Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Mąż Agaty Młynarskiej jest dla niej wielkim wsparciem. Niedługo będą obchodzić 6 rocznicę ślubu
Robert Głowacki
Robert Głowacki 10.09.2019 12:55

Mąż Agaty Młynarskiej jest dla niej wielkim wsparciem. Niedługo będą obchodzić 6 rocznicę ślubu

małżeństwo
canva.com

Mąż Agaty Młynarskiej jest dla niej wielkim wsparciem. Prezenterka zdecydowała się opowiedzieć o szczególnej relacji, jaka wiąże ją z ukochanym. Partner gwiazdy sprawdził się w najgorszych momentach jej życia. Niedługo będą obchodzić swoją 6. rocznicę ślubu!

Agata Młynarska i jej mąż Przemysław Schmidt od prawie sześciu lat tworzą zgrane małżeństwo. Ich miłosna sielanka niejednokrotnie była zdana na próbę, jednak z każdej z nich wyszła obronną ręką. Gwiazda TVN opowiedziała o trudnych momentach w swoim życiu, podczas których jej partner okazał się dla niej wielkim wsparciem.

Małżeństwo Agaty Młynarskiej

W marcu 2014 roku, w tajemnicy przed wszystkimi Agata Młynarka wyszła za mąż, za Przemysława Schmidta. Para poznała się podczas wielkiej gali 20-lecia stacji Polsat, którą prowadziła dziennikarka. Od tamtej chwili stali się nierozłączni, jednak ich związek był poddany próbie. Mąż jej nie zawiódł, gdy jej życie było zagrożone. Jego wsparcie było dla niej najważniejsze, gdy przebywała w szpitalu.

W sytuacji, gdy dla mnie wyzwaniem było wstanie z łóżka i przejście kilku kroków do toalety […] codziennie stawiał się w szpitalu. Moja choroba pokazała, że jest mężczyzną na dobre i na złe – wyznała w rozmowie z miesięcznikiem Claudia.

Ich związek nie jest jednak idealny i jak w każdym innym zdarzają się ciche dni, bądź sprzeczki.

– Bywa, że Przemek mnie irytuje. Trudno mi na przykład przełknąć jego porządnicką naturę perfekcjonisty – dodała Młynarka w Claudii.

Kim jest mąż Agaty Młynarskiej?

Mężem Agaty Młynarskiej jest Przemysław Schmidt. To uznany warszawski radca prawny, który ukończył z wyróżnieniem Wydział Prawa UAM i został tam asystentem w Katedrze Prawa Cywilnego. Mąż gwiazdy nie jest jedynie prawnikiem, a również biznesmenem. Od 2002 jest Przemysław Schmidt był partnerem i przewodniczącym Rady Nadzorczej TRIGON DM S.A, a w latach 2007 – 2009 był członkiem i przewodniczącym Europejskiej Rady Dyrektorów jednej z międzynarodowych organizacji.

Ile dzieci ma Agata Młynarska?

Agata Młynarska ma czworo dzieci. Gwiazda po raz pierwszy wyszła za mąż za doktora historii Leszka Kieniewicza, jednak po dziesięciu latach para rozwiodła się. Owocem ich miłości są dwaj synowie: Tadeusz i Stanisław. Agata Młynarska ma również dwie córki, które adoptowała: Sylwię i Alicję. Wszystkie dzieci gwiazdy są już dorosłe, a ta może teraz skupiać się na własnym szczęściu u boku kochanego męża. W marcu będą obchodzić szóstą rocznicę ślubu. Gratulujemy!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mąż

Agata Młynarska w marcu 2014 wyszła po raz trzeci za mąż.

mąż

Mąż jest dla niej wielkim wsparciem.

mąż

Agata Młynarska ma czwórkę dzieci – dwóch synów i dwie adoptowane córki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zaprosił ubogiego do baru. Na miejsce przyjechała policja
  2. Zofia Zborowska zaczyna dietę dr Dąbrowskiej. Fani są zaniepokojeni, odradzają jej post
  3. Katarzyna Warnke urodziła. 42-letnia aktorka po raz pierwszy została mamą
  4. Śmierć zastała go w jego własne urodziny. Nie żyje Andrzej Polkowski, to on przetłumaczył „Harry’ego Pottera”
  5. Julia Wieniawa seksowna jak nigdy! Fani nie mogą wyjść z zachwytu na widok jej idealnego ciała
  6. Wielka wpadka Michała Szpaka. Wchodząc do studia nie zauważył, co ma na podeszwie buta