Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Maciej Dowbor przekazał nieoczekiwaną wiadomość: „Uwaga. Spełniło się najgorsze”. Swoim wpisem wzbudził wiele emocji
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 14.05.2021 18:09

Maciej Dowbor przekazał nieoczekiwaną wiadomość: „Uwaga. Spełniło się najgorsze”. Swoim wpisem wzbudził wiele emocji

Maciej Dowbor
fot. East News/TRICOLORS, https://www.instagram.com/maciej_dowbor/?hl=pl

Maciej Dowbor na swoim oficjalnym profilu opublikował obszerny post, który wzbudził wiele emocji, w większości na szczęście tych pozytywnych. Prezenter nie mógł się powstrzymać bowiem od komentarza na temat szczepienia Krzysztofa Ibisza, które miało miejsce w warszawskim Instytucie Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji.

Syn Katarzyny Dowbor rozbawił nie tylko internautów, ale również wiele znanych osobistości. Na wpis Macieja zareagowała między innymi Edyta Pazura, jak i sam Krzysztof Ibisz.

Maciej Dowbor komentuje szczepienie Krzysztofa Ibisza

Maciej Dowbor nie omieszkał zareagować na zdjęcie, jakim pochwalił się Krzysztof Ibisz. Król Polsatu niedawno dołączył do grona osób zaszczepionych, co potwierdził, publikując zdjęcie zrobione w Instytucie Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie.

Ibisz swoją najnowszą publikację podpisał w dość zabawny sposób:

-I ja się doczekałem. W końcu biorą już najmłodsze roczniki.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Maciej Dowbor pociągnął żart i na swoim profilu opublikował obszerny post, w którym odniósł się do szczepienia dziennikarza Polsatu.

UWAGA!! Spełniło się najgorsze proroctwo!! Jeżeli mój młodszy kolega @krzysztof_ibisz_official wylądował na GERIATRII – oznacza to tylko jedno… KONIEC ŚWIATA!! Porzućcie wszelką nadzieję. Wyginiemy niczym dinozaury. Nie pomoże 20 Zdrowasiek, oddawanie ofiar z trzody chlewnej pogańskim bóstwom, ani nawet tradycyjne słowiańskie „jakoś to będzie” – czytamy na profilu syna Katarzyny Dowbor.

W dalszej części wpisu Maciej snuje domysły, iż być może doszło do pomyłki, a Krzysztof Ibisz, zamiast wpisać Pediatria, wpisał Geriatria.

Trzeba przyznać, że poczucie humoru nie opuszcza Dowbora. Jego post został skomentowany przez wielu internautów, którzy przyznali, że popłakali się ze śmiechu. Głos zabrał również sam Krzysztof Ibisz, podsumowując:

Maćku, w kwestii szczepień, udałbym się nawet na ginekologię.

Zobacz zdjęcia:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Artykuły polecane przez Redakcję Lelum:

  1. Minister zdrowia właśnie ogłosił, zacznie się w poniedziałek. Kolejne zmiany dla tysięcy Polaków
  2. Przemek Kossakowski powiększył usta i zrobił sobie botoks, pod skórą ma nici. ,,W końcu mogłem się poczuć się piękny”
  3. Policjant popłakał się przed kamerami. ,,My, dorośli, zawiedliśmy”

Źródło: Instagram.com