Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Słowa Marty Kaczyńskiej zdenerwują jej stryja? Wypowiedziała się na temat tęczy
Marta Kulik
Marta Kulik 09.10.2019 14:48

Słowa Marty Kaczyńskiej zdenerwują jej stryja? Wypowiedziała się na temat tęczy

marta kaczyńska
fot. screen z youtube.com TVP Info

Marta Kaczyńska zdenerwowała stryja? Wypowiedziała się na temat tęczy, a internauci nie mają wątpliwości, że jej słowa mogą być źle odebrane przez prezesa PiS. 39-latka od dawna wzbudza mieszane uczucia w wyborcach partii wuja.

Nikt nie miał wątpliwości, że Marta Kaczyńska zgadza się ze wszystkimi poglądami swojego wujka. Choć swoim podejściem do związków nie odzwierciedla oficjalnej linii partii, to nie ulega wątpliwości, że blisko jej do wartości wspieranych przez PiS. Jej ostatnie słowa wyborcy mogli zrozumieć dwuznacznie!

Marta Kaczyńska o tęczy

Marta Kaczyńska, pomimo zachowań głośno krytykowanych przez PiS, od lat jest kojarzona z poglądami partii. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie tęczy, a w komentarzach zawrzało. Jeden z internautów był przekonany, że fotografia nie spodoba się Jarosławowi Kaczyńskiemu.

Piękno natury, a nie szkodliwa ideologia — napisała bratanica prezesa.

marta kaczyńska

Czy te słowa faktycznie mogą nie spodobać się wujkowi? Spora grupa wyborców PiS unika tęczy jak ognia, a sam Jarosław Kaczyński zapowiada, że jego partia nigdy nie pozwoli na związki partnerskie. Niektórzy użytkownicy portalu zwrócili jednak uwagę na słowa o szkodliwej ideologii. Internauci zarzucili Marcie Kaczyńskiej obrażanie ludzi i hipokryzję. Sama jest po rozwodach i ma dzieci z różnymi partnerami. Czy w takim wypadku nie powinna pouczać innych?

Ile dzieci ma Marta Kaczyńska?

Marta Kaczyńska ma trójkę dzieci. Bratanica prezesa PiS pierwszą córkę Ewę urodziła w 2003 roku, gdy była w związku z Piotrem Smuniewskim, z którym rozwiodła się w 2007 roku. Tuż po tym na świat przyszła jej druga córka, Martyna. Wtedy też kobieta zwróciła się do sądu o zaprzeczenie ojcostwa Smuniewskiego i wyszła za Marcina Dubienieckiego, który został uznany za ojca obu dziewczynek. Informacja wywołała skandal, a media spekulowały, że romans Marty Kaczyńskiej trwał przez większość małżeństwa.

marta kaczyńska

W 2017 roku pierwsze małżeństwo bratanicy Jarosława Kaczyńskiego zostało unieważnione. W ubiegłym roku Marta Kaczyńska ponownie wyszła za mąż. W dniu ślubu była już w zaawansowanej ciąży, niedługo później na świat przyszedł jej pierwszy syn Stanisław Lech. Ojcem chłopca jest jej obecny mąż Piotr Zieliński.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Magda Gessler z nowym biznesem. Nawet wierni fani przecierają oczy
  2. Znaki zodiaku osób z najpiękniejszymi oczami. To właśnie w oczach tych 3 znaków tonie cały świat
  3. Opiekunka znęcała się nad 71-latką chorującą na Alzheimera. Tłumaczenia kobiety są wstrząsające
  4. Znana piosenkarka wylądowała w szpitalu. Wspiera ją jej nowy partner
  5. Kolejne minuty były jak horror na żywo. Właśnie ujawniono, co robiła kobieta z motorówki, gdy umierał Piotr Woźniak-Starak
  6. Krzysztof Jackowski przewiduje wielką porażkę. Ogromne zaskoczenie, przepowiedział wyniki wyborów do Sejmu