Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Marta Kaczyńska podzieliła się radosną nowiną. Gratulacje płyną z całej Polski
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 18.12.2020 10:38

Marta Kaczyńska podzieliła się radosną nowiną. Gratulacje płyną z całej Polski

marta kaczyńska
Fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Marta Kaczyńska poprzez swoje media społecznościowe podzieliła się bardzo radosną nowiną. Kobietę rozpiera duma z powodu ogromnego sukcesu córki. Okazało się, że zaledwie 13-letnia Martyna wygrała sopockie zawody jeździeckie, w których konkurowała aż z 40 innymi jeźdźcami. Dumna mama otrzymuje teraz liczne gratulacje.

Marta Kaczyńska od dawna nie udziela się w mediach społecznościowych w innym niż zawodowym temacie. Chyba że w życiu jej córki pojawia się kolejny, wspaniały sukces. Wiemy już, że 13-letnia Martyna wspaniale jeździ konno, jej umiejętności potwierdziło nowe trofeum.

Marta Kaczyńska chwali się sukcesem córki

Marta Kaczyńska ma dwie córki – Ewę i Martynę. Martyna uwielbia jazdę konną i od dzieciństwa realizuje się w tej pasji. Choć Marta Kaczyńska niewiele mówi na temat swoich dzieci, to zdecydowanie, jak każda mama chce pochwalić się ich sukcesami.

Dzięki temu mogliśmy dowiedzieć się, że zaledwie 13-letnia Martyna właśnie wygrała sopockie zawody jeździeckie. Należy zaznaczyć, że dziewczynka miała naprawdę dużą konkurencję.

W sieci pojawił się filmik obrazujący jej występ. Trzeba przyznać, że Martyna ma niezwykłe umiejętności, a cały tor przeszła niemal bezbłędnie.

Dumna mama udostępniła na swoim profilu na Facebooku nagranie z tego wydarzenia. Internauci gratulują młodej sportsmence, a także jej mamie. 13-latka naprawdę ma niezwykły talent.

Jakie są córki Marty Kaczyńskiej?

Marta Kaczyńska po czterech latach od tragedii smoleńskiej wydała bardzo osobistą i ważną dla niej książkę o zmarłych rodzicach. W książce Moi rodzice, Kaczyńska zawarła wspomnienia z młodości, ujawniła szczegóły związku pary prezydenckiej i rodzinnej przeszłości.

Książka bardzo wzruszyła czytelników. Z jej treści możemy dowiedzieć się, że Marta Kaczyńska była traktowana w domu z niezwykłą miłością i zrozumieniem. Jak sama przyznała, jej rodzice traktowali ją liberalnie.

Przy okazji tego wydania, Kaczyńska wspomniała o swoich córkach w wywiadach, wtedy właśnie wyjawiła nieco szczegółów na temat ich usposobienia:

Dziewczynki mają dużo cech po moich rodzicach. Ewa ma silne przeświadczenie, że trzeba być sprawiedliwym. Jak komuś dzieje się krzywda, to całą sobą stara się pomóc. Jest bardzo wrażliwa i empatyczna. Uwielbia czytać. Zawsze planuje sobie dzień, żeby ze wszystkim zdążyć. Martynka ma dobre serduszko, jest bardzo bystra. Podobnie jak moja mama, lubi słuchać muzyki klasycznej. Obie dziewczynki mają zawsze własne zdanie – mówiła w 2014 roku dla kultura.onet.pl

Słowa Kaczyńskiej sprawdzają się w rzeczywistości. Ewa faktycznie nieraz dała się poznać mediom jako mocny charakter, dziewczynka nawet kontrowersyjnie dyskutowała z mamą poprzez media społecznościowe, z kolei Martynka dała się poznać jako uczuciowa miłośniczka koni.

Zobacz zdjęcia:

Martyna Dubieniecka przeszła niemal cały tor bezbłędnie.

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska rzadko pokazuje swoje życie prywatne w mediach społecznościowych.

marta kaczyńska

Marta Kaczyńska rzadko pokazuje swoje córki.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródła: facebook.com, kultura.onet.pl