Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Królowa do dziś opłakuje śmierć siostry. Księżniczka zmarła w 2007 roku
Robert Głowacki
Robert Głowacki 31.08.2019 15:37

Królowa do dziś opłakuje śmierć siostry. Księżniczka zmarła w 2007 roku

królowa
YouTube/Entertainment Tonigh

Królowa Hiszpanii do dziś nie może pozbierać się po śmierci swojej młodszej siostry. Księżniczka zmarła w wyniku przedawkowania narkotyków, osieracając tym samym swoją 6-letnią córeczkę. Dla królowej Letycji był to bardzo trudny czas. To wydarzenie wstrząsnęło hiszpańską prasą.

Rodzina Królewska kojarzy nam się głównie z Wielką Brytanią, jednak nie można zapominać o tej hiszpańskiej. Ponad dziesięć lat temu królowa Hiszpanii: Letycja przeżyła wielką traumę, po śmierci siostry, która zmarła w wyniku przedawkowania narkotyków w 2007 roku. W całej Hiszpanii wybuchł wielki skandal.

Królowa w żałobie po siostrze

Hiszpańska rodzina królewska jest nieco bardziej nowoczesna, niż ta brytyjska, co więcej częściej zdarzają się w niej skandale, o których woleliby zapomnieć. Ponad 10 lat temu, w lutym 2007 roku siostra królowej Letycji Erica zmarła. Jej ciało znaleziono w jej mieszkaniu, a sekcja zwłok wykazała, że ta sama odebrała sobie życie, przedawkowując narkotyki. Hiszpańska prasa była wstrząśnięta, tak samo, jak królowa, która do tej pory nie może pogodzić się ze zbyt wczesną śmiercią siostry.

Zmarła Erica pozostawiła 6-letnią córeczkę, co więcej mówiono, że cierpiała na depresję po rozstaniu z ojcem swojego dziecka. Siostra królowej w dniu śmierci miała jedynie 31 lat. Hiszpańska prasa spekulowała, że powodem depresji nie był tylko rozpad związku księżniczki, a również życie w cieniu siostry, która zawsze była ważniejsza i zajmowała pierwszy plan. Zarówno w rodzinie, jak i w prasie.

Rodzina królewska: skandale

Mimo że rodzina królewska jest uważana za wzór do naśladowania, nie brakuje w niej wielu zdarzeń, o których woleliby zapomnieć. Córce hiszpańskiego króla Juana Carlosa, Cristinie postawiono zarzuty oszustw podatkowych, a także prania brudnych pieniędzy. To poważny skandal, szczególnie że w rodzinie królewskiej, jak już dochodzi do skandali to zazwyczaj na tle obyczajowym, jak to było w przypadku księżnej Diany i księcia Karola w latach 90.

To właśnie Diana jako pierwsza pokazała nieznane do tamtej pory oblicze rodziny królewskiej. Współpracowała z prasą kolorową, od której była uzależniona, co więcej udzielają szokujących wywiadów, w których opowiadała o cieniach życia w pałacu, a także rozpadającym się jej małżeństwie z księciem. Królowa Elżbieta II po raz pierwszy aż tak często musiała interweniować, aby poskromić zbuntowaną synową.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Królowa

Królowa Letycja straciła siostrę.

królowa

W 2007 roku siostra królowej odebrała sobie życie.

królowa

Księżniczka Erica przedawkowała narkotyki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rewolucja w sklepach! Wiele osób mocno się zdziwi
  2. Sylwia Przybysz potwierdziła ciążę. ”Niedługo rozpoczniemy najpiękniejszy etap w naszym życiu!”
  3. Piotr Woźniak-Starak zastawił dom, by sfinansować film ”Bogowie”. Nie wiedział o tym nawet reżyser
  4. Królowa do dziś opłakuje śmierć siostry. Księżniczka zmarła w 2007 roku
  5. Maryla Rodowicz od kilku lat cierpi na samotność. Lada dzień sąd zdecyduje o końcu jej małżeństwa
  6. Wyciekły informacje z sypialni królowej Elżbiety II. Dotyczą życia intymnego z jej 98-letnim mężem