Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Mąż przypadkiem wysłał SMS-a do żony, zamiast do kolegi. Treść sprawiła, że ugięły się pod nią kolana
Karina Sulich
Karina Sulich 07.07.2020 10:37

Mąż przypadkiem wysłał SMS-a do żony, zamiast do kolegi. Treść sprawiła, że ugięły się pod nią kolana

numer telefonu
Fot. FirmBee, Pixabay

Mąż i SMS do kolegi

Mąż był dla niej chodzącym ideałem, wszystko jednak uległo zmianie, kiedy pewnego dnia Asia otrzymała od ukochanego SMS-a. Wiadomość, jak się szybko okazało, była przeznaczona dla jego kolegi. To, co przeczytała kobieta, złamało jej serce. W jednej chwili poczuła, jak traci grunt pod nogami, a to, w co tak bardzo wierzyła, rozpada się na tysiąc małych kawałków.
Nieraz będąc w wieloletnim związku, nie widzimy pewnych rzeczy lub nie chcemy ich widzieć. Jednak kiedy rzeczywistość bezlitośnie w nas uderzy, nie mamy wyboru. Cios, jaki otrzymała Asia, wybudził ją z bajki o idealnym małżeństwie. Wszystko przez jeden błąd, którego dopuścił się jej mąż.
Idealny mąż?
Asia miała zaledwie 26 lat, kiedy zdecydowała się wyjść za mąż. Ona i Jakub byli wzorem małżeństwa. Niestety, niebawem miało się okazać, że wszystko to było jedynie mydlaną bańką, a prawda wyszła na jaw zupełnie przypadkowo.

Asia i Kuba wydawali się idealnym małżeństwem, prawda okazała się jednak zupełnie inna.

Wszystko zmieniła jeden SMS, który mąż przypadkowo wysłał do swojej żony, zamiast do kolegi.

mąż

Jak się okazało, kobieta po ciąży przestała podobać się ukochanemu, który zamiast docenić jej poświęcenie, wolał oglądać się za młodszymi kobietami.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mąż

– Chłopie, może i miałbym ochotę na szaleństwo w łóżku, ale moja Aśka jest tak tłusta. Strasznie przytyła po ciąży i już mnie tak nie podnieca. Nie to, co te młodsze – przeczytała w odebranym SMS-ie.

  1. Jarosław Kaczyński odchodzi na emeryturę? Ryszard Terlecki postanowił mówić, nagły zwrot akcji
  2. Tragedia w Ustroniu Morskim. Czarny scenariusz się spełnił, 19-latek nie żyje
  3. Nawet nie wiesz, jak cenne są fusy po kawie. Nigdy ich nie wyrzucaj, mają nieskończoną ilość zastosowań
  4. Wiktoria Gąsiewska przeżywa istny koszmar. Wciąż mylą ją z 45 lat starszą gwiazdą, nie zgadniecie jaką
  5. Niestety, nie żyje Michał Borowski. Cała Polska we łzach, Trzaskowski zabrał głos
  6. Nowe ognisko koronawirusa na weselu w Wielkopolsce. Kilkudziesięciu gości zarażonych, wielu wciąż czeka na wyniki

źródło: webniusy.pl

Choć Asia miała niezbite dowody, mąż nie próbował nawet zaprzeczyć czy okazać skruchy. Niestety, kobieta już nigdy nie była w stanie spojrzeć na niego tak samo, a jedna wiadomość zaważyła na dalszych losach ich małżeństwa.

Sześć wspólnych lat nagle przestało mieć jakiekolwiek znaczenie. Kiedy Joanna otrzymała wiadomość, którą mąż w rzeczywistości napisał do swojego kolegi, kobieta nie była w stanie powstrzymać łez. Widziała, że Jakub nie traktuje jej już tak samo, jednak prawdziwy powód zachowania mężczyzny złamał jej serce.

  1. Andrzej Duda nagle ogłosił swoje wielkie plany. Podczas debaty złożył ważną obietnicę wszystkim rodzicom
  2. Niebywały ubiór Rodowicz na zdjęciu z obłędnej kuchni w luksusowej willi, gruba przesada? Wzbudziła wielkie emocje
  3. Doszło do tragedii. Mężczyźni z Rzeszowa wiedzieli, że za 4 sekundy zginą
Niedługo po ślubie Asia zaszła w ciążę. Mąż otaczał ją wyjątkową troską, lecz kiedy synek pojawił się na świecie ich relacja, zamiast się zacieśniać, schodziła na dalszy plan. Skończyły się czułe słówka i piękne gesty. Nieprzespane noce spędzone nad kołyską, zmęczenie, nadgodziny w pracy i cała uwaga skupiona na dziecku – Asia znajdowała wyjaśnienie we wszystkim. Tymczasem wystarczył jeden omyłkowy SMS, by kobieta przejrzała na oczy.
ZOBACZ TEŻ:
mąż
Tagi: Mąż sms zdrada