Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Dowiedziała się, że mąż ją zdradza. To jak się mu odwdzięczyła przechodzi ludzkie granice
Julia Smoleń
Julia Smoleń 15.03.2021 23:38

Dowiedziała się, że mąż ją zdradza. To jak się mu odwdzięczyła przechodzi ludzkie granice

żona
fot. youtube.com Associated Press

Elizabeth Clark, zamieszkała w Karolinie Północnej, pozwała swojego męża Adama Clarka i jego kochankę o tak zwaną „alienację uczuć”. Elizabeth wygrała w sądzie 3,2 miliony dolarów.

Młoda kobieta już przed samym ślubem miała pewne podejrzenia, że mąż może ją oszukiwać. Mimo tego, że para doczekała się potomstwa – córki i syna, podejrzenia kobiety rosły.

Mąż zdradził żonę

Elizabeth zaczęła zakładać fikcyjne konta na różnych mediach społecznościowych, by sprawdzić wierność swojego partnera.

W 2019 roku Elizabeth Clark dowiedziała się, że jej mąż ją zdradza. Okazało się, że jego kochanka – Kimberly – jest w ciąży. Jak widać, podejrzenia kobiety nie były wyłącznie paranoją, a jej przeczucia pomogły jej wyswobodzić się z nieszczerego związku z mężczyzną, który ją okłamywał.

Elizabeth zdecydowała się pozwać swojego męża oraz jego kochankę o „alienację uczuć”. Takie sprawy w Stanach Zjednoczonych wznoszone są bardzo rzadko.

Aby kobieta wygrała sprawę, musiała udowodnić, że związek jej i jej męża został zniszczony przez osobę trzecią. Takie sprawy są bardzo trudne – ciężko znaleźć wystarczająco dobre dowody, żeby wygrać sprawę. W USA takie pozwy dozwolone są jedynie w sześciu stanach: Karolinie Północnej, skąd pochodzi Elizabeth, Hawajach, Mississippi, Nowym Meksyku, Dakocie Południowej oraz w Utah.

Kobieta zobaczyła w telefonie męża erotyczne zdjęcia

W pewnym momencie sprawy Elizabeth odkryła w galerii zdjęciowej na telefonie swojego męża erotyczne zdjęcia. Okazało się, że mężczyzna wysyłał je do swojej kochanki Kimberly. Był to przesądzający dowód w tej sprawie.

Elizabeth udowodniła, iż jej mąż opublikował jej zdjęcia w Internecie i rozpowszechniał kłamstwa na jej temat. Między innymi to, iż ma zaburzenia odżywiania.

Dodatkowo Elizabeth udowodniła, że kochanka jej męża z pełną świadomością i premedytacją rozbiła jej związek. To w znaczący sposób przyśpieszyło finalizację sprawy Clark.

Sąd przyznał kobiecie odszkodowanie o wysokości 3,2 milionów dolarów. Elizabeth dostała 2 miliony od męża oraz 1,2 miliona od jego kochanki.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: supermamy.papilot.pl

Tagi: Mąż zdrada