwać

Ewa Krawczyk i Junior
screen youtube.com/Ciekawe Wydarzenia & UWAGA! TVN

Andrzej Kosmala o relacjach Krzysztofa i Ewy Krawczyk z jedynym synem zmarłego artysty, Krzysztofem Juniorem. Jak wyznał menadżer piosenkarza, relacje Juniora z macochą nie należały do najcieplejszych.

W rozmowie z WP Andrzej Kosmala, wieloletni przyjaciel Krzysztofa i Ewy Krawczyk, zgodził się opowiedzieć o relacjach w rodzinie Krawczyków. Jak przekazał, w gronie bliskich od dawna królowały raczej napięte relacje. Andrzej Kosmala podkreśla, że Junior nie czuł się związany z macochą.

Trudne relacje Ewy Krawczyk i Krzysztofa Juniora

Według relacji Andrzeja Kosmali Ewa Krawczyk i jedyny syn jej małżonka, Krzysztof Junior, nie żyli ze sobą w zażyłych relacjach. Podczas gdy ukochana zmarłego artysty miała nie przejawiać wobec Juniora wrogości, syn Krawczyka nie przepadał za macochą.

W mediach nie pojawiły się informacje wyjaśniające, w jaki konkretnie sposób Junior miał manifestować swą niechęć do Ewy Krawczyk. Andrzej Kosmala podkreślał jednak, że jego zdaniem drzwi domu Krzysztofa i Ewy Krawczyk były gotowe otworzyć się dla Juniora, gdyby ten zjawił się w Grotnikach, gdzie Krawczykowie mieszkali.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:


Nie sympatyzował z nią, delikatnie mówiąc. Dużo się czyta, że Krzysztof Junior nie bywał w domu rodzinnym. A dlaczego nie wsiadł do autobusu i nie przyjechał do Grotnik, do domu Krzysztofa i Ewy? Czy pan myśli, że Krzysztof czy Ewa by go nie wpuścili?! – przekazywał menadżer piosenkarza.

Wieloletni przyjaciel artysty nawiązał także do relacji Krzysztofa Krawczyka z synem. Przypomniał, iż piosenkarz otwarcie mówił o tym, że rola ojca była tą, której nie uważał w życiu za udaną.

Andrzej Kosmala wykorzystał okazję, by podkreślić również, że informacje odnoszące się do Krzysztofa i Ewy Krawczyk, które zaczęły masowo pojawiać się w mediach, często są nieprawdziwe.

(…) różni ludzie chodzą od gazety do gazety, opowiadając o mnie, o Ewie, o Krawczyku seniorze różne historyjki… – mówił Andrzej Kosmala.

Zobacz artykuły polecane przez Redakcję Lelum:

Źródło: Popularne.pl