Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Magda Gessler zamknęła usta wszystkim hejterom. Dopiero teraz wyznała prawdę o poważnej chorobie
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 21.08.2020 21:10

Magda Gessler zamknęła usta wszystkim hejterom. Dopiero teraz wyznała prawdę o poważnej chorobie

Magda Gessler
fot. eastnews.pl/Piotr Molecki

Magda Gessler postanowiła powiedzieć kilka słów prawdy na swój temat. Restauratorka jest jedną z najbardziej popularnych osobowości telewizyjnych. Taki tytuł wiąże się niestety także z ciągłą krytyką, a tej gwiazda TVN-u ma już dość, dlatego postanowiła powiedzieć prawdę o swojej poważnej chorobie.

Mimo że Magda Gessler to bardzo temperamentna i wybuchowa postać większość widzów Kuchennych rewolucji darzy ją ogromną sympatią. Niestety, jak każda publiczna osoba restauratorka musi mierzyć się z krytyką swojego wyglądu. W końcu powiedziała dość i przyznała, na co choruje.

Magda Gessler poważna choroba

Restauratorka wciąż mierzyła się z poglądem, że wygląd jej twarzy jest zbyt nienaturalny. Oskarżano ją o liczne operacje lub zabiegi upiększające, z którymi zdaniem fanów przesadziła. Tymczasem prawda okazała się być zupełnie inna. Gwiazda TVN-u od urodzenia choruje.

Mam paraliż nerwu trójdzielnego. Gdy się uśmiecham, to po prostu część twarzy jest nieregularna i nierówna. Na zdjęciach wygląda to tak, jakbym coś robiła z twarzą – wyjaśnia restauratorka w wywiadzie z Faktem.

  1. Głodny bezdomny wszedł do restauracji i poprosił o jedzenie za 2 zł. Gdy obsługa go zobaczyła, zrobiła niewyobrażalną rzecz
  2. Ekspert jest pewny, że nie będzie drugiego lockdownu, Polacy są bezpieczni. Zaskakujące wnioski

Magda Gessler o poprawianiu urody

Gwiazda postanowiła przy okazji wyrazić swoją opinię na temat sztucznego poprawiania urody. Jak się okazuje, kompletnie tego nie popiera:

-Ludzie myślą, że przyczyną jest jakieś sztuczne wypełnienie, a to po prostu skaza, z którą żyję. Naprawdę nie mam nic wypchanego! Mam więc taką twarz z powodu genów, ale też dlatego, że nie jestem najchudszą osobą na świecie. I ten tłuszczyk też robi swoje – wyznaje szczerze Gessler w rozmowie z Faktem.

Mimo że restauratorka choruje, nie ma zamiaru się tym przejmować. Widzom dała się poznać jako pełna energii i temperamentu, zawsze uśmiechnięta osoba, która nie boi się wyzwań. W ostatnim czasie zaskoczyła internautów, z pewną swobodą nagrywając swój osobliwy taniec, filmik zyskał tysiące odbiorców.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

magda gessler

Magda Gessler zdaje sobie sprawę, że jej twarz w uśmiechu wygląda nienaturalnie, to jednak wina genetycznej choroby.

Magda Gessler

Kolorowy styl ubierania i zawsze intensywny makijaż powodują fale komentarzy. Wiele osób myślało, że gwiazda inwestuje w nieudane zabiegi poprawiające urodę. Gwiazda zamknęła w końcu usta hejterom.

magda gessler

Restauratorka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osobowości telewizyjnych w Polsce.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Właśnie pojawił się komunikat od Andrzeja Dudy. Jego słowa obejmują miliony osób
  2. W jednym z polskich miast kobieta urodziła dziecko w aucie. Samochód był eskortowany przez funkcjonariuszy policji
  3. Zwłoki mężczyzny w Carrefourze. Przykryli je parasolami i pudłami, klienci wciąż robili zakupy
  4. Syn Zenka Martyniuka przyłapany z kochanką? Daniel zapomniał, że ma żonę?
  5. Córka Natalii Kukulskiej to cała Anna Jantar. Mama gotuje jej dania, które nie mieszczą się w głowie
  6. Krzysztof Cugowski narzekał na żenującą kwotę swojej emerytury, która nie starczy nawet na jedzenie. W Budce Suflera zarabiał nawet 200 tysięcy miesięczne

Źródło: fakt.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!