Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Znana piosenkarka wylądowała w szpitalu. Wspiera ją jej nowy partner
Marta Kulik
Marta Kulik 09.10.2019 14:12

Znana piosenkarka wylądowała w szpitalu. Wspiera ją jej nowy partner

kobieta
fot. unsplash.com Andrea Piacquadio

Partner znanej piosenkarki wspiera ją z całych sił. Spędza z nią każdą wolną chwilę, odkąd wylądowała w szpitalu. Wzruszona gwiazda uroniła kilka łez, a na Instagramie pokazała, co zrobił dla niej ukochany!

Miley Cyrus poważnie się rozchorowała i trafiła do szpitala. Tam wspiera ją jej nowy partner, znany muzyk. Internauci spodziewali się obok niej kogoś zupełnie innego. Z kim naprawdę związana jest słynna gwiazda?

Partner Miley Cyrus odwiedza ją w szpitalu

Nowy ukochany Miley Cyrus bardzo przejął się chorobą piosenkarki i robi wszystko, aby nie czuła się samotna w szpitalu. Mężczyzna śpiewa jej piosenki i obsypuje płatkami róż. Na co choruje Miley? Gwiazda ma anginę i ostatnie dni spędza na szpitalnym łóżku, podłączona do kroplówek. Na szczęście ma wsparcie, dzięki któremu czuje się coraz lepiej.

Chłopak odwiedził mnie w szpitalu! Przyszedł z różami i gitarą w ręce — pisała poruszona Miley.

partner

22-latek specjalnie dla chorej ukochanej napisał piosenkę, którą zaśpiewał, leżąc obok niej w łóżku. Nie da się ukryć, że młody idol nastolatek zupełnie stracił głowę dla starszej o cztery lata Miley. Zdążył już też poznać jej rodzinę. Partner gwiazdy i jej mama wspólnie czuwają nad zdrowiem piosenkarki.

Z kim jest Miley Cyrus?

Miley Cyrus obecnie jest z Codym Simpsonem, australijskim piosenkarzem pop i R&B. 22-latek karierę zaczynał dziesięć lat temu i już wtedy zaczynał pisać własne utwory. Z Miley spotyka się zaledwie od kilku tygodni. Gwiazda zaczęła pokazywać się z muzykiem tuż po tym, jak rozstała się z Kaitlynn Carter. Panie spędziły ze sobą sześć tygodni, jednak szybko okazało się, że to jedynie przelotny romans.

partner

Oficjalnie Miley wciąż jest zamężna. Jej mężem jest 29-letni aktor Liam Hemsworth. Poznali się wiele lat temu, a w 2018 roku wzięli ślub. Po kilku miesiącach pojawiły się plotki o rozstaniu, które ostatecznie oboje potwierdzili.

Ze względu na nowe romanse Miley padła ofiarą krytyki wielu internautów, w związku z czym wydała oświadczenie. Gwiazda poinformowała, że przez na poznanie Liama w bardzo młodym wieku, tak naprawdę nigdy nie umawiała się na randki, dlatego teraz zamierza chętnie korzystać z tej możliwości. Fani zastanawiają się, jak długo potrwa jej związek z młodszym Codym Simpsonem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Magda Gessler z nowym biznesem. Nawet wierni fani przecierają oczy
  2. Kim jest Marta Morawiecka? Siostra premiera Morawieckiego to interesująca postać
  3. Słowa Marty Kaczyńskiej zdenerwują jej stryja? Wypowiedziała się na temat tęczy
  4. Opiekunka znęcała się nad 71-latką chorującą na Alzheimera. Tłumaczenia kobiety są wstrząsające
  5. Kolejne minuty były jak horror na żywo. Właśnie ujawniono, co robiła kobieta z motorówki, gdy umierał Piotr Woźniak-Starak
  6. Krzysztof Jackowski przewiduje wielką porażkę. Ogromne zaskoczenie, przepowiedział wyniki wyborów do Sejmu