Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Magda Gessler z ciążowym brzuszkiem. Gwiazda pokazała romantyczne zdjęcie sprzed lat, jest na nim z ojcem Tadeusza
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 07.09.2022 23:42

Magda Gessler z ciążowym brzuszkiem. Gwiazda pokazała romantyczne zdjęcie sprzed lat, jest na nim z ojcem Tadeusza

Magda Gessler
fot. instagram.com/magdagessler_official

Na Instagramie zawitało zdjęcie, które zachwyciło fanów. Na fotografii sprzed lat Magda Gessler z pokaźnym, ciążowym brzuszkiem pozowała u boku mężczyzny jej życia. Niedługo potem na świat przyszedł Tadeusz Müller. 

Choć dziś Magda Gessler uważana jest za najpopularniejszą polską restauratorkę i prawdziwy kulinarny autorytet, niewiele osób wie, że karierę zaczynała z pędzlem i sztalugą. W młodzieńczych latach gwiazda była adeptką sztuki malarstwa, mieszkała w Hiszpanii, a ponadto miała niezwykle bujne życie towarzyskie.

W tym niezwykłym czasie poznała mężczyznę, który, choć nic tego nie zapowiadało, ostatecznie stał się miłością jej życia. Teraz pokazała wzruszającą fotografię z dawnych lat.

Magda Gessler była szaleńczo zakochana. Jej serce podbił pewien dziennikarz

Magda Gessler i Volkhart Müller poznali się pod koniec lat 70. On był o 11 lat starszy i zyskiwał dziennikarską sławę w Hiszpanii, gdzie wówczas mieszkała przyszła gwiazda TVN. Dwudziestokilkuletnia artystka była pod wrażeniem, jednak wówczas oboje mieli swoich partnerów.

Los ponownie złączył ich, kiedy kobieta obroniła pracę dyplomową. Po kilku romansach i rozstaniu z narzeczonym, podczas wystawy „Dla Demokracji” zorganizowanej przez jej znajomego, jej wzrok spoczął na poważnym intelektualiście. To ona wykonała pierwszy krok, publicznie wypowiadając znamienne „Volkhart, a zatem tej nocy będziesz mój, prawda?”.

Od tej pory para była nierozłączna. Ich ślub odbył się 20 maja 1982 roku, jednak już wtedy Magda była w zaawansowanej ciąży. Pod sercem nosiła Tadeusza. Dwa lata później pobrali się ponownie — tym razem według obrządku protestanckiego. Niestety, już wtedy Müller był po poważnej operacji wycięcia gruczołów po tym, jak zdiagnozowano u niego najniebezpieczniejszy nowotwór skóry.

Zaraz po drugiej ceremonii u mężczyzny wystąpiły przerzuty. W płucach, następnie w jelitach. Medycyna była bezradna, żona chorego także. Volkhart przeszedł trzy operacje — żadna nie przyniosła skutku, a jego stan się pogarszał. Nawet w chwili śmierci ukochana była przy nim obecna, lecz przez śpiączkę farmakologiczną nie mogła z nim porozmawiać.

Ciężarna Magda Gessler u boku miłości swojego życia

Volkhart Müller odszedł 10 lipca 1986 roku — w dniu urodzin żony. I mimo że w jej życiu pojawiali się kolejni mężczyźni, a nowa miłość zdjęła klątwę z feralnej daty, nie ulega wątpliwości, że Magda Gessler nigdy nie zapomniała o mężczyźnie swojego życia. Nawet teraz, niedługo po 26. rocznicy jego śmierci, wspomina o nim z uśmiechem.

Na Instagramie pojawił się wzruszający wpis. Na pamiątkowej fotografii niespełna 30-letnia gwiazda w zaawansowanej ciąży z błogością na twarzy obejmuje ukochanego. Ze zdjęcia bije szczęście, nietrudno sobie wyobrazić, jak wspaniałe były to dni dla przyszłej mamy.

Okazało się, że wyczekiwanie na kolejnego członka rodziny wprawiło ją w ten nostalgiczny nastrój.

– Dziś dzień nostalgii, wspomnień i refleksji. Jedna z najlepszych chwil w życiu… młodzi zakochani, Tadeusz pod sercem. Już niedługo powitam kolejnego członka rodziny. Drugi wnuczek. Uwielbiam te wspomnienia… zawsze jest mi ciepło na sercu i w duszy –  wyznała ckliwie.

Magda Gessler

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Lara Gessler uczciła rocznicę śmierci ojca w niebywały sposób. To, co napisała wyciska morze łez
  2. Nieoficjalnie. Joanna Kurska dołączy do zespołu „Pytania na śniadanie”. Zacznie we wtorek 6 września?
  3. Sanatorium miłości. Piotr Hubert zamieszka z Mariolą, wpadli na nietypowy pomysł. „To będzie test”

Źródło: Viva!