Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Martyna Wojciechowska była związana z miliarderem. Od 11 lat jest mężem innej gwiazdy TVN
Robert Głowacki
Robert Głowacki 15.07.2019 17:23

Martyna Wojciechowska była związana z miliarderem. Od 11 lat jest mężem innej gwiazdy TVN

Martyna Wojciechowska
screen youtube.com@kultowe rozmowy

Martyna Wojciechowska była zaręczona z obecnym mężem innej wielkiej gwiazdy TVN. Obecnie podróżniczka spotyka się z Przemysławem Kossakowskim i zapewnia, że jest szczęśliwa, jednak mało kto wie, że w przeszłości była związana z miliarderem. O kogo chodzi? Będziecie zaskoczeni.

Podróżniczka stara się chronić swoje życie prywatne, jednak w świecie show-biznesu nie jest to wcale takie łatwe. Martyna Wojciechowska jest w szczęśliwym związku z Przemysławem Kossakowskim, jednak mało kto wie, z kim spotykała się przed laty. Gwiazda była zaręczona z miliarderem, który już od 11 lat jest mężem innej gwiazdy TVN.

Martyna Wojciechowska i Leszek Czarnecki byli parą

Martyna Wojciechowska jest jedną z większych gwiazd polskiej telewizji, a swój szczyt popularności osiągnęła już wiele lat temu, gdy prowadzała pierwszą edycję polskiego Big Brothera. Jak donosi Wirtualna Polska, to właśnie w tym czasie gwiazda związana była z miliarderem Leszkiem Czarneckim.

Ponoć połączyła ich wspólna miłość do sportów ekstremalnych. Wojciechowska była wówczas kierowcą rajdowym, a Czarnecki był zapalonym nurkiem głębinowym. Jak informuje dalej WP, Martyna Wojciechowska i Leszek Czarnecki mieli wobec siebie poważne plany, zaręczyli się i myśleli nawet o ślubie. Niestety ich relacja nie przetrwała i rozstali się po czterech wspólnych latach. Co ciekawe, teraz Leszek Czarnecki jest mężem Jolanty Pieńkowskiej.

Kim jest Leszek Czarnecki?

Leszek Czarnecki jest znanym warszawskim przedsiębiorcą, inżynierem, a także doktorem nauk ekonomicznych. W swojej karierze napisał już pięć książek o tematyce biznesowej, a także zdobył wiele wyróżnień i nagród w swojej dziedzinie. W 2015 roku otrzymał Perłę Honorową Polskiej Gospodarki. Ze swojego pierwszego małżeństwa ma dwójkę dzieci, a w 2008 roku wziął ślub z Jolantą Pieńkowską. Czarnecki z małżonką niechętnie opowiadają o swoim życiu prywatnym, w ciągu ostatnich lat trudno zobaczyć ich nawet na show-biznesowych imprezach. Wiedzieliście, że Martyna Wojciechowska była przez kilka lat związana z milionerem?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska wiele lat temu była związana z Leszkiem Czarneckim.

Martyna Wojciechowska

Obecnie przedsiębiorca jest mężem Jolanty Pieńkowskiej.

Martyna Wojciechowska

Podróżniczka związała się z Przemysławem Kossakowskim.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Papuga wychowała się z psami i zachowuje się jak jeden z nich. Potrafi nawet szczekać
  2. Agnieszka Kotulanka w młodości. Aktorka była piękna i miała u stóp cały świat
  3. Żona Jurka Owsiaka wyjawiła, kto miał zastąpić go w WOŚP. Jej słowa są niezwykle poruszające
  4. Daniel Martyniuk się rozwodzi, koniec rodzinnej sielanki. „Fu** off z taką dziewczyną!”
  5. Młodzi chłopcy nie mają wstydu. Składają Roksanie Węgiel onieśmielające propozycje

źródło: plotek.pl