Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > „Mój mąż mnie zdradza. Powinnam odejść i stracić wszystkie luksusy?”
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 01.12.2019 12:52

„Mój mąż mnie zdradza. Powinnam odejść i stracić wszystkie luksusy?”

psychopata
Fot. pexels.com/Kat Jayne

Małżeństwo kobiety zawisło na włosku. Zrozpaczona żona swoim szokującym wyznaniem podzieliła się z resztą świata. W liście szczerze przyznała, że zdaje sobie sprawę z licznych romansów jej męża. Ostatnio nawet nakryła go na zdradzie w ich wspólnym mieszkaniu. Przed rozstaniem i przekreśleniem wspólnego życia powstrzymuje ja tylko jeden fakt. Powinnam odejść i stracić wszystkie luksusy? – napisała.

Zdrada, której dopuści się ukochana osoba, boli niewyobrażalnie mocno. Zwykle romans jest tym zagraniem, który w jednej chwili przekreśla związek i nadzieje na wspólną przeszłość. Tak przynajmniej dzieje się w większości przypadków. Pewna kobieta obawia się, że odejście pozbawi ją luksusów i dostatniego życia, do którego przyzwyczaił ją niewierny mąż. Panujący w jej głowie mętlik, skutecznie uniemożliwia jej podjęcie jakiejkolwiek decyzji.

Małżeństwo kobiety przeżywa kryzys

– Jestem święcie przekonana, że każdego dnia dostajecie setki maili od zdradzonych kobiet. Pewnie szukają pocieszenia i cudownych sposobów na uleczenie złamanego serca. Ja zupełnie tego nie potrzebuje. Mój problem położony jest po drugiej stronie barykady…- rozpoczęła list tajemnicza kobieta, podpisana literą B.

Małżeństwo

Małżeństwo kobiety jest jedną wielką fikcją.

Żona już ponad dwa lata temu dowiedziała się o pierwszym romansie swojego męża. Pomimo ogromnego bólu wybaczyła mu. Miała nadzieję, że potok łez, który wylewała do poduszki na jego oczach, był wystarczającym dowodem na to, jak bardzo ją zranił.

-Dość szybko zrozumiałam, jak bardzo się pomyliłam. Mój mąż nie ma zielonego pojęcia, o tym, czym jest wierność i jak powinna wyglądać. Zaledwie miesiąc później w jego telefonie odkryłam kolejne gorące wiadomości i jednoznaczne fotki z kolejną panienką- napisała.

Przed rozstaniem powstrzymuje ją jeden fakt

Jak sama przyznaje, nie jest w stanie stwierdzić, z iloma kobietami oprócz niej sypia jej mąż. Jednak poziom życia, do którego ją przyzwyczaił, nie pozwala jej odejść.

Można mu zarzucić wszystko, ale nie to, że brakuje mu pieniędzy czy gestu. Mogę się domyślać, ze wszystkie błyskotki, które wręcza mi z samego rana, mają być formą zadośćuczynienia za niewierność, której dopuścił się poprzedniej nocy- napisała.

Przy nim ma wszystko, czego chce. Piękny dom, basen w ogrodzie, luksusowe wakacje i ekskluzywny samochód na wyciągniecie ręki. To wszystko w połączeniu z nieograniczonym dostępem do jego karty każe jej zostać przy nim i udawać, że niczego się nie domyśla.

-Mój mąż mnie zdradza. Powinnam odejść i stracić wszystkie luksusy?- pyta na koniec.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Małżeństwo

Jej mąż niejednokrotnie ją zdradził.

Małżeństwo

Kobieta postanowiła podzielić sie swoim wyznaniem.

ZOBACZ TEŻ: