Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Mateusz Damięcki opublikował mocny wpis na Instagramie. Pisze o Kościele, narodowcach i LGBT
Maria Czarniecka
Maria Czarniecka 26.08.2019 19:34

Mateusz Damięcki opublikował mocny wpis na Instagramie. Pisze o Kościele, narodowcach i LGBT

mateusz damięcki
instagram.com @mateuszdamiecki

Mateusz Damięcki podzielił się na Instagramie mocnym wpisem. Nie przebierał w słowach. Wypowiedział się na temat narodowców, instytucji kościelnej i LGBT. Strzelamy do siebie jadem i pociskami ze stępionym czubkiem – pisze rozemocjonowany. Przystojny aktor pracuje teraz nad nowym filmem, do którego ściął się na łyso. Czy to właśnie tematyka filmu tak wpłynęła na aktora?

Od niedawna możemy zaobserwować, że Mateusz Damięcki przeszedł dużą zmianę. Praca nad nowym filmem zmusiła go do obcięcia włosów na łyso i rozpoczęcia treningów na siłowni. Niedawno kojarzony z niewinnymi rolami grzecznego chłopca, dzisiaj dzieli się postami, na których widać tatuaże i gruby łańcuch na szyi. Mateusz Damięcki zaskoczył też fanów pewnym mocnym wpisem.

Mocny wpis o narodowcach i LGBT. Mateusz Damięcki szczerze na Instagramie

Przystojny aktor intensywnie pracuje nad nowym filmem Furioza, dla którego wprowadził w życiu wiele zmian. Zaczął chodzić na siłownię, dbać o formę, zmienił fryzurę. Na szczęście tatuaże i narkotyki, które widać na jego Instagramie są tylko atrapami na potrzeby nowej roli.

Film Furioza będzie opowiadał o ciemnej stronie polskiego środowiska kibiców. Przygotowania do roli wpłynęły na aktora dość mocno, dlatego swoimi przemyśleniami podzielił się na Instagramie:

Mieszamy w worku wszystko jak leci, głupio lub złośliwie – w zależności od opcji polityczno-wyznaniowo-seksualnej. Strzelamy do siebie jadem i pociskami ze stępionym czubkiem – po to, żeby dziura była większa. Przestaliśmy myśleć, ulegamy złym emocjom, histeryzujmy nie przebierając w słowach pisze na swoim profilu na Instagramie.

Mateusz Damięcki uważa, że brakuje społeczeństwu wzajemnej akceptacji, umiejętności przyznawania się do błędów i umiejętności autorefleksji.

Kiedy będzie premiera Furiozy?

Premiera Furiozy planowana jest na jesień tego roku. Dokładna data nie została jeszcze podana.

Film będzie opowiadał o prawdziwych wydarzeniach, które miały miejsce w środowisku agresywnych kibiców. Przygotowania do roli i zapoznanie się z tymi historiami wstrząsnęła aktorami. Mateusz Damięcki nie pozostał obojętny i postanowił zabrać w tej sprawie głos.

Mocny wpis aktora nie pozostawia złudzeń. Ciekawe, jakie emocje wywoła na nas produkcja.

Zobacz zdjęcia:

Mateusz Damięcki

Nowy wizerunek aktora szokuje. To zupełnie inny Mateusz Damięcki!

Trudno jednak nie przyznać, że zmiana pozytywnie wpływa na młodego aktora.

Mateusz Damięcki od kilku miesięcy intensywnie ćwiczy na siłowni i trzyma się restrykcyjnej diety. Wszystko to na potrzeby filmu Furioza. Zmiana jest niesamowita.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić
  2. Izabela Trojanowska skomentowała rzekomy romans. „Pozdrawiam swoją córkę i MĘŻA”
  3. Gwiazda „Klanu” zaliczyła spektakularną wpadkę. Włosy, makijaż, a na koniec biust
  4. Aleksandra Kwaśniewska z mężem świętują. Para ma powody do radości, napływają życzenia
  5. Na chwilę przed tragedią w łodzi Staraka oprócz tajemniczej Ewy był ktoś jeszcze. Na jaw wychodzą nowe fakty
  6. Zuzia dostała zaproszenie na ślub. Znalazła w nim kartkę z żądaniami pary młodej i aż się w niej zagotowało

źródło: pudelek.pl, filmweb.pl